Podívejte se na vaše budoucí děťátko, počítačový program

mysicka_lb
17. lis 2013

Maminky, objevila jsem úžasný počítačový program, který z fotek partnerů namodeluje pravděpodobnou podobu jejich dítěte. Pokud to chcete využít jako dárek pro partnera nebo jen tak pro zábavu, zde je odkaz: http://www.jarodic.cz/cz/pro-zabavu-jak-bude-vy.... Nebojte, je to zdarma.

vercik83
17. lis 2013

ty jo mně tam vyšel černoch, to je sranda )manžel není tmavý)..

gepe
17. lis 2013

@vercik83 tahle app uz je znama pro pobaveni pouze 🙂 a me si cernochem hodne pobavila 😀

jenny.kay
17. lis 2013

U první dcery mi z toho vylezla pěkná příšera a přitom je to v reálu krásná holčička. Teď u druhé jsem to ani nezkoušela. To snad raději si dojít na 3D ultrazvuk, když to někoho zajímá. Je fakt, že obě moje holky vypadají přesně tak, jak mi je na 3D ukázali.

pisisvori
18. lis 2013

@mysicka_lb něco podobného jsme zkoušeli při prvním těhotenství a když jsem tam pak zadala fotky třeba sestry nebo rodičů nebo kamarádek, tak ty děti vycházely pořád skoro stejné🙂.

mysicka_lb
autor
18. lis 2013

Já musím říct, že náš chlapeček se povedl a je nám oběma podobný. A kdyby takhle vypadal ve skutečnosti, vůbec bych se nezlobila🙂. Jsem nadšená, super, že něco takového existuje.

terezkax
19. lis 2013

nám se holčička vyvedla a myslím, že je i reálné, že tak bude plus mínus i vypadat 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru