Předporodní kurz online

ava
8. led 2018

Ahoj těhulky, absolvovaly jste někdo online kurz? Existuje nějaký důvěryhodný?

Děkuji

ariadna12
8. led 2018

ano, porodbezobav.cz. Mne to neco dalo. Na netu jsou ukazky, tak se jukni

fujarka22
8. led 2018

Taky jsem videla porodbezobav.cz ale me to neprislo nic super...sice jsem rodila mrtve miminko ale rodila...a nejaky kurz mi v tu chvili byl k nicemu...

fujarka22
8. led 2018

Tim jsem chtela rict,ze vse pak dela telo samo co se tyce porodu a na kurz si ani nevzpomenes...snad jedina kapitola ktera se mi libila bylo co si sbalit do porodnice

ava
autor
8. led 2018

@fujarka22 to je mi líto....

ariadna12
8. led 2018

Na tom porodu bez obav jsou i kapitoly o peci o novorozence a kojeni. Nejen o prubehu porodu.

fujarka22
8. led 2018

@ariadna12 to ano ale prijde mi to takove ze pani mluvi moc okolo a ne moc k tematum...ale taky jsem si to rada vyslechla vsechno...nerikam ze je to spatne ale mozna clovek vic vycte ruzne v knizkach ci na inernetu...ale neni to spatne to videt 😉

luckylee
8. led 2018

Spis cti a koukej na videa z ruznych zdroju.Zacni treba na jemnezrozeni.cz atd.☺

ava
autor
8. led 2018

@luckylee to je hodně specifické. Ne každý je takto zaměřen

luckylee
8. led 2018

@ava to je pravda.Nicmene porod mam nastudovany opravdu hodne a ten prirozeny je proste zazrak...a na ten je treba se pripravit.Popravde co se tyce klasickeho porodu a napriklad pristupu vsak porodily miliardy zenskych tak ja taky,stane se co se ma stat a verim lekarum...tam nevim na co se moc pripravovat.Leda aniball k nacviku tlaceni a zbaveni se strachu-ten porod brzdi nebo i zastavi.
Prala bych krasny porod kazde zene,jen to u nas vetsinou samo od sebe bez informovanosti ci vlastni PA uplne nejde.Pokud ti ty stranky a "tohle zamereni" nic nedava a nezajima te tak to prejdi a tak ci tak ti preji hodne zdravi a krasne proziti zazraku zrozeni.☺

ariadna12
9. led 2018

@fujarka22 ja nevedela nic, tak jsem byla rada za to😉. Jinak lektorka tam dost propaguje vyrobky prodavane v jejim eshopu, nerikam, ze spatne, ale je tam takovy product placement, to mi trochu vadilo. A teda je to z pohledu soukrome porodni asistentky/duly, tak tam obcas rype do lekarsky vedenych porodu. Jeste jsem tento online kurz zkombinovala s porodnim lurzem v Podoli a tym to bylo zase jine.

teresy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zvaskova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru