Máte zkušenosti s pomůckou Aniball pro přirozený porod?

lenkynka
24. led 2014

Kamarádka mi říkala,že do toho šla.. Přišlo ji to jako dobrá věc pro lehčí porod. Bohužel zatím nevím jak s tímto balonkem byla spokojena ,protože malá je pořád u ní v bříšku 😉 .Mě by zajímalo jestli s touto pomůckou máte zkušenosti a jaké? 😨 Stojí za to si to koupit ,pomůže to nebo ne? 😅 Silně přemýšlím o tom,že si to objednám a zkusím to 😀

apacheee
AMBASADORKA
17. únor 2016

@katkacze kup si určitě lubrikant na vodní bázi, pokud chceš pak prodávat, jsou ještě dobré kondomy. Jinak je tam vše🙂

katkacze
17. únor 2016

@apacheee děkuju moc 🙂

apacheee
AMBASADORKA
17. únor 2016

@katkacze funguje tu i skupinka, tak se klidně přidej, dozvíš se tam vše podstatné a máš s kým sdílet cvičení🙂
https://www.modrykonik.cz/group/6279/detail/

pmedilkova
17. únor 2016

@kopretina1986 dekuji za pěkný příspěvek. Dnes jsem začala ma 18cm. Stačilo zatím. Šlo to, ale😉 ted ještě trochu víc pochopit jak ty svaly funguji 👍🏻✌🏻️🌷

miri662
18. únor 2016

Holky, aniball by podle mě měl být ze zákona povinný..😂😂 náš mrňousek byl díky němu venku na tři zatlačení. Bez nástřihu, bez poranění 👍

pmedilkova
18. únor 2016

@miri662 pěkný... To bych si taky moc přála 👶🏻🙏🏼✌🏻️

odula
18. únor 2016

Dotaz - vůbec poprvé slyšim něco jako aniball epi-no... . Myslíte, že má cenu cvičit ještě i teď, po dvou porodech, jednou nastřižení, podruhý natržení (na dvakrát... 😒 ) ???

katkacze
18. únor 2016

Mě o něm řekla včera gynekoložka v nemocnici, kde pak budu rodit. Tak jsem si ho objednala a uvidím. Četla jsem samou chválu.
odula: podle reakcí plno maminek to cenu má. 🙂 pročti si pár různých diskuzí a recenzí 🙂

pmedilkova
18. únor 2016

@odula myslím ze ano

pmedilkova
18. únor 2016

@katkacze ja jsem taky vahala, jsem na zacatku gynekolozka mi ho též doporučila a recenze skvěle. Těším se na porod.

jitim
18. únor 2016

@odula Ahojky, z vlastní zkušenosti má, já taky napoprvé nastřižená, napodruhé roztržená a napotřetí díky aniballu bez poranění a na tři kontrakce malá venku. Bez aniballu už bych rodit nešla!!!!

odula
18. únor 2016

@jitim ani nevíš jak tohle ráda slyším. 🙂 co cvičení - bylo nějak těžší kvůli jizvám ?

andelka
18. únor 2016

@odula já jsem cvičila před oběma porody, z prvního mám nástřih, jsem to holt trochu flákala, blbě měřila a s PA jsme si moc nesedly. Napodruhé jsem tomu chtěla zabránit, bála jsem se i co ta jizva. rodila jsem do 2 let po prvním. Tentokrát jsem byla poctivá, správně měřila, a i když jsem rodila 9 dní před TP tak to stačilo a porod byl bez škrábnutí. I jako druhorodička jsem byla u nás rarita.

jitim
18. únor 2016

@odula Popravdě jsem čekala, že rozcvičím rychleji, když už to měl být třetí porod-trvalo mi to myslím 3 týdny. Při rozcvičování jizvy nevadily, ale bála jsem se, že u porodu zase rupnou, i jsem si myslela, že ruply, ale neměla jsem ani škrábnutí.

katkacze
18. únor 2016

Tak zítra mi aniball dorazí. Trošku se toho bojim. 🙂

anniesfibis
18. únor 2016

@katkacze nepropadat panice..prvni dny o nejde a kazde pridani prumeru je des..ale casem to jde a stoji to za to jako nic

lucienn5
18. únor 2016

Když to tak čtu, tak do toho asi taky půjdu ...🙂

anniesfibis
18. únor 2016

@lucienn5 nad tim vubec nepremyslej...budu chvalit, udy budu chodit :D

jitim
18. únor 2016

Já lituju toho, že jsem o tom nevěděla dřív. Ušetřila bych si hrůzné zážitky a jizvy tam dole. Svaly panevniho dna se zase zpevni, ale jizvy zůstanou napořád.. Holky neváhejte, stojí to za to, i když to stojí dost peněz, i když je cvičení nepříjemné, nevzdavejte to a neflakejte to, stojí to za to!!!

hranicarka
18. únor 2016

Ahoj, vadí kdyz se začne cvičit dřív než v 36tt? Trošku se bojím že mi to půjde hůře,tak bych chtěla začít co nejdříve,ale nevím zda to není naopak škodlivé.

anniesfibis
18. únor 2016

@hranicarka driv to pujde dost blbe...ideal 3 tydny pred

katkacze
18. únor 2016

budou 3 týdny stačit?

anniesfibis
18. únor 2016
anniesfibis
18. únor 2016

@katkacze do te doby to stejne nejde...telo se uvolnuje az pak

japerinka7
18. únor 2016

@hranicarka Zvedla bych telefon a zeptala se porodníka... ON/ONA by měl vědět, kdy je čas začít 😉 Hodně štěstí!!! 🙂

claretus
19. únor 2016

Ahoj, kdyby měl někdo zájem prodávám aniball za 1000

anniesfibis
19. únor 2016

@japerinka7 vetsina porodniku to sni nezna 🙂 ...vse je v navodu

katkacze
19. únor 2016

Holky, tak mi dnes došel Aniball a dočetla jsem se, že ho nesmím používat při prekancerozách aj. patologiích čípku děložního. Vztahuje se na to i 2x konizace děložního čípku? Pokud ano, tak jsem zbytečně vyhodila plno peněz. Nevěděli byste?

claretus
19. únor 2016

Jinak, 3 týdny stačí...záleží i jak často cvičíš a jak ti to jde...já jsem byla zpočátku na 16 cm asi 2 dny...někdo začíná rovnou na 20 a za jedno cvičení se posune na 22...je to fakt individuální. Hlavně, nejde o to, abys ze sebe dostala fotbalovou mičudu, ale abys pochopila jak funguje tvoje tělo a jak s ním pracovat, takže jde z velké části o psychiku a tam pomůže rozhodně 🙂

lhdm
22. únor 2016

Tak dnes první pořádně cvičení a skončila jsem na 18cm.....no nevím zda se da z toho vytáhnout vic, docela se i bojím toho porodu 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru