• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přípravný kurz u Apolináře. Má to cenu?

9. října 2011 
Ahojky holky, zúčastnila jste se některá, má to cenu ? Dneska jsem tam volala, nabídli mi jedno- a nebo třídenní, tak nevím, který je lepší:slight_smile:
23. bře 2009 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
napsala jsem to blbě, myslela jsem přípravný kurz k porodu:slight_smile:
23. bře 2009 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj já byla na jednodenním a líbílo se nám to,vysvětlí Ti kdy jet do porodnice,ulevové polohy ,ukážou porodní sály :slight_smile:
23. bře 2009 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě se to taky líbilo, byl tam se mnou partner, který se dozvděl taky dost věcí a bylo skvělý, že jsem si mohli prohlénout ty sály. Určitě to stálo za to :slight_smile:
23. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsme na něm byli, a tom jednodenním.... já tedy šla rodit podruhé,tak pro mě nic moc nového,ale manžel u prvního porodu nebyl, tak jsem chtěla, aby byl vzdělán :grinning:
a který je lepší...čert ví, u nás stačil jednodenní, ale pokud jdete rodit poprvé, tak na tom třídenním (byla kamarádka) to, co řeknou na jednodenním, rozebírají podrobněji....
23. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky, mockrát děkuju:slight_smile: Jdeme rodit poprvé, tak asi zkusím ten třídenní. Ještě jednou, díky moc:slight_smile:
24. bře 2009 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Obnovuji diskuzi. Byla jste některá na přípravném kurzu v poslední době? A má to význam? Váhám, protože přece jen těch výdajů je nějak moc.
9. říj 2011 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek