Předporodní kurz v Brně na Obilním trhu, byly jste?

pehamek
12. kvě 2013

Byla jste některá na předporodním kurzu v Brně na Obilním trhu? Jak jste byly spokojené nebo vás to nakonec odradilo a rozhodly jste se rodit jinde?

rradka
30. lis 2013

@pehamek Ahoj, sice pozdě, ale přece. Na předporodním kurzu na Obilňáku jsem byla a neodradilo mě to. Spíš jsem byla ráda, že jsem viděla, jak to tam vypadá. A i s porodem jsem byla spokojená. Ale slyšela jsem hodně negativních reakcí na tuto porodnici. Ale dala jsem na svůj pocit, nenechala se odradit a byla spokojená. Jak na porodním,tak na šestinedělí - všichni hrozně milí, i když neměli moc času, tak se mě jako prvorodičce snažili vždy pomoct. Ať se rozhodneš pro jakoukoliv porodnici, tak ať vše dopadne podle tvých představ a nemáš špatné zkušenosti!

pehamek
autor
30. lis 2013

@rradka nakonec jsem se rozhodla, že budu rodit v Bohunicích, ale i tak děkuji za info. Byla jsem na prohlídce porodnice a jak jsem měla strach z porodu, tak mě to naprosto uklidnilo a spíš mám teď obavu z následné péče o miminko. Snad to bude ale v pohodě a když nebudu vědět, což nebudu, tak sestřičky pomůžou 🙂

rradka
30. lis 2013

@pehamek na tu péči o dítě se snad ani nedá připravit (pokud nepracuješ s malými dětmi). Ale ono to tak nějak všechno jde samo a když tak pomůžou sestřičky - snad trefíš na sympatický a příjemný. Tak ať vše dopadne jak má a jste hlavně zdraví (i když to zní jako klišé, tak je to nejdůležitější!).

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru