Máte některá zkušenost s Angelsounds?

domca89
14. dub 2014

Dobrý den / Ahoj, máte některá zkušenost s Angelsounds? Zvažuji, zda si ho koupit, či ne, ale nikde jsem nenašla recenze, či zkušenosti. Děkuji.

linda.r
14. dub 2014

Podle mě supervěcička, určitě doporučuji 🙂

golymetr
14. dub 2014

já ho mám už dlouho poslouchala jsem snim u minulého těhu a ted už taky poslouchám už je slyšet srdíčko.

nonnni
14. dub 2014

@golymetr od kdy jsou ozvy slyset?

baru88
14. dub 2014

@nonnni uvádí se, že přibližně od 12 tt ;)

golymetr
14. dub 2014

@nonnni já jsem 10+1tt a už slyšim srdíčko

veruunek
14. dub 2014

@domca89 Já si Angelsounds pořídila taky ve 12 tt a hned byly slyšet ozvy srdíčka miminka. Je to super věc, ono i teď, když cítím pohyby je to fajn mít. Kolikrát se malý hýbe tak málo, že mám o něj starost, tak poslechnu a jsem klidná. Je to fajn, má i dva výstupy na sluchátka, tak jsem vždy poslouchala i s manželem, kterého ten zvuk uspával 🙂 A hlavně byl i tím se mnou blíž tomu miminku, mohl taky prožít a zažít kousek z něj 🙂 Určitě doporučuji koupit! 🙂

kifsepixam
14. dub 2014

Já teda moc nedoporučuji, pro mě to byl stres. V minulém těhotenství jsem poslouchala denně, občas fakt stresovala, když srdíčko neuměla najít a nakonec našla večer a druhý den ráno na kontrole mě stejně oznámili, že srdíčko nebije, takže vlastně ještě větší šok...za mě stres navíc, ale každý to má jinak...prý to ani teda není zdravé poslouchat denně mě říkal lékař, že by to své ženě určitě nepořídil.

bunny123
14. dub 2014

Ja dorucuji, kdyz jeste nejsou citit pohyby, a nebo kdyz jsou, jen nejaky den mene, vzdy me to uklidnilo. Jinak bych stresovala nebo porad jezdila na pohotovost... Poslouchala jsem obcas, ne denne, a jen na par vterin. Proste ujistit se, ze tam je a dobry. Skodlive to pri rozumnem pouzivani byt nemuze.

lucies25
14. dub 2014

@domca89 Ahoj,za sebe muzu jen doporucit.Po dvou potratech me to uklidnovalo,ze slysim srdicko.Vyuzivam i ted,kdyz citim pohyby,obcas se hybe min nebo vubec a ja aspon nevysiluju a neletim na pohotovost.O ty skodlivosti,muj dr tvrdi,ze je to blbost.Ale na to at si udela kazda nazor sama.

domca89
autor
14. dub 2014

No já jsem právě na začátku 12 týdne, díky tomu, že jsem baculka není mimčo vidět a tak dokud nejdu na UZ, což je až za týden a půl, nemám jistotu, že je v pořádku. Tak jsem nad tím dost přemýšlela.

aktata
14. dub 2014

Já bych ho nechtěla. Kamarádka je rentgenoložka a říkala mi, že je potvrzeno, že působí negativně na vývoj plodu (pokud se teda nepoužívá tak 3x za celé těhotenství).

bunny123
14. dub 2014

O te "skodlivosti" bylo napsano spousta clanku a nic zasadniho se neprokazalo.

domca89
autor
14. dub 2014

@bunny123 jj taky jsem se na to koukala

bunny123
14. dub 2014

Jak rikam, urcite bych to neprehanela, ale pro tu jistotu, hlavne kolem 20. tydne, je to k nezaplaceni.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru