• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plavání pro těhotné v Brně, máte zkušenost?

3. prosince 2012 
Ahojte, mate niektora skusenost s tehotenskym plavanim v Brne? Nasla som plavanie v Komine (centrum Poupe) a potom na Polni (agentura Vetrnik), ale tam sa asi cez prazdniny neplave. Dakujem :slight_smile:
14. čer 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@salamandra1 ahoj, já chodila do Cenapu - bazén se slanou vodou a super. Do chlorované bych jako těhotná nevlezla.
14. čer 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cenap poznam, ale oni tam uz to plavanie nemaju...
15. čer 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@salamandra1 aha, tak to jsem nevěděla... v tom případě neporadím :confused:
15. čer 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já ani nejsem z Brna, ani nechodím na speciální těhu plavání. Chodím do klasického bazénu, který mi doporučil doktor s tím, že z tohoto bazénu ženy nenosí žádné infekce a plavu si vždy vlastním tempem. Je to super, zvykla jsem si chodit každou sobotu podvečer, dám si tak 30 bazénků, pak si protáhnu ve vodě šlachy a tělo a jdu domů spinkat. Skvělé, cítím se potom úplně super, jako bych ani žádné břicho neměla, přestanou mě vždycky bolet bedra a jsem spokojená jak želva. Už teď se těším na sobotu :slight_smile: Těhu plavání je v tom bazénu prý taky, ale maminky cvičí dopoledne a já mám vycházky jen odpoledne, takže bohužel.....nakonec jsem zjistila, že si člověk fakt vystačí i sám....
18. čer 2012 v 10:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vdaka za odpovede
19. čer 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jsem v 12tt a chci se zeptat na nejake tehotenske kurzy v Brně. cviceni na balonech atd. diky
4. říj 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka1976 ahoj prosím te kam si chodila plavat, že je tam nejmin infekci? Dekuji.
22. lis 2012 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bosorkajarka Já jsem z Hošťálkové a jezdila jsem do Valašského Meziříčí. Plavala jsem až skoro do porodu a bylo to super :slight_smile:
24. lis 2012 ve 14:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zjistila, ze v Brne se uz zadne organizovane plavani pro tehotne neorganizuje... Jedine co bylo konci ted na konci listopadu. Ale pry se neni treba bat plavani ve verejnych bazenech. Ze kdyby byla tehulka nachylna k infekci, dostane ji stejne. Ja zkusim Luzanky, jestli mi to pujde.Jakou mate zkusenost vy? Plavani vam pomaha?
29. lis 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Agentura Větrník v záložce pro těhulky
3. pro 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Tvůj příspěvek