Předporodní kurzy - Agentura Větrník nebo Devítka Brno?

kacenkag
22. únor 2010

Ahoj baby poraďte mi, chci na dlouhodobý předporodní kurz spojený se cvičením, můžete mi napsat plusy a mínusy obou agentur a jak jste byli spokojení?

ivanau
22. únor 2010

Ahoj já zrovna navštěvuji 15t kurz ve Větrníku a jsem moc spokojená...nejdřív mě trošku vyděsilo prostředí...takové nemoderní, jako nějaká příspěvková organizace, ale po první návštěvě jsem byla ráda, že jsem tam, bylo a je mě to tam moc příjemné.. 🙂 Devítku Brno neznám...

vlastovka
22. únor 2010

do Větrníku jsem chodila a super!!! Moc doporučuji! Skvěle Blanka připravila na porod, přesně jsem věděla, co dělat a taky jsem tam potkala skvělé maminky, se kterými se scházíme i dva roky po 😉. Devítku Brno taky neznám.

miselaniki
22. únor 2010

Ahoj, no já se právě chystám do Větrníku, ale na krátkodobý kurz za dva mesíce rodím. No jenom mně dnes zarazilo, že když jsem si zavolala, že se objednám slečna na recepci nevěděla vůbec nic ( jestli je kurz volný a pod.) a odovolala mně na mobil ( paní Čermákové), která to nebrala. Tak aspoň že jste byly spokojené asi tam zítra budu muset zajet osobně.

ywushka
22. únor 2010

Kdyz jsem rodila a rekla jsem sestricce,ze nevim co mam delat,ze jsem nebyla na zadnem predporodnim kurzu,tak se zacala smat a rikala:" budte rada ze jste na zadnem nebyla,ja vam vsechno reknu co budu potrebovat a zbytecne by jste za to utracela penize"

kacenkag
autor
23. únor 2010

holky moc děkuju za postřehy a opravdu nikdo nezná Devítku? Ještě mám jeden dotaz k Větrníku, na stránkách píší, že lekce probíhá dvě hodiny (teorie + cvičení) můžete mi prozradit, jak se dlouho cvičí? Jestli je to rozdělené třeba na půl? A dávalo vám to cvičení něco, mě jde totiž hlavně o to cvičení, tak aby to nebylo jen desetiminutové protažení, děkuji

ivanau
25. únor 2010

Ahoj cvičí se hodinu a hodinu je teorie...každé cvičení je jiné, na balonech, s overbaly, posilování, břišní tanec...hodinu cvičíš a máš potom pocot, že sisi zacvičila...já po prvních dvou lekcích měla i namožené svyly na nohách.
Blanka chodí i k porodům a když vede kurz nezvedá tel. a opravdu má hlavní přehled o tom tam ona. Na stránkách větrníku je ale napsané v kolik se tam má volat a v kolik přijít na osobní konzultaci...
Posit vyhozených peněz z toho určitě nemám...Blanka chodí k porodům do všech tří porodnic, talkže vypadá že má velký přehled...dodává mě osobně pocit jistoty. 13 lekcí máš sama a 2 je možné pokud chceš absolvovat s manželem/partnerem to je 15lekcí.
Blanka Čermáková napsala i knížku (K porodu bez obav) viděla jsem ji i v knihkupectví a pokud se rozhoduješ jestli to má pro tebe význam jednotlivé kapitoly jsou jednotlivé hodiny 15t kurzu.

ivanau
25. únor 2010

omlouvám se za překlepy 😅 😀

verisek
26. únor 2010

ahoj, ja chodim prave do devitky, jednou tydne, hodku je cviceni a hodku teorie, cviceni je spis takove protahovani a uvolneni
neni to spatny, ale myslim, ze vsechno co tam bylo receno vim z internetu, takze bych priste sla jen do nejakeho cviceni spojeneho s dychanim
jinak je to tam moc hezky a lektorka je taky mila, je v tom i prohlidka porodnice a 1 lekce s partnerama

kacenkag
autor
27. únor 2010

Teda holky děkuju moc, přesně to jsem chtěla vědět, opravdu jste mi moc pomohli, moc děkuju 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru