• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jóga pro těhotné v Brně. Máte nějaký tip?

11. září 2007 
Nemáte některá typ na nějaké fitko v Brně, kde mají speciální cvičení pro těhulky? Kromě předporodního kurzu nemůžu vůbec nic sehnat :frowning2:
6. zář 2007 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já se snažila taky něčeho dopátrat, ale marně. Kdybys o něčem věděla, co začíná v rozumnou dobu-to jest přijatelné i pro pracující těhulku,tak mi písni do IP prosím. Pa
7. zář 2007 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, chtela sem vam sem hodit par linku, ale podle pravidel nemuzu takze vam popisu co kde a jak
- fitness centrum hotelu na ulici Husova 16 - v pondeli 16 - 17 FIT v tehotenstvi
- Nerudova 7 - Agentura Vetrnik (snad to projde) - utery 15:30 - 16:30 a 16:45 - 17:45
- Udolni 5 - Devitka
- studio slunce - brisni tance pro tehule

vsechny maj svoje webovky takze pres vyhledavac urcite najdete i detaily, zatim sem uveznena doma, ale kdyby ste nekery zkusily, tak prosim pisnete svuj nazor at vim kam od rijna zacnu chodit
11. zář 2007 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
11. zář 2007 v 11:46 • noangel
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
5. kvě 2011 ve 21:20 • jitka_joga
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
19. říj 2011 v 18:31 • red_angel
23. říj 2011 v 15:56 • zlilly
Tvůj příspěvek