Máte někdo zkušenost s míčkem Epi-no na roztažení hráze?

deniska991989
8. zář 2013

Recenze jsou na to dobré,ne-li výborné a jsem ochotná si za to i připlatit,ale ani v okolí s tím nemá nikdo zkušenost.. ☹ Poradíte,jestli se do toho vyplatí investovat?

inkana
8. zář 2013

Já ho kupovala z druhé ruky a po porodu hned prodala dál. Takže investice to tak ohromná nebyla. Spíš byl problém sehnat nelubrikované kondomy. Já používala epino a dle mě super. Malá vylezla na první zatlačení, byla jsem bez jakéhokoliv poranění. Jsem znovu těhotná a určitě si ho pořídim znovu. Malá byla normálně velká. 3020kg a 48cm. Obvod hlavičky si nepamatuju, ale rozhodně víc, než mojich nacvičených 30,5cm 😉

innes
8. zář 2013

První porod - jen 3 minioděrky - dcera měla 3,37 a druhý - syn 4,22Kg a vůbec nic, i u vizity mi říkali, že vypadám, jak kdybych vůbec nerodila 🙂 Neměla jsem ani žádné omezení co se týče sezení apod. Prostě paráda, na 100% doporučuji 😉

adelkaurso
8. zář 2013

Já jsem to taky řešila, už jsem si ho chtěla koupit, ještě jsem se o tom radila se svým gynekologem, kterého uznávám, je to primář v Iscare, odborník, ten mě od toho odradil, že on pak zas vidí ty komplikace z toho, které potom musí řešit a abych radši porodní cesty připravovala příjemnějším a levnějším způsobem - pravidelným sexem 🙂. Takže nakonec jsem ho nekoupila, nástřih i 2 oděrky uvnitř jsem měla, těžko říct, zda bych je měla, kdybych si epi-no nakonec koupila.

kupi
8. zář 2013

Já epino doporučuji kde můžu🙂, cvičila jsem tři týdny před porodem a porod byl bez nástřihu a taky jsem věděla jak tlačit, takže za mně rozhodně ANO!

kristynasefer
8. zář 2013

urcite doporucuju,cvicila jsem 5tydnu,malej mel velkou hlavicku-36cm a 3660 kg a zadna trhlinka,zadny nastrih nic.

radka8888
8. zář 2013

Já bych se ještě přizeptala...zda maminky používající EPI-NO mají potom nějaký pocit, nebo jejich muži se změnou v oblasti sexu? Při porodu se to vazivo myslím natrhá a pak sroste do cca původního tvaru, kdežto s EPInem se vytahá...docela by mě to zajímalo...výhledově mám před sebou ještě druhý porod...děkuji 🙂

dasty79
8. zář 2013

Já taky můžu Epino jen a jen doporučit!!!Za pár dní mě čeká 2.porod,tak doufám,že bude zase tak krásný jako ten první.Věděla jsem jak mám tlačit a měla jen malý vnitřní steh 🙂 Teď to teda víc flákám - ale snad to bude taky bez nástřihu a poranění 🙂
A kondomy mají v rossmanu 🙂
Jo a doporučila jsem ho kamarádce a ta měla taky porod úplně super a pak mě po měsíci psala,že si sexíček nyní užívá s přítelem ještě víc!!!Při porodu se hráz natrhne nebo nastřihne tím velkým tlakem najednou,kdežto s Epinem se pomalinku vytahuje,aby byla hráz pružná.Ale určitě není vytahaná.Po prvním porodu byl manža spokojenej 🙂 důkaz je druhé mimi 🙂

andelka
8. zář 2013

Rozhodně vyplatí, doporučuju všema deseti. 😵 Sex bez problémů.

janakla
9. zář 2013

Bez epino, bez nástřihu, bez oděrek, 3, 53 kg a druhé 3,94 kg

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru