Masáže v těhotenství. Máte zkušenost?

dzej
9. lis 2007

ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s masáží pro těhotné? Např. www.sabai.cz masáž premama. Docela často mě bolívá hlava a slyšela jsem, že by to mohlo masáží povolit. Ale mám strach jak s břichem... i když je to speciální pro těhulky. Díky předem za rady.

miquel
9. lis 2007

skušenost se spec. masáží pro těhotné nemám, ale v těhu jsem normálně chodila na masáže, do 6. měsíce jsem normálně ležela na břiše a když mi vyrostlo bříško a bylo mi ležení na něm nepohodlné tak mě masérka masírovala v sedě , seděla jsem na židli trošku v předklonu jsem se opřela o masážní stůl
když mi bylo něco nepříjemné tak jsme to vynechaly 😉
jsem z malého města a nikdo tu spec masáž pro těhulky nenabízí , ale pokud máš tu možnost tak to klidně zkus , je hezký se nechat trochu rozmazlovat 🙂

holidayinn
9. lis 2007

ahoj holky, taky jsem o sabai slysela. Ja si myslim, ze neni treba se obavat, pokud je to vyhrazene pro tehule. V listopadove Mamince vysel clanek o Masazich a ty budou podobne jako v sabai. Chystam se tam za mesic. 🙂

ronikacz
10. lis 2007

ahoj, ja chodiem pravidelne na masaz do sante v prahe.Je tam pani maserka, ktora masiruje aj tehotne a najskor lezim na jednom boku a namasiruje mi polku chrbta a potom lezim na druhom boku a druha polka a je to super.Vzdy u toho skoro zaspim 😉

cihulda
10. lis 2007

Ahoj holčiny. Já mám zase jinou zkušenost. Byla jsem před 14ti dny na víkend za mamkou v Mariánských lázních. Sestra nám zaplatila "lázeňský víkend". Ubytování + procedůry.Neřekla, že jsem těhotná a když jsem tam přijely a nahlašovaly se, všechny procedůry mi vyškrtali. S někým to tam konzultovali a prý je to v mém stavu "kontra". Takže zatímco moje sestřičky si užívaly v minerálních lázních a na masážích, já jsem si došla alespoň na pedikůru. A tak jsem se těšila. Kdy se to člověku poštěstí, že může zadarmo do lázní ☹ . Ach jo. Tak nevím 😉

holidayinn
10. lis 2007

ronikacz: napis nam prosim web stranky na Sante. Diky 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru