Používáme cookies. Více informací zde. OK

Maminky, máte zkušenosti s masáží hráze?

mihala88
5. srp 2014
Je to opravdu "prevence" před nástřihem? Jsem v 35tt jestli už není pozdě a jaky olej jste použivali Vy?
frantiska85
5. srp 2014
Olej na masáž od Weledy. Rozhodně byly znát výsledky, nicméně to nepomohlo na 100 procent. Pozdě není, pokud nebudeš rodit předčasně. Za měsíc určitě výsledky budou. Ale raději ať masáž provádí partner, sama bys to jen šolichala, chce to masírovat silou.
marrpa
5. srp 2014
Zatím zkušenosti nemám, jen co jsem tak slyšela a četla u ostatních.. Lepší začít později, než vůbec.. a olej se dělá přímo na masáž hráze. Myslím, že to mají v lékárnách nebo jsem to našla i v nějakém obchodě, kde mají větší výběr masážních olejů (tuším, že to snad má i Globus na Zličíně?)
daskagal
5. srp 2014
@mihala88 Já jsem měla masážní olej od Nobilis tilia. Ale jestli to skutečně pomáhá, to nevím. Nakonec jsem musela rodit císařem. Ale nic příjemného ty masáže nebyly.
zamilovanadonej
5. srp 2014
@mihala88 Každopádně buď v klidu, nástřih je z celého porodu to nejmenší 😉
mihala88
autor
5. srp 2014
To uz sem slysela no stejne bych byla redeji bez nej...ja vim,ze je to asi dost intimní ale co sex po porodu?
pulecp
5. srp 2014
@mihala88 Masáže jsme dělali, poctivě a dlouho, nakonec jsme stejně měli nástřih. Ale těžko posuzovat, nemáš možnost srovnat s variantou bez, žiješ jednou 🙂 Ber to tak, že podle statistiky by to mělo k něčemu být. Pokud jde o sex, proč se zabýváš touto otázkou měsíc před porodem. Vydrž šestinedělí a uvidíš, jak to půjde.
scheetje
5. srp 2014
Nastrih je z porodu to nejmensi, ale z poporodniho hojeni to nejhorsi 😞 Takze urcite nejakou prevenci ve zmirneni rozsahu zahajit.

Sem začni psát odpověď...

Odešli