• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podívejte se na vaše budoucí děťátko, počítačový program

19. listopadu 2013 
Maminky, objevila jsem úžasný počítačový program, který z fotek partnerů namodeluje pravděpodobnou podobu jejich dítěte. Pokud to chcete využít jako dárek pro partnera nebo jen tak pro zábavu, zde je odkaz: http://www.jarodic.cz/cz/pro-zabavu-jak-bude-vypadat-vase-miminko.php. Nebojte, je to zdarma.
17. lis 2013 ve 21:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo mně tam vyšel černoch, to je sranda )manžel není tmavý)..
17. lis 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vercik83 tahle app uz je znama pro pobaveni pouze :slight_smile: a me si cernochem hodne pobavila :grinning:
17. lis 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
U první dcery mi z toho vylezla pěkná příšera a přitom je to v reálu krásná holčička. Teď u druhé jsem to ani nezkoušela. To snad raději si dojít na 3D ultrazvuk, když to někoho zajímá. Je fakt, že obě moje holky vypadají přesně tak, jak mi je na 3D ukázali.
17. lis 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysicka_lb něco podobného jsme zkoušeli při prvním těhotenství a když jsem tam pak zadala fotky třeba sestry nebo rodičů nebo kamarádek, tak ty děti vycházely pořád skoro stejné:slight_smile:.
18. lis 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já musím říct, že náš chlapeček se povedl a je nám oběma podobný. A kdyby takhle vypadal ve skutečnosti, vůbec bych se nezlobila:slight_smile:. Jsem nadšená, super, že něco takového existuje.
18. lis 2013 v 16:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám se holčička vyvedla a myslím, že je i reálné, že tak bude plus mínus i vypadat :slight_smile:
19. lis 2013 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek