Plavání pro těhotné v Brně, máte zkušenost?

salamandra1
14. čer 2012

Ahojte, mate niektora skusenost s tehotenskym plavanim v Brne? Nasla som plavanie v Komine (centrum Poupe) a potom na Polni (agentura Vetrnik), ale tam sa asi cez prazdniny neplave. Dakujem 🙂

jop
14. čer 2012

@salamandra1 ahoj, já chodila do Cenapu - bazén se slanou vodou a super. Do chlorované bych jako těhotná nevlezla.

salamandra1
autor
15. čer 2012

Cenap poznam, ale oni tam uz to plavanie nemaju...

jop
15. čer 2012

@salamandra1 aha, tak to jsem nevěděla... v tom případě neporadím 😕

majka1976
18. čer 2012

Ahoj, já ani nejsem z Brna, ani nechodím na speciální těhu plavání. Chodím do klasického bazénu, který mi doporučil doktor s tím, že z tohoto bazénu ženy nenosí žádné infekce a plavu si vždy vlastním tempem. Je to super, zvykla jsem si chodit každou sobotu podvečer, dám si tak 30 bazénků, pak si protáhnu ve vodě šlachy a tělo a jdu domů spinkat. Skvělé, cítím se potom úplně super, jako bych ani žádné břicho neměla, přestanou mě vždycky bolet bedra a jsem spokojená jak želva. Už teď se těším na sobotu 🙂 Těhu plavání je v tom bazénu prý taky, ale maminky cvičí dopoledne a já mám vycházky jen odpoledne, takže bohužel.....nakonec jsem zjistila, že si člověk fakt vystačí i sám....

salamandra1
autor
19. čer 2012

vdaka za odpovede

krmv
4. říj 2012

ahojky, jsem v 12tt a chci se zeptat na nejake tehotenske kurzy v Brně. cviceni na balonech atd. diky

bosorkajarka
22. lis 2012

@majka1976 ahoj prosím te kam si chodila plavat, že je tam nejmin infekci? Dekuji.

majka1976
24. lis 2012

@bosorkajarka Já jsem z Hošťálkové a jezdila jsem do Valašského Meziříčí. Plavala jsem až skoro do porodu a bylo to super 🙂

sblanch
29. lis 2012

Tak jsem zjistila, ze v Brne se uz zadne organizovane plavani pro tehotne neorganizuje... Jedine co bylo konci ted na konci listopadu. Ale pry se neni treba bat plavani ve verejnych bazenech. Ze kdyby byla tehulka nachylna k infekci, dostane ji stejne. Ja zkusim Luzanky, jestli mi to pujde.Jakou mate zkusenost vy? Plavani vam pomaha?

matysek123
3. pro 2012

Agentura Větrník v záložce pro těhulky

plavanisedmikrasky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanka100100
3. pro 2022

Holky, chodila některá z vás do plavání těhotných Sedmikrásky v Brně?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru