Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Předporodní kurz v Brně, poradíte?

petraudr
8. led 2015

Ahoj holky, poradíte mi prosím dobrý předporodní kurz v Brně a nebo Brno - venkov a ve kterém měsíce jste chodily? Moc děkuji ;)

katyxq
8. led 2015

Já před 3 a něco roky chodila s manželem sem http://mamicentrum.cz/predporodni-kurzy.html ... a nelituju času ani peněz (něco mi vrátila pak zdravotní pojiśťovna v rámci bonus programu). K Laďce Ryšavé, co ten kurz vede, teď chodím na těhotenské poradny a budu ji mít (snad, pokud nebude na dovolené, nemocná) i u porodu. Své práci rozumí, je empatická a hodně pozitivní 🙂.

craki
8. led 2015

Ja uvazovala nad kurzem u Majky. Holky na ni pely jenom chvalu plus dela i vikendove kurzy, coz by mi vyhovovalo..
Nakonec jsem ale skoncila ve Vetrniku, kvuli PA, kterou chci mit i u porodu. Na oba kurzy jsem nasla jen pozitivni recenze, takze tezko radit. Oba kurzy jsou dlouhodobe (snad od 20 tydne) ale ja treba ve Vetrniku zvolila kurz na 5 tydny jenom ohledne porodu...

adypro
8. led 2015

Já bych doporučila Mamicentrum, Laďku jsem měla u porodu a je moc fajn, pozitivní, empatická, zkušená.

noprecejaef
8. led 2015

kurzy Jarmily na Úvoze byly super. Jakožto Jarmila samotná. Velmi výrazná osobnost, velmi svá, ale u prvního dítěte, kdy jsem byla naprosto mateřstvím nepolíbená mi to hrozně pomohlo.
http://www.jarmila.cz/
a navíc z babama z kurzu jsme v kontaktu doteť. Jezdíme na hory, va společné výlety, společně slavíme narozeniny dětí...

Sem začni psát odpověď...

Odešli