Odposlech miminka v bříšku - Angelsounds

nikisk
10. bře 2017

Ahojte holky, chtěla bych se zeptat zda někdo používal přístroj Angelsound na odposlech miminka v bříšku. Chtěla bych si ho objednat a proto bych potřebovala Vaše zkušenosti jestli jste byli spokojeni a splnil Vaše očekávání. Děkuji ☺

zdenca209
10. bře 2017

byla jsem u kamarádky která ho má a v 16tt jsem srdíčko hezky slyšela,je to jako kdyby cválal kůň 🙂

maqggienka
10. bře 2017

Mám jiný typ a jsem spokojená. Fetal doppler - Lovebaby 100D

nevesta2708
10. bře 2017

Já poslouchala od 7+5 a byla to nádhera. Poslouchala jsem snad každý den, ale jen minutku ani ne možná! Ale určo doporučuju pro klid i potěšení 🙂

alicie_k
10. bře 2017

Za mě je to užitečná věc, určitě to teda nepřehánět a nepřikládat tomu úplně stoprocentní váhu tak jako vyšetření u lékaře. Když jsem někdy srdíčko neslyšela, hned jsem nepanikařila, zkusila třeba za pár hodin, vyběhla si schody, zkusila po wc apod.
Jak jsem začala cítit pohyby už jsem ho v podstatě nepoužila.

stratilikova
10. bře 2017

Nepouzivala som, je to len ďalší zo spôsobov, ako ťahať z tehotnej ďalšie peniaze...v podstate je to k ničomu...Ak je všetko ok, tak srdiečko nepotrebujes počuť, ak nie a zistis to týmto prístrojom, aj tak sa už urobiť nič nedá....

crejzy
10. bře 2017

Pořídila jsem si ho v 10tt a jsem spokojená. Ze začátku se teda srdíčko hledalo dlouho, ale vždycky jsem našli. Používám ho 1x až 2x týdně a vždycky mě to uklidní a zlepší den 🙂

sona_kratochvilova
10. bře 2017

Koupila jsem a jsem nadšená. Mám rizikové těhotenství a je skvělý a uklidňující když si můžu malýho kdykoliv poslechnout. Mám Angelsound a tak od 16 tt jsem užívala skoro denně. Jen pozor,někdy se prcek otočí jinak a není slyšet tak nepanikařte,zkuste se trochu hýbat a poslouchat za pár hodin.

nellie87
10. bře 2017

Měli jsme, poslouchali jsme a byli jsme moc spokojeni 🙂 Můžu jen doporučit! Je to krásný slyšet miminko třeba před spaním..a zároveň to člověka samozřejmě i uklidní.

soyevita
10. bře 2017

Mě osobně to přijde naprosto zbytečné.Výrobci vědí,jak chytře vytáhnout peníze z kapsy nastávajících maminek.Není to levná záležitost.Okolo 16tt jsou cítit pohyby.Ženy už nemají v dnešní době (až na vyjímky) intuici,ta se v době inernetu vytratila.Vše je vyčtené a nastudované a pak zapomínáte na vlastní pocity.Kdyby jste sobě a hlavně miminku od začátku věřily,nic takového by jste nepotřebovaly😉

vanea
10. bře 2017

Ahoj, taky jsem pořídila, jsem v 11+4 a zatím jsem tím miminko nenašla...vím kde by mělo být, doktor mi do těch míst píchal prstem, ale prostě ho zatím neslyším..slyším jen své tepny... na samotném angelsounds píšou od 14tt, tak mně to zatím moc nerozhazuje:D ale slyšela bych ho ráda :/ jinak jsem hledala zatím 2x, vždy na max 10-15 min...dýl to používat nechci, znovu zkusím až příští týden někdy🙂

vladienka
10. bře 2017

Pre mna zachranujuca zalezitost.. od zaciatku trpim na bolesti, a kedze som si vedela skontrolovat srdiecko, neleteli sme vzdy na pohotovost 🙂

Nikto netvrdi ze ked to nie je v poriadku, da sa to na zaciatku vdaka odhaleniu pristrojom nejak zachranit. Ale minimalne nemusi byt mimino v tele dalsich X tyzdnov do kontroly napr.

A pohyby v 16 tt - myslim ze to plati pre minimalne percento zien.. ja citim od konca 18 tt, a to vdaka tomu, ze som bola dost stihla a na rizikovom hlavne lezim a mohla som sa na to sustredit.

vanea
10. bře 2017

@vladienka jj, taky mi doktor říkal, že jako prvorodička ucítím pohyby až kolem 20tt, nejdřív jako bublinky a motýlky, potom jako ťukání a nakonec kopanečky🙂 takže minimálně do té doby je to super věc..prodat se to dá vždycky🙂

soyevita
10. bře 2017

Chtěla bych se zeptat zde je přístroj Angelsounds škodlivý? Používám jej jedenkrát denně - ráno na chvíli. Může přístroj škodit plodu? Děkuji
Odpověď odborníka:
Paní kolegyně Vám odpověděla velmi dobře, více informací Vám asi neposkytnu jen, že jedna nová studie naznačuje souvislost mezi ultrazvukovým vyšetřeními v rané fázi těhotenství a závažností poruch autistického spektra (PAS) u dětí s genetickou predispozicí k těmto poruchám.
MUDr. Petr Lidák
MUDr. Petr Lidák
Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Panochova nemonice Turnov

nikisk
autor
10. bře 2017

@sona_kratochvilova právě jsem taky na rizikovem tak si myslím, že takova věc me uklidní když budu vědět, že miminko je v pořádku 🙂

prostejina
10. bře 2017

Jo, je to neuzitecna věc. Ono totiž slyšet tlukot srdicka miminka je strašně zbytečný 😉 dost ironie..mám ho, poslouchala jsem od 14tt, máme i nahrávku 🙂 je to krásná věc a super zážitek slyšet, jak se tam převrací, skyta, a tak 🙂 v životě si člověk koupi spoustu blbosti, který mu jsou k prdu, ale tohle je jedna z tech věci, která ma fakt smysl. Když jsem si nebyla jista a mala se třeba celý den nehybala, poslechla jsem si ji, spocitala ji tep a byla jsem klidná. Nebo jsem ji třeba dala posloechnout mamce, pro ni to byl taky super zážitek 🙂 ted ho podedila segra, bude poslouchat srdíčko svyho chlapecka 🙂 jo a měla jsem ho bazarovej za 500 🙂

nikisk
autor
10. bře 2017

@soyevita no my nestrádame finančně takže ikdyby to stalo deset tisíc tak si to koupíme 🙂 chci pro naše miminko to nejlepší a chci vědět, že je v pořádku nebo jen potřeba když zrovna budu našeho miláčka chtít slyšet. Ale děkuji, každemu se hodi něco jiného 🙂

maqggienka
10. bře 2017

@vanea Používáš na to gel nebo nějaký olejíček? Jinak ho neuslyšíš.

vanea
10. bře 2017

@maqggienka jj mám na to spešl gel z lékárny i dva druhy olejů🙂 vím jak se to má používat a kde hledat🙂 ale zřejmě je mimčo víc vzadu, takže ho prostě zatím neslyším no :/ u stydké kosti jsem to prolezla , různě natáčela, tlačila..pak jsem se posunula i malinko výš, ale to už jsem zas slyšela jen sebe...takže musím počkat🙂 před tím 14tt je to fakt dost brzy, prý je to normální , nic neslyšet🙂 jsou holky, které mají štěstí, že je mimčo dobře natočené a relativně blízko "břišní" stěně no=) já to tak nemám:D

prostejina
10. bře 2017

@vanea taky jsem ji slysela az koncem 14tt 🙂 a fakt az dole 🙂 az ten zvuk uslysis, nebudeš se moct nabazit <3

maqggienka
10. bře 2017

@vanea No já právě na to nejdřív nic neměla 🙂 Jinak takhle na začátku, jsem ho slyšela akorát v podbřišku, pod pupíkem.

stratilikova
10. bře 2017

@nikisk ale u tohoto prístroja to vôbec nie je o tom, že je to pre dieťa "to najlepšie"...alebo si snáď narazila na informácie o tom, že je to pre plod nejako prospešné? To skôr opak, viď príspevok od
@soyevita

maqggienka
10. bře 2017

@nikisk Ono je něco jiného, když má ženská bezproblémové těhotenství. Pro mě, po několika potratech, je to užitečná věc. I když je tady názor, že zbytečný a okolo toho 16tt každá pohyby necítí. Já cítila až kolem 22tt (přesně už nevím) a ještě k tomu nebyl syn akční, že jsem přímo kopance neměla. Jen takové slabé šťouchání. A hlavně škytavka každý den 🙂

vanea
10. bře 2017

@maqggienka jj to já si to zjišťovala, i doktor mi přesně ukazoval, jak a kde mám dělohu položenou a kde mám hledat konkrétně🙂 ale prostě bohužel:X ale zas je fajn, že jsou takové stroječky, které to umožní spoustě holek už tak hrozně brzy🙂

nicméně si myslím, že někoho to může naopak i dost stresovat, když to srdíčko nenajde, a že se to stává často..to je pak spíš naopak trošku kontraproduktivní...a jinak souhlas s holkama, nemělo by se to používat moc...stačí 2-3x týdně na 5 minut a dost..miminko se vyvíjí a nikdo neví, jaký vliv to na něj má, nejsou potvrzené ale ani vyvrácené studie...všeho s mírou =)

maqggienka
10. bře 2017

@vanea Jo jo, tak 1-2x týdně jsem poslouchala a ani ne 5 min. Samozřejmě je to lepší u dr. Tak ať brzy uslyšíš.

stratilikova
10. bře 2017

Inak toto je fakt chorá doba...len mať všetko pod kontrolou, žiadna pokora, trpezlivosť...neustále sledovanie,testovanie už od oplodnenia, vyvolavanie duchov na teste, kontroly u lekára pomaly každý týždeň, tamto nejest, to nerobiť.....potom sa dieťa narodí a zase musí mať všetko, lebo veď "na to máme"...
A nemyslite si, mám za sebou 2 roky snaženia, MA, vysoko rizikové tehotenstvo a pôrod v 32tt...Ale vždy som si zachovavala chladnú hlavu, doverovala som prírode a lekárom, nič som nesilila a ani som sa nezdravo nefixovala na tehotenstvo...čo v dnešnej dobe je pomaly unikát, ako to tu sledujem...

nikisk
autor
10. bře 2017

@maqggienka ja jsem taky nedávno přišla o mimčo. Takže i pro moji jistotu ☺

nikisk
autor
10. bře 2017

@stratilikova nevím proc me berete za slovo teda 🙂 jen jsem na rizikovem a proto chci mit dite pod dozorem jak lékaře tak i pro muj dobrý pocit. Jen jsem reagovala na slova paní, ktera napsala, že z nás tahají jenom peníze ale asi ví proc ty přístroje vyrábějí- aby maminky meli na vyber a byli spokojene a klidné když uslyší srdicko ditete. A věc druha je kdo na to má a nemá nebo kdo má fakt klidne a bezproblémove těhotenství a kdo ho nemá 🙂 tím jsem nikoho urazit nechtěla.

stratilikova
10. bře 2017

@nikisk áno, výrobcovia presne vedia, co robia - zarábajú na moderných vystresovanych ženách...tento prístroj nie je zárukou prosperujuceho tehotenstva, ba naopak, skôr môže uškodiť...Ale samozrejme je na zvážení každej, či to stojí za to...

geminiska
10. bře 2017

Mám, používám od 13 tt, ob den, srdíčko jsem našla vesměs hned, poslouchám max pár sekund. Mám po více potratech a pro mě velmi uklidňující. Navíc prvorodička, placenta vepředu, na pohyby to vidím určitě až po 21. týdnu (nyní 18 tt). A co se týče škodlivosti - určitě to asi nebude dobré poslouchat dvakrát denně třeba hodinu. Ale na těch pár sekund? Ano, já jsem vystresovaná žena, mám na to nárok po všech těch nezdarech a let čekání, takže za mě ANO. Kupovala jsem nový za 1200 Kč, poté pošlu určitě dál.

soyevita
10. bře 2017

@nikisk Ta paní na to má taky peníze,ale moc dobře ví,že by jí to těhotenství nezachránilo,pokud by se vyskytly problémy.To že jeden den tluče srdíčko neznamená,že bude tlouct i druhý den.....
Je to vaše věc,co si koupíte.Škoda,že neexistují důležitější věci,které dítěti zajistí lepší start do života.....
@stratilikova Někdo "potřebuje" k životu kdejakou blbost....
Nemáš?Nejsi IN😉
A jak píšete chorá doba

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru