Máte zkušenosti s pomůckou Aniball pro přirozený porod?

lenkynka
24. led 2014

Kamarádka mi říkala,že do toho šla.. Přišlo ji to jako dobrá věc pro lehčí porod. Bohužel zatím nevím jak s tímto balonkem byla spokojena ,protože malá je pořád u ní v bříšku 😉 .Mě by zajímalo jestli s touto pomůckou máte zkušenosti a jaké? 😨 Stojí za to si to koupit ,pomůže to nebo ne? 😅 Silně přemýšlím o tom,že si to objednám a zkusím to 😀

eficenka
26. lis 2015

@mamaspapas a proč nevytlačovat?
a jak "kadíš" taky musíš sedět, aby bobek vylezl sám 😅 ? i při tlačení na velké používáš břišní lis, podobný jako při vytlačování aniballu. tady je zase někdo až moc chytrej 😀

anniesfibis
26. lis 2015
verulinkam
26. lis 2015

Paráda. Děkuju za odpověď. Třeba mi to půjde líp, když tam nebudu mít celý kus 😀 😀 Snad to taky časem dokážu 😉 a snad to tedy k něčemu bude.

maggie32
26. lis 2015

@johanka34 Už je prodaný. ☹

ph1994
29. lis 2015

Ahojte 🙂 cekam prvni dite a z porodu mam hrozny strach ne tak ze samotneho jak z toho nastrizeni. Nahody sem narazila na aniball tak nad tim premyslim rodit mam v unoru tak premysl ze bych si ho poridila ale nechapu kolikrat dene cvicit nebo jak to je kdyz ho nafouknu a vtlacim jestli znovu zavest a zkouset vickrat dene nebo jen jednou za den.

gwendelina
29. lis 2015

Ahoj holky my už to máme za sebou a musím říct, že aniball mi velmi pomohl věděla jsem jak tlačit. K tomu cvičení - cvičila jsem 1 ✖ denně a zavadela opakovaně aspoň 3 ✖ pokaždé jsem nafoukla víc a víc. Nastrihu jsem se vyhla avšak pár kosmetických stehů mám jelikož šel prcek s rukou u hlavy. Všem přeji pohodový porod a aby vám to pomohlo jako mi 🙂

anniesfibis
29. lis 2015

@ph1994 cvicit zacnes cca mesic pred porodem..nejdriv to moc nejde, sle postupne se to zlepsuje..ja ted 7 dnu do porodu a msm 30,5 cm- coz uz naprosto staci...je treba nacvicit 28-30..ale kazdy rozmer ma smysl. Cvici se takto- nafouknes na 1x a zavedes a snazis se vytlacit, pak ukousis pridavat tedy- nafouknes jednou a zavedes a pak 2x vytlacis a znova 3x vytlacis a znova az do 30 cm....samozrejme kszdy den pridas dle zoho, jak to pujde a ja vzdy i ted zacinam na 1 nafouknuti a hned vytlacim a zase zavedu a pridam-vytlacim-zavedu pridsm vic az se dostanu na cca 15 zmacknuti a to he u me 30 vm..zalezi, jsk moc zo mackas..nekdo musi zmacknout treba 20x, nez ma 30 cm( kdyz macka malo)....trvslo mi to cca 3-4tydny dostat se na tuto hodnotu a prvni dny mi nesel zavest sni na 1 zavedeni, jak jsem uzka. Urcite porid. A nejlepe mi to jde v drepu nrbo kleku v leze tlacis proti zadku, na kterem si lezis a jde to hur

yasmine_blond
3. pro 2015

Mam dotazek,slysela jsem,ze po takovem roztahovani se jiz vagina tezko dostava do puvodniho stavu a je roztazena, volnejsi uz na porad. Pokud zenska rodi bez toho tak se syce musi udělat vetsinou nastrih, ale zena je zasita a vagina se lepe z jednorazoveho roztazeni stahne, nez pokud je soustavne mesic umele roztahovana... Mate nekdo takovou zkušenost ?

yasmine_blond
3. pro 2015

@yasmine_blond sice...boze takovou hrubku jsem nevytvořila ani na zakladce🙂

laguse
3. pro 2015

Hele, není to tak, roztahovala jsem 2 měsíce předem a drahý říkal, že vytahaná nejsem 🙂

eficenka
3. pro 2015

@yasmine_blond
cvičila jsem 2krát, mám po 2 porodech a sex je ještě lepší než předtím a dole se naučíš hezky pracovat se svaly, což partner jistě taky ocení...
nemá se tam co roztáhnout - nebo spíše má, ale po porodu se to dá do pořoádku - dole se vlivem hormonů roztáhne i žena, co necvičí....

a viděla jsi sportovce, který si pravidelně protahuje nohy, že by je měl vytahané 😅 ? 😀

karlajasmine
3. pro 2015

@yasmine_blond my jsme měli sex před porodem po tom, co jsem se cvičením dostala na 29cm, a v sexu nebyl žádný rozdíl, je to proste sval, ten se po cvičení zase stáhne.

kristynabrezinova
3. pro 2015

Dobrý den děvčata, mám zhruba měsíc do porodu a chci začít s nácvikem s aniballem, ale poprvé se mi nepovedlo balónek zavést (mám problém i s nejmenším tamponem teď v těhotenství, když jdeme na bazén). Máte s tím některá zkušenosti, mám vydržet a zkoušet dál?

sisina28
3. pro 2015

@kristynabrezinova úplně ho vyfoukni a jakoby sroluj a namaz hodně gelem. Neboj,najdeš způsob jak ho tam dat

sisina28
3. pro 2015

@kristynabrezinova jo a přidej se do skupiny aniball,tam najdeš hodně zkušenosti

anniesfibis
4. pro 2015

@yasmine_blond to musel rict jedine nekdo, kdo nema zadnou zkusenost. Neni to pravda, svaly se stahuji tak, ze i kdyz mam nacviceno 30 cm, tak druhy den mam problem i zsvest vyfoukly....rozdil je v tom, ze se pak dokazi natahnout tak, jak to pred cvicenim neslo ...okamzite se pak zase ztahuji zpet

yasmine_blond
4. pro 2015

@anniesfibis
Tak oki, ja se o tom bavila s kamarádkama, zadna zkusenost nemame, ale padla tam tahle teorie. Taky o tom nekdo psal na diskusi. Ale informace tady jsou dost presvedcive 🙂

sisina28
4. pro 2015

@yasmine_blond ano je to pravda,každý den mám problém ho tam zavést vyfoukly

hevik
9. pro 2015

Ahoj holky, prodám zcela nový, neotevřený aniball za 1100. Kdo by měl zájem, piště do zpráv.

vasiik
11. pro 2015

Ahoj holky, ráda bych pomohla všem, co se rozhodují zda si pořídit Aniball. Dnes jsem se rozhodla natočit video. Doufám, že pomůže sama bych ho ocenila ale nikdo ho přede mnou nenatočil, tak alespoň pro nastávající maminy. Jinak jsem bez nástřihu a šití .....máme krásného syna. ODKAZ

https://www.youtube.com/watch?v=v4CImLxjmvQ

PS: ráda zodpovím dotazy.

chladil
27. pro 2015

Ahoj, rada se s vámi podělím o svou zkušenost s aniballem.
Cvičila jsem asi od 37. týdne, ne každý den, tak obden. Trochu jsem při cvičení krvácela, tak sem si dávala ty pauzy. Ale trpěla jsem celé těhu na výtoky, tak to mohlo být tím. Nacvičila jsem nejvíc asi 26cm, ale brala jsem jako užitečnější to, že jsem se naučila správně tlačit.
Nakonec jsem porodila o devět dní dřív, na sál jsem šla po dvanáctý hodině a v ve 12.26 hod byl malý venku. Bez nástřihu, jen dva malé estetické stehy. Ze sálu jsem šla po svých a mohla hned sedět. Prostě dle mého názoru, super porod. Moc mi pomohlo to, že jsem uměla tlačit.
Takže Aniball doporučuju. K tomu jsem pila malinik.

qz
27. pro 2015

Ahoj, konecne se dostavam k tomu, ze sem taky napisu 🙂 Aniball jsem zacala pouzivat od 36.tydne po 2-3 dnech, zacinala jsem na 18, a 37+4 jsem porodila (23) a mala mela obvod hlavicky 34. Mela jsem uplne malicky nastrih, vubec jsem ho necitila, mohla sedet, stehy vypadly po 17 dnech vsechny ve dni terminu 🙂 aspon jsem vedela, jak tlacit, ale porodila jsem tedy driv, tak jsem to nedocvicila.

andelka
27. pro 2015

@yasmine_blond ne, je to blbost. Pokud se vagina nějkaým způsobem změní, tak jen vyloženě tím, že prodělala porod/y, naopak často se může stát, že je "postižená" poraněními a jejich následným řešením (potrhání, nástřih, vnitřní a vnější stehy, přílišné sešití..). Po druhém porodu jsem neměla ani škrábnutí, takže druhý den jako kdybych nerodila, nemusela jsem se o spodek nijak extra starat.
A učinila jsem zajímavou zkušenost. Od roku po druhém porodu používám na MS kalíšek. A ačkoli jak věkově, tak porody spadám do větší velikosti, tak bez problémů nosím Sko, ten malý.A když pracuju dole se svaly, tak to partner sakra cítí. Doporučuju jak cvičit před porodem s balonkem, tak po porodu Kegelovy cviky a na pánevní dno.

cheynee
28. pro 2015

@yasmine_blond Ono je to trošku jak kdyby sis myslela, že když budeš sexovat s chlapem, který má nadstandardní výbavu, tak pak v Tobě bude "plavat" každý průměrný (a podrpůměrný) mužský 😀 😀

jetofajnovy
29. pro 2015

Ahojte maminky. Prosim poradte mi, jakym zpusobem mam Aniball sterilizovat pred prvnim pouzitim? Nejde mi ten silikon (balonek) sundat z te plastove trubicky. Dekuji.

sisina28
29. pro 2015

@jetofajnovy daj to na pár minut do vroucí vody.jenom ten balonek

anniesfibis
29. pro 2015

@jetofajnovy kup si dezinfekci ve spreji v lekarne...v podstatw lih ve sprejis cimsi..postrikas, omyjes a vlozis

schindp
7. led 2016

Ahojte holky, pokud by měl někdo zájem, prodavam použity Aniball

madinkas
14. led 2016

@schindp ahojky a za kolik by byl?

lhdm
15. led 2016

Dobrý večer, tak jsem se taky přemluvila k tomu používat Aniball....tak snad to půjde dobře 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru