Máte zkušenosti s pomůckou Aniball pro přirozený porod?

lenkynka
24. led 2014

Kamarádka mi říkala,že do toho šla.. Přišlo ji to jako dobrá věc pro lehčí porod. Bohužel zatím nevím jak s tímto balonkem byla spokojena ,protože malá je pořád u ní v bříšku 😉 .Mě by zajímalo jestli s touto pomůckou máte zkušenosti a jaké? 😨 Stojí za to si to koupit ,pomůže to nebo ne? 😅 Silně přemýšlím o tom,že si to objednám a zkusím to 😀

maki600
10. bře 2015

Ahoj dneska jsem začala cvičit s aniballem a chtěla jsem se zeptat jak dlouho vtahujete a uvolnujete svaly a to vypuzeni děláte jen jednou jsem prvorodička poprvé jsem dala 21 ale nevím jestli se da zvládnout 30 :(

laguse
12. bře 2015

@valerie37 Čauky, za kolik ho prodáváš? Sice mám termín až v druhé půlce května, ale štěstí přeje připraveným, že? 🙂

valerie37
13. bře 2015

@laguse Ahoj,nabídni,co je pro tebe akceptovatelné.Kdyžtak piš soukromou zprávu.

simod
15. bře 2015

Ahoj, chci se zeptat na zkušenost s vytlačením balonku - povede se mi tak obvod 22 cm a dost to bolí, jak to šlo vám? Připadá mi nemožný, že dokážu protlačit obvod 30 cm ☹ jinak nafukování uvnitř je v pohodě.

achjonetusim
18. bře 2015

Ahoj holky, prodávám Aniball kdyby měla některá zájem písněte do SZ. Vše mám v inzerátu.

loocin
18. bře 2015

Ahoj holky, ja mam TP 8.4. a vcera jsem objednala Aniball, doporucila mi ho i doktorka, tak to zkusim, prodat se to da vzdycky🙂 Objednala jsem jej vcera, doufam, ze dorazi co nejdrive🙂

len_ka82
21. bře 2015

Tak jsem taky objednala... Doporučení mám taky od doktorky 🙂 a když se dívám na ty zkušenosti maminek, přestože jsem dost váhala, jdu do toho 🙂

len_ka82
24. bře 2015

Ahoj, tak já už ho mám doma 🙂 byla to rychlovka. Nedalo mi to a hned jsem zkusila... Sice to první zavedení chvilku trvalo, ale pak dobrý. Třikrát jsem zavedla a vytlačila (poprvé jsem tedy moc nevěděla jak ho ze sebe dostat 🙂 ), ale pak už dobrý, tělo asi pochopila jak na to 😎 No a cca 18,5cm. Tak si říkám, že pro začátek dobrý, uvidíme dál 😉 Ale i přes počáteční váhání, jestli vůbec koupit, z toho mám dobrý pocit.

zazana81
26. bře 2015

Neprodává náhodou někdo nevyužitý Aniball?

eicul82
26. bře 2015

@zazana81 Já bych ti mohla za hubičku prodat anální kolík, nelekej se, jestli jsi o tom neslyšela 🙂 Je to vlastně to samé, ale daleko levnější. Ale účel to splnilo 100 % 😉 Samozřejmě jsem to používala jen do jednoho otvoru a vždy s kondomem 😀 Přidám ti i kondomy k tomu (ty co se používají ve zdravotnictví na ultrazvuk). Kdyžtak napiš zprávu. Cena 200Kč + poštovné.

zazana81
26. bře 2015

@eicul82 AHoj, díky, trošku jsem se nejdřív vylekala, ale chápu a už jsem taky od někoho četla, že to je v podstatě to stejné. Kde jsi to koupila ? Normálně v nějakým sex shopu?
Já chtěla spíš tu pomůcku novou, jako že to někdo třeba dopředu koupil, nevyzkoušel a pak mu naplánovali císaře. Nějak mi je proti srsti zrovna tohle kupovat použité.
Ale jako tip dobrý, moc dík.

eicul82
26. bře 2015

@zazana81 jj na sex shopu

ally99
26. bře 2015

holky, jsem prvorodička, možná že mám hloupý dotaz, ale když jste cvičily s balonkem doktorka to při porodu poznala a nestříhala nebo jste si o to musely samy říct

shorthy
26. bře 2015

@ally99 určitě to řekni, nebo napiš do porodního plánu, tím nic nezkazíš 🙂

claris87
27. bře 2015

ahojte, zrovna sem ho začala používat, mám 4 týdny do porodu, musim ale říct že mi pořádně nejde zavést... pořád vyklouzává ven, nevím jestli na to budu mít trpělivost :D píšete že to chce čas až svaly a vazy povolí, tak snad jo a půjde to.... všichni si ho chválí tak snad pomůže a budu klidnější 🙂

loocin
27. bře 2015

@claris87 taky mi to vubec neslo, povedlo se mi to az druhy den, chce to jen parkrat zkusit, davam si predtim sprchu, aby se to prohralo a jde to...nekdo to ma holt "uzsi", ja cvicila tak 5x a jsem na 22cm...ale co, priroda to nejak zaridi🙂

cvebi
28. bře 2015

Já mám taky spíše problém dostat balónek dovnitř. Je to velký tlak. Ven to jde snadněji. Ale jsem teprve na 20 cm, tak doufám, že ještě něco nacvičím. 🙂 Jsem ve 35tt. Hodně mi s tím pomáhá přítel, nevidím si tam přes bříško a tak mi aniball zavede on a já ho pak vytlačuji.

ally99
28. bře 2015

No tak uvidíme jaak to pak půjde mě, hlavně doufám,že to k něčemu bude

alishka93
30. bře 2015

Ahojky holky 🙂 take jsem prvorodicka a ze začatku jsem mela stejny problem. Poprve mi balonek nesel vubec zavest az na podruhe byla jsem dost uzka a svaly jsem mela stahnute... pred druhým cvičením mi pritel namasiroval hraz a pak uz jsme balonek zavedli a od te doby uz to jde lip a lip 🙂 cvicím tyden a kousek a uz mam 26cm k tomu jsem zacala pít malinikovy caj nevim jestli je to jen pocit ,ale prijde mi to lepsí ze je to tam takove uvolnenejsí 🙂 takže urcite to nevzdavejte a hlavu vzhuru ono to pujde 🙂 joo a od 25cm to obcas vytahuju od krve tak se nedeste,probírala jsem to s PA a rikala ze je to uplne normalni jev 🙂

cvebi
31. bře 2015

@alishka93 tak to mě potěšilo 🙂 tak snad to taky půjde, když budu opravdu pravidelně cvičit každý den a čaj z maliníku také piju 🙂

claris87
31. bře 2015

Hurá už mi to jde, chce to jen trpělivost a cvičit opravdu denně 😀 cvičila jsem 5x a jsem už na 23 cm, jde to celkem rychle tak super 🙂 a maliník - máš pravdu, taky mám pocit že jsem víc uvolněná 🙂 hodně zdaru v závěru 😝

alishka93
31. bře 2015

@cvebi uvidis urcite se to zlepsii a pakto pujde jak po masle 🙂
@claris87 jj taky mi prijde ze kdyz uz se to rozjede tak to jde rychle uvidime jak rychle to pujde kolem te 30 :D ja jsem vcera poprve dala 27 tak uvidime jak to pujde dal 🙂 termin meme az 25.4. Tak mam jeste dost casu 🙂

len_ka82
31. bře 2015

Tak já po 4 cvičeních včera 21cm... Pokaždé to jde líp a líp 🙂 zavedení někdy chvilku trvá, ale pak to vždycky zkouším aspoň třikrát až pětkrát (podle nálady) a to už jde v pohodě. Sice teprve začínám, ale z těch pokroků pokaždé o něco víc mám radost 😉

shorthy
3. dub 2015

Ahoj, mám otázku, dnes jsem byla na kontrole a doktor mi řekl, že už jsem otevřená na jeden prst (cca 1,5 cm), a termín mám až za 3 týdny (25.4.). Doktor povídal že když se mimi narodí už teď, tak že bude všechno v pořádku. Myslíte že můžu pokračovat ve cvičení s Aniballem??? Zatím jsem zvládla natrénovat 29 cm, ale ráda bych ještě pokračovala. Co myslíte...???

eileenk
3. dub 2015

@shorthy Když sám doktor nic nenamítá proti tomu, aby se mimi už narodilo, tak asi klidně cvič dál - třeba ho tím lehce popoženeš ven... A jsi teda rychlík v tuto dobu už 29cm 🙂 , já týden před porodem zatím nejvíc 28,5

shorthy
4. dub 2015

@eileenk já bych taky řekla, že teď už asi nemůžu nic pokazit 😀 Jako podle toho co včera povídal doktor, tak mimiš už by měl být v rozmezí 3 - 3,5 kg. Kdyby se fakt narodil až za ty tři týdny, tak může mít klidně přes 4 kg, a to se mi teda zrovna moc nelíbí 😀
Začala jsem cvičit docela brzo, už kolem 35 týdne, a ze začátku jsem dělala docela dost velké pokroky, cvičila jsem každý večer a pokaždé se mi povedlo o cm víc než předchozí den... Teď už je to horší, protože u těch 29 cm už cítím že se balónek "opírá" o kosti a to už i občas bolí, tak to nejde tak rychle.
Jako můžu ti říct, že včerejší kontrol byla celkově dost psycho. Když mi doktor kontroloval dvěma prsty děložní čípek, tak mi oznámil že se dotkl hlavičky miminka... Jsem na něho vytřeštila oči, jestli to jako myslí vážně, nebo si dělá srandu.... no, myslel to vážně! Jsem to rozdýchávala celé odpoledne 😀

eileenk
4. dub 2015

@shorthy No zní to divně, ale pokud chceš porodit dřív tak to je dobrá zpráva, když už je mimouš takhle nízko 😉 Co já bych za to dala, na kontrole ve čtvrtek (8dní do TP) jsem měla zase psycho s monitory (3x u mé doktorky, žádný se jí nezdál, tak mě poslala na kontrolní do porodnice, kde se jim líbil taky až druhý...), ovšem dole se asi nic nechystá. Měla jsem 2 vnitřní vyšetření, moje doktorka řekla že jsem otevřená na prst, doktorka v porodnici na ambulanci zase že se jí zdá hrdlo uzavřeno....pak aby se v tom člověk vyznal!!!
S balónkem už taky moc pokroky nedělám, poslední čtyři cvičení 28cm, 28,5, pak zase 28 a včera 28,5...i to není málo, ale jsem zvědavá zda se dostanu na tu třicítku...

claris87
4. dub 2015

@shorthy No já koukám na tu hlavičku... že bys jí měla už tak nízko? Já u sebe mám totiž taky pocit, že má hlavičku až úplně dole, jako by prošla pánví a čekala ho kraťoučká cesta ven :D :D je to asi blbost, ale občas mnou projede bolest že bych skákala z okna - když hlavičkou začne mlet :D nevím, asi blbost, ale mám takový pocit :D

shorthy
4. dub 2015

@eileenk Jako na jednu stranu bych byla radši kdyby byl mimiš na světě dřív, váhový odhad přes 3 kg mě docela dostal... pokud vydrží ještě ty 3 týdny, tak bude mít určitě přes 4 kg, což je dost... Na druhou stranu si chci ještě toho bříška užít 😀 Každopádně mimi je fakt hoodně nízko, ale to je víceméně od začátku... Všichni mi říkali že mám bříško hodně dole.... No uvidíme, kdy se bude prckovi chtít ven 🙂

@claris87 Já právě žádné bolesti nemám, ani mi to nikdy nějak nepřišlo, doktor pořád tvrdil, že je všechno v pohodě a že nemusím mít strach.... a teď na kontrole na mě vyhrkne takovou zprávu... Jako občas taky přijde sem tam nějaké píchnutí nebo nějaké dloubnutí, které není od pohybů prcka, ale spíš mi přijde, že tyhle dloubance vnímám víc, protože na ně myslím a dávám si na ně pozor, dokud bylo všechno v pohodě, tak mě ani nenapadlo těmhle píchnutím pozornost... teď si toho asi více všímám. Mě se vlastně bříško zvedá hned těsně nad ochlupením... a hned boule jak blázen 😀

catchulinecka
5. dub 2015

Ahoj holky, od půlky těhotenství se těším jak budu cvičit s Aniballem a teď jsem ve 30 týdnu a ležím v nemocnici se zkráceným čípkem :( není to prý žádná hrůza, ale prý pro jistotou týden kapačky. A pak si myslím klidový režim, spíš jen ležení....Tak to já už si neškrtnu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru