Máte zkušenosti s pomůckou Aniball pro přirozený porod?

lenkynka
24. led 2014

Kamarádka mi říkala,že do toho šla.. Přišlo ji to jako dobrá věc pro lehčí porod. Bohužel zatím nevím jak s tímto balonkem byla spokojena ,protože malá je pořád u ní v bříšku 😉 .Mě by zajímalo jestli s touto pomůckou máte zkušenosti a jaké? 😨 Stojí za to si to koupit ,pomůže to nebo ne? 😅 Silně přemýšlím o tom,že si to objednám a zkusím to 😀

betelgeuzz
25. led 2014

@lenkynka aniball neznám, nemyslíš epino?

marcinek
25. led 2014

@lenkynka afazufd szfsdzfsuzff sy ugdsdzuf c fau d fazdfadufd

marticep
25. led 2014

@marcinek nepsalo to tvoje dítko? 🙂

lenkynka
autor
25. led 2014

Nene epino nemyslím,je to ale asi něco podobného ale ten aniball je podstatně levnější http://www.aniball.cz/ 😀

katkahrubesova
4. únor 2014

Jééé, děkuji za tip 🙂 Pročetla jsem si to a moc se mi to líbí. To si musím v pokročilém stádiu těhotenství pořídit 🙂 K.

janinha
13. únor 2014

Ahojky. Já dlouho uvažovala, zdali ho pořídit či ne. Nakonec jsem ho pořídila a jsem za to ráda. Docela mě překvapil ten počáteční tlak při nafouknutí balonku. Samozřejmě, postupuješ,jak je ti příjemné a jak zvládneš bez bolesti. při tlačení balonku aspoň už vím, jaké svaly používat a jak tlačit. 🙂 Myslím si, že nebudu tak moc překvapená u porodu, jaký tlak na konečník a pánevní dno to vlastně je 🙂 Doufám, že budu bez nástřihu,ale určitě pujdu k porodu vyrovnanější 🙂

jstolfova
20. únor 2014

Já si balonek pořídila kvůli ceně a dneska došel. Původně jsem chtěla EPI-no ale zarazila mě ta cena, Aniball mám nový a podstatně levnější. Na trénování mám ještě dost času, ale dnes jsem ho cvičně zkusila nafouknout a zase ho rychle schovám. Nafoukla jsem na obvod 20 cm a bohatě mi to stačilo 😀 ale jak píše @janinha alespoň jsem si vyzkoušela jak ho vytlačit. Chce to trénink, ale myslím, že to půjde. Začnu až tak od 35 tt 🙂 😉

hannyhr
6. bře 2014

mám ho doporučen od jedné kámošky, co před měsícem rodila bez nástřihu a bez poranění. Říkala, že to vypadá stejně jako epi-no. A epi-no mi doporučují další 2 kamarádky, takže ho objednám určitě a uvidím 🙂

coreprincess
7. bře 2014

podle toho co tu píšete tak ho asi taky pak pořídím :D

allusa
17. bře 2014

Já ho taky plánuju vyzkoušet. Snad nebudu litovat peněz 🙂. A ještě k tomu přidat masáž hráze a musí to jít samo 😅

sinkognitos
Autor odpověď smazal
Zobraz
anieluska
31. bře 2014

Ahojte, tak ja tiez cvicim s aniballom, myslim si ze je to to iste ako epi-no len lacnejsie, Ja cvicim asi tyzden a som na 28 cm 🙂 ale ja uz cakam 2 dieta a zacinala som na 25cm. Tak dufam, ze tento krat to zvladnem bez nastrihu :D a teda nam epi-no doporucovali aj na predporodnej priprave ( ze zatial nemali nikoho kto cvicil s aniballom ale ja si fakt myslim, ze je to jedno, balonik ako balonik :D)

vizlicka
11. dub 2014

Ahoj holky, rada bych také pridala svoji zkušenost s anibalem 🙂 cvičit jsem zacala 34. Tyden, ze zacatku mi to také neslo ale postupně svaly povalovaly 🙂 dostala jsem se ve finále na 33cm ( posledni tyden jsem uz necvicila, kvůli bolestem břicha). Porod byl přirozený, šlo vse hladce bez nastrihu 🙂))) a to mala mela 52 cm a 3800 gr 🙂))
Urcite to stojí za ty peníze 🙂 člověk se naučí jak tlačit, dokáže si představit ten tlak 🙂 za me urcite moooc doporučuji a přeju hladké porody ;)

ivetapo
16. dub 2014

Začala jsem s aniballem cvičit na začátku 36.tt. V pondělí jsem zvládla 19cm. , druhý den jsem pomaličky postoupila na 20cm a včera jsem to trochu přepískla, dostala se sice na 22,5cm ale nejspíš jsem se mírně poranila, měla jsem trošku krve na papíře, ale jinak bolest a nic necítím, takže to bude jen maličkaté poranění. Dnes radši vynechám. Balónek zavedu, nafouknu, nechám třeba 4minuty a pomalu tlačím ven, přidržuji, aby se hráz pomalu roztahovala a né aby vyskočil rychle. Je tu někdo, kdo taky začíná cvičit?

vizlicka
30. dub 2014

Holky, kdyby jste měly zájem tak aniball prodávám a za sebe fakt doporučuji 🙂

ivetapo
14. kvě 2014

Tak já se také přidávám k těm, co mají zkušenost s aniballem a co jsou spokojené. Určitě doporučuji 🙂

mamcalucie
15. kvě 2014

@vizlicka Za kolik prodáváte?

janies1
15. kvě 2014

Dnes jsem se o něm dozvěděla. Tak čtu různé recenze a vidím samou chválu. Uvažuji o koupi. Jsem, tedy budu rodit po druhé. Tak bych chtěla aby to teď už bylo bez nástřihu 🙂

janesafari
16. kvě 2014

Tak sem na vaše téma narazila a ze zvědavosti čtu o co jde-mám dvě děti a o tomhle ani nevím.spíš sem se zapoměla zajímat...A po těch mých šílených a komplikovaných porodech,kdy sem byla roztrhaná napřed dole a po druhé akutní sekce......No do třetice jdu určo do toho
Snad do třetice prožiju ,,normální " porod 😅
Kolik vůbec taková sranda stojí ? 😉

zuza421
17. čer 2014

Já také používám Aniball, trénuju tak zhruba 14 dní a jsem na 25cm. Dneska jsem po vytlačení balonku trochu zašpinila krví. Docela mě to vyděsilo, ale spíš to vypadá, že mi praskla nějaká žilka v pochvě, protože teď už nic a ani necítím žádnou bolest nebo tak. Stalo se to někomu? Asi bych měla trochu zpomalit, ale zase mám strach abych to do porodu stihla natrénovat 🙂 Jsem ve 37tt.

baiba
17. čer 2014

Ahoj holky, 🙂 taky jsem začala cvičit s Aniballem a čekám první dítko. Chtěla bych se zeptat zkušenějších zde - jsem teprve na začátku 36 tt a gynekolog mi dnes řekl, že mám už zašlý čípek. Mám strach dál cvičit, abych si nevyvolala porod příliš brzy. S balonkem cvičím teprve 3 dny... Co myslíte? Můžu pokračovat ve cvičení nebo to mám nechat být? :(
Nástřihu se hrozně bojím a nechci ho, protože se mi velice špatně a dlouho hojí i škrábance a o jizvách ani nemluvím - pro představu, jizva o 2 cm mi srůstala 3 měsíce... Takže jsem dost špatná z toho, že bych to cvičení měla vzdát. :( Gynekolog o balonku prý neslyšel, tak moc nevěděl, co mi na to má říct. 😒

roubalova
19. čer 2014

krásný den přeji, není tady některá maminka, která prodává Aniball? Mám dva až tři týdny do porodu a teprve dnes jsem se o této pomůcce dozvěděla, tak bych chtěla okamžitě začít. Moc děkuji

ddassa01
11. črc 2014

Nabízím na prodej Aniball. Měl by někdo o něho zájem? 1x používaný, originální balení, kupovaný v lékárně jako nový.

pajina27
16. črc 2014

@ddassa01 za kolik by byl? 🙂

ddassa01
16. črc 2014

za 1000 Kč + poštovné (cca 60 Kč)

nedbalinka
18. črc 2014

na mimibazaru nekdo prodává za 800, mrkni....

marie181
20. črc 2014

Aniball luxusní věc, určitě do toho jdi a uvidis ani nepoznas ze rodis 🙂

lenik.n
20. črc 2014

Pouzivala jsem a myslim, ze mi u porodu pomohl. Hned po porodu jsem behala jako lanka a cely porod jsem mela pohodovy. Za ty penizky to stoji.

bledulka84
23. črc 2014

Ahoj holky, taková technická otázka, na e-shopu se dá pořídit jen náhradní silikonový balonek (to, čím se cvičí), tak přemýšlím, jaký je rozdíl v pumpičce (balonku), který se používá na nafouknutí (myslím tu černou část, co se mačká) a nafukovacím balonku, který se používá u manžety na měření tlaku? (viz obrázek)
Manžetu bych si totiž mohla půjčit a kdyby šla pumpička s hadičkou oddělat, tak by se dalo dost ušetřit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru