Práce z domova, máte tip?

makina13
16. srp 2017

Ahoj všem 🙂 chtěla bych se zeptat, zda máte některá zkušenosti s prací z domova. Mám na mysli např. plnění obálek, kompletace propisek apod. Kamarádka má porod už za rohem a chtěla by si něco přivydělat tímto způsobem. Zároveň má teta je dlouhodobě nemocná a kromě toho, že se nudí, by se hodila i nějaká korunka navíc 🙂 máte některá nějaký dobrý typ co není podvod a jen tahání peněz? 🙂

ireniq
16. srp 2017

Obalky i propisky jsou stoprocentne podvod. Pokud pani nemaji nejakou extra kvalifikaci, co by mohly delat z domova (preklady, tvorba webovek...), tak reálný je uklid nekomu v okoli, zehleni, doucovani, hlidani deti, venceni psu, rucni prace (ale tam je velka konkurence a je potreba najit nejakou diru na rukodelnem trhu).

enda.eva
12. led 2018

Podle me vesmes podvody asi bych psala mist im firmam treba by meli meco maleho

lenka_1981
8. srp 2018

Zdravím všechny, pracuji už tři roky pro firmu z oblasti IT - telemarketing - oslovování firem za účelem sjednání schůzky, odměna je 15,– Kč za kontakt - tedy to znamená, že jste mluvili s kompetentní osobou co má přehled o informačních systémech v jejich firmě a zapíšete co tam mají za systém - účetní a k tomu zda mají programově pokryty další oblasti jako obchod, výroba, sklady… Dále se hovor ubírá k tomu, zda jsou spokojení s tím co mají a nebo neuvažují o modernizaci. Data - firmy se přidělují - nemusí se hledat kam volat. Za sjednanou uskutečněnou schválenou (musí mít smysl - mělo by se ve firmě do roka něco dít) schůzku pak je odměna 750 Kč Práce je tak na 1-3 hod denně a je k ní potřeba PC, připojení k internetu a nejlépe vlastní neomezený paušál (není podmínkou, je možnost vyfasovat simkartu i eventuálně obyčejný tel.) Znalost IT problematiky výhodu - není podmínkou zaškolíme. Těším se na Vaše zprávy - ráda vše vysvětlím odpovím. jsem s pozdravem Lenka

fikskovapetra
14. čer 2019

@lenka_1981 ahoj chtěla bych to také zkusit jak můžu začít? Dekuji

enda.eva
14. čer 2019
ivka97
29. čer 2020

lenka_1981 je nabídka ještě aktuální?.. Dekuji

dana_sabelova
2. říj 2020

takové práce z domova jsou podvod, taky jsem kdysi naletěla, přišla o 800Kč a nic. Jedině MLM jsou práce, kde se dá opravdu vydělat, NE prodělat. Ale je to opravdu o snaze, musí se pracovat.

anna393
26. lis 2023

@makina13 ahoj ak mas zaujem pracovat z domu nechaj mi správu rada ti poradím 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru