SOUTĚŽ o nové ubrousky HiPP ULTRA SENSITIVE

lidka_hipp
10. říj 2015

Nevím, jak pro vás, ale pro mě jsou vlhčené ubrousky zásadním vynálezem lidstva 🙂 Anička sice už chodí do školy, ale já mám vždy v kabelce malé balení vlhčených ubrousků HiPP s výtažkem z BIO mandlového oleje. Hodí se mi opravdu často 🙂 Věřím, že i vy berete vlhčené ubrousky jako něco moc užitečného, a tak tu pro vás mám soutěž o OPRAVDU VELKÝ BALÍK našich nových Čistících vlhčených ubrousků HiPP. Stačí napsat, k čemu všemu jste kdy ubrousky použily a pět nejvtipnějších odpovědí se může těšit na balík 🙂 V každém z pěti balíků budou celkem 3 velké balení (4x56) našich Čistících ubrousků HiPP ULTRA SENSITIVE, tedy dohromady 672 jednotlivých kusů ubrousků.

Pro velmi citlivou pokožku miminek jsme vytvořili nové HiPP Čistící vlhčené ubrousky ULTRA SENSITIVE s jemnými vlákny, které umožňují mimořádně šetrné očištění pokožky. Ubrousky jsou napuštěny jemným pleťovým mlékem, které obsahuje výtažek z BIO mandlí. Jsou proto vhodné už od narození. Hodí se i na ošetření pokožky se sklonem k alergiím a atopické dermatitidě, protože nejsou parfémované, neobsahují éterické oleje, mýdlo, barviva, parabeny a ani složky živočišného původu. Mají neutrální pH a nejsou běleny chlórem. Více: http://goo.gl/8lLJBn

smallinka
10. říj 2015

Tak já používám ubrousky výhradně na zadeček malé, případně na ručičky. Ale naše malá si s ubrousky na přebalovacím pultu hraje, párkrát se jí podařilo jich pár vytáhnout. No a jednou dokonce slyším sací zvuk, a ona si z toho vysává tu vlhkost 😀 No v té době jsem už byla u ní zvyklá na ledascos, olizuje kde co, tak jsem jí ubrousek s úsměvem vzala a pomyslela jsem si, jooo kdyby si mi takhle krásně pila z hrnečku 😀

mipahoji
10. říj 2015

Jéé tak teď mě opravdu mrzí, že nejsem ani vtipná ani originální a používám ubrousky převážně k hygieně, protože balík ubrousků by se nám momentálně opravdu hodil 😀

tynhou
10. říj 2015

Naše mala Emma má dnes 3 týdny takže my zatím využíváme ubrousky na utírání zadečku,ručiček a pod krčkem. ... škoda, že nemáme vtipný zážitek :( milujeme kosmetiku Hipp Máme olejíček, gel na koupání, ubrousky,kremy na prdelku a Já si mazala i bříško Hippem,takže nám by výhra udělala obrovskou radost 🙂

kh
10. říj 2015

U nas absolutne na všechno. Samozrejme pro Kebulku - na zadeček, ušmudlanou pusu i ruce. A pak asi na 1000 ruznych věci v domacnosti - na upatlany stul od jidla, na prach, na boty, manzel v aute. Kebulka je pouziva na hrani: miluje je vytahovat a zahazovat. Ja uz tuto hru miluji méně, Ale uplne nejlepší jsou na zazranou spinu u starožitného nabytku, kterou nevycistili ani specielni pripravky k tomu urcene!

matous24
10. říj 2015

@mipahoji 😀 😀 Zasmala jsem se a preji vyhru... 🙂

yvonneullmann
10. říj 2015

Ubrousky HiPP
Jsou dobre na vše
Je dobre mít
Je kazdy den v kapse.

Na dětskou prdelku
treba i stůl
Pro me jsou ubrousky
opravdu cool

Utiram s nimi snad uz vše
Jde to s nimi velmi dobre.
Kuchynska linka ruce podlaha
S ubrousky hipp se vse zvlada

anadie
10. říj 2015

Ubrousky používám nejenom na malou, ale i v domácnosti na utirani všeho co malá upatlá.Ubrousky používáme i na našeho pejska a to nejen venku když je potřeba, ale i na srst když si ho pohladí člověk, kterému smrdí ruce po cigaretami. A malá má největší zábavu mi všechny ubrousky vytahovat a roznaset po místnosti a né jeden si strkat do puse a úplně ho vycucavat 😀

kacinda
10. říj 2015

Ubrousky pouzivame snad na vsechno. Od zadecku pred domacnost az po auto. Ovsem mam kamaradku, ktera ma sirsi vyuziti pro vlhcene ubrousky i pres to, ze nema jeste deti. Kupuje si je, aby s nimi utirala packy psovi z venku (to jeste neni tak divne), ale dokonce jimi utira po venceni svemu psovi zadek 😀 tohle kdyz mi rekla, tak tim me opravdu pobavila, tohle vyuziti doma nemame a to jsem si myslela ze je pouzivam snad na vse 🙂

piopiu
10. říj 2015

Ahoj 🙂 Tak ja musim se priznat, ze leckdy taky s nima utiram i prach, ci pocintanou podlahu od prikrmu 🙂 Stali se mou soucasti a taky na wc ja sama je pouzivam, protoze mam jiste trable. Na ne nedam dopustit... 🙂 Jsou jednicky na trhu

marilyn5
10. říj 2015

Vlhčené ubrousky to je vynález století 🙂 nejen že jsou skvělé na dětský zadeček ale i krásně vyčistí kola u auta,lepidlo od dálniční známky,nárazník a světla od much.V případě nouze, jdou použít i jako toaletní papír 🙂

kahira
10. říj 2015

My používáme ubrousky hipp na vše v domácnosti ale hlavně na hygienu 🙂 Přebalit naše díte, to je něco, takže mi u toho leží, dám jí do ruky ubrousky, ona je začne vytahovat a asi podle ní hrajeme hru kdo z koho :D ( kolik vytáhne ubrousků, než ji stihnu přebalit). Já je pak posbírám, narvu zpátky a je.
To pak klidním ten řev satánka našeho, že ona to prostě CHCE dělat dál...

brendamonique
10. říj 2015

Zdravím maminky a Hipp maminku Lidku, moc mě těší, že se zde zase při soutěžích setkáváme, jako před rokem ... před rokem ještě jako kojenci na Hipp mlíčku a teď už jako batolátka sice už bez UM, ale stále věrní značce :D ... také jsem se chtěla přidat se svou troškou ... nevím, zda spíš nebudu vypadat jako osel ... ale k tomu, že používáme ubrousky klasicky na prdku a na omývání podlah či nábytku ... se musím svěřit, že v období, kdy začínají strašit různé nemoci, máme s sebou v kočárku jako většina maminek i vlhčené ubrousky, kterými synovi pokaždé, když vezme na ulici něco do ruky, a než mu dám okusovat každodenní koupený rohlík, mu důkladně vždy omyji ručičku ubrouskem "od bacilů a nečistot" mám hned jako matka lepší pocit ... občas to vezmu do detailů a beru s sebou i hygienických gel - obzvlášť, když čekáme u lékaře s bandou krchlajících a frkajících školních dětí 😀 ... ano chápu, že nejsem moc normální ... a k tomu všemu si ještě ubrousky otírám ruce bohužel 😀 i já sama, když ve městě omačkám kliky od různých obchodů či cukráren a než vezmu třeba croissant do ruky ... vím, že si o mne teď bude plno lidí myslet, že jsem spíš nemocná 😀 než maminka milující hygienu, ale věřte nevěřte ... mě se po otření rukou čistým, voňavým, vlhčeným ubrouskem hned lépe spí a mám klidnější svědomí 😀 😀 .... ujetá maminka Monika 🙂

sedmiteckas
10. říj 2015

Také u nás mají vlhčené ubrousky všestranné užití - a víte proč? Protože jsou, narozdíl od hadry na prach, skoro pokaždé po ruce.
Jedno balení mám v kuchyni pod jídelní židličkou naší Lucky,
jedno balení vozíme v přihrádce v autě,
jedno je permanentně v cestovní tašce s potřebami pro dceru.
Jsou součástí "rychlouklízecí čety" - když mi má dojít nečekaná návštěva a já potřebuji alespoň povrchově uklidit narychlo domácnost, lapnu po vlhčených a přejedu prach.
Prostě vynález k nezaplacení.

monidu
10. říj 2015

Ja pouzivam ubrousky teda hlavne na tu nasi malou rostandu, ale i kdyz se potrebuju odlicit 😀 a taky jd mam po ruce v aute. Tam s nima obcas utru pristrojovku, a jednou dokonce me zastavovala policejni hlidka, a policista cosi kontroloval vzadu a nevim jestli se o neco otrel nebo upadl, no ruce mel jako prasatko, do toho drzel ty moje papiry, tak jsem mu nabidla ubrousky s tim, ze bych nerada mela doklady spinave jako prase 😀 utrel se, zasmal se a poslal me dal 😀

vlajka1
10. říj 2015

Vlhcene ubrousky jsou vazne zazrak. Pred dvema lety, kdyz jsem se vdavala, meli jsme na svatbe i cokoladovou fontanu. No a co se nestalo, nejen, ze personal restaurace neuposlechl pokynu, ze cokolada je uz primo pripravena do fontany a naredil ji olejem, ale deti co na svatbe byly nemely nic jineho na praci nez do pohaneciho sneka napichat paratka. No a vzhledem k tomu, ze fontana stala kousek od vytapetovane zdi, byla behem par vterin zkaza hotova. Mastna cokolada byla snad vsude... Takze jsme popadli co bylo po ruce - ano vlhcene ubrousky a jali se cistit tapetu. Behem par minut byla jako nova a ubrousky nam zachranily penezenky, protoze majitelka restaurace vyhrozovala zaplacenim pretapetovani celeho salu na nase naklady. Takze slava vlhcenym ubrouskum 🙂

anuliina
10. říj 2015

Letos v breznu se do nasich srdci a domacnosti vkradlo jedno chlupate miminko,a to francouzsky buldík.A protoze malinka stenatka se nesmi koupat,pozivali jsme na jeho ocistu.Takze se zacina u cumacku,tech jeho kranych vrasek v obliceji,ocicek,vnitrky ousek,a nakonec nesmi chybet ani zadecek.
😀 I kdyz uz nam pejsek trochu odrostl,na ubrousky jsme si zvykli tak,ze cisteni ousek jedine a vyhradne s nimi.No a protoze v kvetnu k nam zavitalo dalsi stesti,tentokrat bez chlupu,pouzivame vlhcene ubrousky i na její zadecek.

ladyhacek
10. říj 2015

Ubrousky používáme hodně, třeba na kola na kočárku (jezdím s ním do verandy), když jí tak je to všude takže utřu ruce a vše kolem. Když má přijet narychlo návštěva a já nestihla utřít prach vždy sahám po ubrouscích 🙂. Máme psy a představa, že šahám na psy a pak na malého je pro mě nepředstavitelná takže vždy nosím balení ubrousků při ruce 🙂
No a teď tedy trochu zábavy. Když se syn narodil tak při přebalování vždy čůral a mířil hodně na zem. Pro mě jako pro prvorodičku to bylo nečekané takže za vlhčené ubrousky děkuji nemusela jsem x-krát za den pro hadr na zem. No ale čůráním to nekončí. Jednou se mu to fakt povedlo a vykonal potřeba také na pultě jenže né tu malou 🙂. Měl to ještě dost řidké a celkem to také lítalo a nevěděla jsem jestli utírat zem, pult, jeho, sebe - on v tom ležel a já prostě nevěděla 🙂 > tady bylo ubrousků málo > zabalila jsem ho do pleny a šla do koupelny - to jinak nešlo, ale babička mezi tím ubrousky uklidila největší neplechu a já ho pak mohla položit na pult a obléknou :D

sarka49
10. říj 2015

Naposledy na solidne pokadene auto zvenku. Nějaky pták si tam oznackoval a nám nedal jinou možnost než vytáhnout vlečné ubrousky a cistit 🙂 bylo to dílo snad od čápa.. 😀

lisha
10. říj 2015

Vlhcene ubrousky jsou multifunkční pomocník v domácnosti, o tom žádná. Nejvíc mi ale pomohly, když jsem se po první rodičovské ucházela o místo asistentky v jedné nejmenované firmě. Pohovor se odehrával venku na zahrádce restaurace. Byla jsem zrovna uprostřed věty, když nad námi přeletěl pták a milému potencionálnímu zaměstnavateli pokakal rameno. Protože jsem zvyklá jako mamina na všechno možné a taky mám vždycky všechno potřebné v kabelce, vytáhla jsem ubrousky a aniž bych prestala v rozhovoru, podala jsem mu je. Hrozně jsem si splhla a místo nakonec dostala 😀.

nikolab20
10. říj 2015

Já mám docela vtipnou historku, ale nestalo se to s mým miminkem jelikož je ještě moc malé. Ale stalo se to s moji malou sestřičkou. Takhle jednou jsme s rodinou jeli vlakem na výlet. A já jsem vždy zvyklá si ubrouskama utřít ten stoleček ve vlaku a moje sestricka to viděla a tak těmi ubrousky začala umývat i sedačky kožené a v tom přišel revizor kontrolovat jízdenky a ona mu téma ubrouskama začala omývat boty. Revizor byl z toho úplně v šoku😁 ale nakonec malá od něj dostala lízátka a s velkým dikem odcházel, že tak nablejskané boty už dlouho neměl😂

markytka_1
10. říj 2015

U nás slouží hodně k praktičnosti a vtipné historky nemáme 🙂 Pamatuji si, když jsem bývala ještě hodně malá, mívala babička vždy u sebe vlhčené ubrousky (tehdy byli jednotlivě balené a vcelku drahé) hlavně, když měla asi šest vnoučat u sebe a jezdili jsme vlakem, tak pravidelně každý dostal půlku ubrousku, aby si mohl před jídlem a po jídle utřít ruce - vždy jsme se na to těšili, že budeme moct použít vlhčený ubrousek a ne jenom mokrou žíňku - býval to zážitek 🙂
Manžel si na ubrousky zvykl hodně rychle, zvlášť když jde přebalovat naši holčičku - to je obalená celá, snad aby se náhodou neumazal 🙂

minonnka
10. říj 2015

😀 Koukam, ze nase mala neni jedina, ktera vysosava ubrousek, to jsem se uklidnila 😀 U zacatku prikrmu, kdyz snedla sotva lzicku, ale ubrousek sosala jako diva, jsem premyslela, ze ji prikrm dam do obrousku, zasukuju a necham ji to vysosat zkrz 😀 😀 😀
U nas pouzivame ubrousku opravdu na vse a vsude 🙂 A zabira 🙂
Ale, jen jednou byly ubrousky malo a asi by mi ani nestacilo to trojite baleni ubrousku. A to, kdyz jsem si tak kojila dcerku a rikala si, jak je to skvele, syn si hraje, ja si v klidu kojim a uspavam malou...a potom mi to doslo! Syn si hral az moc pekne a potichu! Dojdu do obyvaku a najdu syna s bilou rouskou na pusine, netusim co to je, kde to vzal...a az jdu bliz, tak vidim, jak drzi v ruce kelimek se vzorkem Sudocremu a to bile neni rouska, ale dokonale natreny krem 😀 😀 😀
Padlo hodne ubrousku jak na syna, tak i na okoli jeho pusobeni, nez jsem mohla vse umyt 😝
Ale...syn ma jemne tvaricky, jak detskou prdelku doted 😀

bartoskovi
10. říj 2015

Vlhčené ubrousky jsou nejdílnou součásti každé cesty, výletu. Jen značka hipp kterou obědnávám u mé tchýně v lékarně. Jsou spolehlivé a nedráždi pokošku, obsahuji mandlový olej, takže je to šetrnější k pokožce. My jsme spokojení a všem doporučuji, kteří se ptaji jakou kosmetiku pro děti použivám. Když mohu tak radší umyji zadeček čistou vodou, kterou si i bereme vždy sebou, ale někdy to nejde, tak jsem moc ráda, že tyto ubrousky mohu používat a nebát se že by byli nespolehlivé. Jsou neparfemované, takže paráda. 🙂
Historky: asi nemáme, jen vím to, že když přebaluji, tak si s jedním vždy hraji. Jednou jsem je zapoměla na stole a když jsem přišla tak byla krabička prázdna, sice jich tam moc nebylo. Všechny jsem je nakonec jsem je našla a překvapilo mě docela kde. V postýlce pod polštářem a peřinou proč to nevím, ale dalo mi to práci najit. Přeji krásný den Liduška

bartoskovi
10. říj 2015

Omlouvám se za překlepy a chyby, lítam u toho k synovi. 🙂

ammmi
10. říj 2015

Já jsem kdysi (byl to rok asi 2009) vzala sestřenky do bazénu. Tehdy jim byl 1,5 a 4 roky. Koupání bylo super, holky se neutopily... ale byly jsme v kabince na převlékání už cestou domů a ta starší říká, že chce kadit. Ale my byly všechny nahaté, věci rozházené po kabince, tak co teď? Ptám se: "A vydržíš to?" znáte děti: "Né nevydlžím!" Tak mě nenapadlo nic jinýho než jí nasadit plínku, co nosila ta mladší, takže jí byla malá, ale co, účel to splnilo 😀 a tehdy vlhčené ubrousky opravdu pomohly, fakt si nedokážu představit, jak bych jí táhla se špinavým zadkem přes šatny zpátky ke sprchám na záchod.

kutr26
10. říj 2015

Vlhčené ubrousky jsou super věc 🙂 Nejvíce je samozřejmě používám malé na zadeček ručky pusenku atd.Jednou jsem balíček ubrousků hledala a našla jsem ho v ložnici pod manželovým polštářem 🙂 Takže jsem si domyslela na co je asi používá 😀

jjustyna
10. říj 2015

Zrovna dneska koupil děda nové disky na auto a šel je se synem montovat. Syn se mi vrátil s rukama od šmíru a celý špinavý. Ruce jsme přetřeli vlhčeným ubrouskem, protože spěchal dál pracovat s dědou a děda se velice divil, co je to za zázrak. Hned si je vzal sebou ven, aby byly v pohotovosti. A právě mi oznámil, že si těma ubrouskama přeleštil interiér auta. A prý pustilo i to, co neumyla ani babička 😀

matous24
10. říj 2015

Ubrousky pouzivam spise jen na maleho, vyjimecne kdyz potrebuju neco setrit, nechci je moc placat, ale s nasi ratolesti je to jinak... Kristian jak nema po ruce uterku, hadr ci spodary z maminy zasuvky, utira pri sve potrebe uklidit po sobe binec vyhradne ubrousky Hipp... Utira vse... Od podlahy, pres dvere az po zasuvky... Nejvetsi radost mi ten nas kluk dela, kdyz ze sebe chci udelat na materske obcas fesandu a namaluju si na ksichtik oblicej... To se na me vrhne spolu s ubrousky a ma snaha vypadat jako clovek prijde vnivec... 😀 Hold me miluje takovou, jaka jsem... 😀 Na fotce si cisti boticky na odpoledni prochazku... 🙂

zanri
10. říj 2015

Mám jednu velmi čerstvou zkušenost - pro přátele vtipnou, já už se tolik nesmála. Byli jsme na procházce v parku, malý ví, že má chodit jen po chodníčkách, ale těsně před odchodem ho něco zaujalo na trávě, kde už leželo plno listí, tak jsem povolila a on se vesele rozběhl po listí, povídám si s přáteli a nejednou zaostřím - na jednu botičku se mu přichytilo listí...jdu k němu...a "lepidlem" bylo hovno... (přes celou botičku), jak jindy ubrousky používám jen na zadek, ruce a pusu - díky za ně, jinak nevím, jak bych tu botu dopravila domů.

bodlinka7
10. říj 2015

Ubrousky prevazne pouzivam na maleho zadecek, pedimudra poradila i prave s Hipp s mandlovym olejem utirat nosik, kdyz ma rymu. A onehda jsem mela takovy neumytelny flek od caje na lince (schovaval se pod pytlikem s jablicky, previt) a zachranil me vlhceny ubrousek, slo to uplne samo! Takze mam noveho pomocnika do domacnosti 😀