Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kdy poznám, že čekám miminko?

lalusheee
29. črc 2018

Ahojky
Mám jen dotaz a ptám se tady protože se moc nevyznám.
Mám pravidelnou MS každého 24. A teď mám zpoždění zatím nic.. Antikoncepci neberu.
Kdy si udělat první test?
Děkuju

priefi
29. črc 2018

@lalusheee zkus tak 3 dny po vynechani a testuj z ranni prvni moci. Nekdo zkousi v den vynechani, aleto jsou obvykle duchy, ktere az za par dnu zesili.

martonina
30. črc 2018

Ja ted zjistila ze jsem tehotna. Jako nedockavka jsem si delala test uz 4 dny pred ms a mela jsem krasne duchy. Vcera mela prijit ms a uz jsou carky krasne viditelny. Me to potvrdil i doktor na pohotovosti protoze jsem omdlela v praci . Lepsi pockat na zmeskani. Prikladam foto

jasione
30. črc 2018

Osobní pocity můžou být dost subjektivní, takže v domácím prostředí pouze těh. test 🙂 Já si dělala už několik dní před ms, protože jsem se nemohla dočkat. Je to individuální a obecně se doporučuje počkat až na den vynechané MS (pokud je pravidelná), ale u mně se objevil duch i 5 dní předtím, testy jsou teď už hodně citlivé. Druhá čárka by měla pak každým dnem sílit. Držím palce 🙂

lalusheee
autor
30. črc 2018

@jasione tak je to asi jasný. A co ted? Na gyndu? Nebo čekat? Jsem poprvé tak nevím co a jak zařizovat.

agneska7
30. črc 2018

@lalusheee zavolej si na gyndu a dr ti rekne kdy mas prijit 🙂 gratuluji

jasione
30. črc 2018

@lalusheee Ano, většinou objednávají až na 7-8 týden těhotenství, kdy už je vidět tlukoucí srdíčko miminka 🙂 Záleží ale na doktorce, jak to je zvyklá dělat. 🙂 Zavolej, řekni, že máš pozitivní těhotenský test a ona ti dá instrukce 🙂

jasione
30. črc 2018

Jo a doktorka se bude asi ptát na termín poslední ms, podle toho také vypočítáš týden těhotenství - kalkulaček je na internetu spousta.

lalusheee
autor
30. črc 2018

Jupi. Už jsem objednaná na první kontrolu 13.8.

terezs2716
30. črc 2018

@lalusheee gratuluji a držím palce 🙂
Pamatuji si na svoje "dvě čárky", furt jsem na to civěla a pro jistotu opakovala několikrát 🙂

mirisisko
30. črc 2018

gratulujuuu... ja ted budu čekat 14 dnu než začnu testovat

Sem začni psát odpověď...

Odešli