Plavání pro těhotné v Praze. Dejte tip

holly1
23. čer 2008

Holky, chodíte v Praze někam na plavání pro těhotné? Dejte tip, díky.

gabrioletka
23. čer 2008

Ahoj, já chodím každé pondělí do Riegrových sadů do sportovního centra, pořádá to por. asistentka Hana Šimánková, já jsem moc spokojená, budeš chtít kontakt?

holly1
autor
23. čer 2008

gabrioletka, určitě, a je to i nějaké cvičení ve vodě nebo jak to vypadá? A v kolik hodin? Chodím do práce, takže můžu až po 17h., díky.

luciakubista
24. čer 2008

ahoj holly,
ja jezdim do hotelu step. Ja si plavu individualne,ale vim,ze tam delaj nejaky aqua aerobic pro tehulky. Mrkni na stranky http://www.sportcentrumstep.cz/cz/bazen/aqua-fi...
Jinak bazenek je moc hezkej, personal milej, je to tam cisty a vonavy. V praze jsem nic hezciho zatim nenasla.

holly1
autor
24. čer 2008

ahoj, to vypadá pěkně, a nevíš, jestli mají otevřeno i přes prázdniíny? Všude, kam jsem volala, je o prázdninách zavřeno...

gabrioletka
5. srp 2008

Ahoj holky, plavčo v Riegrových sadech začíná 1.9., bazén teda nic moc (myslím okolí) ale voda je tam čistá. Plave se s destičkou nebo bez, dýchá se do vody a tak. trvá to 45 min a stojí to bud 250/ hod a nebo když si koupíč permici tak 190/hod. Já si koupila prmici za 1900 Kč a z toho mi 1200 Kč přispěla pojišťovna OZP.. Tak uvidíš 🙂

misula.g
17. led 2012

Ahoj, v diskuzi je starší příspěvek o hotelu Step. Bazén mne zaujal, ale ještě jsem jej nenavštívila. Těhulky, chodíte sem plavat?

svija
17. led 2012

@misula.g - já tam chodila do Stepu na aquaaerobik pro těhule a bylo to super, prý už ho ale tam nedělají, bohužel. Ale i na individuální plavání je to pěkný a čistý bazén, chodíme tam se synem, zrovna odpoledne se tam s manželem chystají 😉 .

misula.g
17. led 2012

@svija Díky moc 🙂 Já vím, že tam cvičení pro těhotné není, ale bazén vypadá moc hezky, já právě kdysi byla na samých horších bazénech v Praze, tak už nevím kam. Je tam opravdu voda teplá 28 stupňů? 🙂

svija
17. led 2012

@misula.g - jo tak to nevím, to jsem nikdy nezkoumala 🙂 . My chodíme většinou s prckem do takového velkého kruhového bazénku, vířivky, co má tak 3 metry v průměru a tam je voda teplejší než ve zbytku bazénu, tuším že 30°C, ale kolik má ten zbytek těžko říct.

misula.g
17. led 2012

@svija No, tak to se musím přesvědčit sama 🙂 Určitě jej pojedu vyzkoušet

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru