Přípravný kurz u Apolináře. Má to cenu?

evulatko
23. bře 2009

Ahojky holky, zúčastnila jste se některá, má to cenu ? Dneska jsem tam volala, nabídli mi jedno- a nebo třídenní, tak nevím, který je lepší🙂

evulatko
autor
23. bře 2009

napsala jsem to blbě, myslela jsem přípravný kurz k porodu🙂

leryl
23. bře 2009

ahoj já byla na jednodenním a líbílo se nám to,vysvětlí Ti kdy jet do porodnice,ulevové polohy ,ukážou porodní sály 🙂

morgan
23. bře 2009

Mě se to taky líbilo, byl tam se mnou partner, který se dozvděl taky dost věcí a bylo skvělý, že jsem si mohli prohlénout ty sály. Určitě to stálo za to 🙂

pipisek
23. bře 2009

taky jsme na něm byli, a tom jednodenním.... já tedy šla rodit podruhé,tak pro mě nic moc nového,ale manžel u prvního porodu nebyl, tak jsem chtěla, aby byl vzdělán 😀
a který je lepší...čert ví, u nás stačil jednodenní, ale pokud jdete rodit poprvé, tak na tom třídenním (byla kamarádka) to, co řeknou na jednodenním, rozebírají podrobněji....

evulatko
autor
24. bře 2009

Holky, mockrát děkuju🙂 Jdeme rodit poprvé, tak asi zkusím ten třídenní. Ještě jednou, díky moc🙂

paja83
9. říj 2011

Obnovuji diskuzi. Byla jste některá na přípravném kurzu v poslední době? A má to význam? Váhám, protože přece jen těch výdajů je nějak moc.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru