• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenské masáže nebo rehabilitace, Praha

10. dubna 2017 
Chtěla jsem Vás poprosit o tipy a místa v Praze, kde se provádějí těhotenské masáže, nebo rehabilitace vhohné pro těhotné.
Děkuji
12. led 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
masaze delaji skoro ve vsech lepsich studiich - Sabai, Zen atd.
12. led 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhotenská masáž v Sabai byla moc příjemná..myslím, že jí nabízí jen ve Slovanském domě :slight_smile:
16. led 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby to bylo pro někoho aktuální, tak doporučuju na těhotenské masáže v Praze paní Adélu Pekárkovou, sídlí v Poliklinice Táborská (snadno vygůglíte) - rozhodně ví, co dělá:slight_smile:
13. zář 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžete také zkusit Kineziotaping -rehabilitace Tylova pasáž - v těhotenství dnes již běžně používaný...
3. lis 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusit můžete taky Helenku Fischerovou v sauna-hadovka.cz
8. bře 2014 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medistar - gynekologie, je tam i navazujici psychiatrie a taky masaze/fyzio. Pani je kouzelnice, chodim k ni uz nekolik let na masaze, i v tehotenstvi, ma dlouholetou praxi. Chodi k ni manzel i z naseho okoli. Pani ma i vlastni webovky krcmarova.cz musim vsak podotknout, ze opravdu dba na zdravotni stav cloveka, kdyz prijde na masaz. Ja byla preobjednana diky nachlazeni memu :slight_smile:) coz nekomu asi muze vadit. Ja byla mile prekvapena, ze ji vic zalezelo na mem zdravi, ze to nebylo vhodne pro masaz. Sice mrzelo, protoze jsem se tesila na masaz, na druhou stranu potesilo, ze nic nezanedbava. Pred ni jsem vyzkousela nekolik maseru i fyzio, ale na hlazeni mam doma manzela, anebo mi narozdil od pani nepomohli s mymi problemy s pateri.
9. bře 2014 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně hodně trápila bolest v kříži, zašla jsem za masérem Jiří Hyna, Kačerov (lze vygooglit), moc pomohl.
18. zář 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych obnovila tuto diskuzi. Máte některá ověřenou masérku na těhu masáže v Praze, nebo Praha - západ?
10. dub ve 12:55  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (33. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek