Těhotenské masáže nebo rehabilitace, Praha

samikri
12. led 2011

Chtěla jsem Vás poprosit o tipy a místa v Praze, kde se provádějí těhotenské masáže, nebo rehabilitace vhohné pro těhotné.
Děkuji

kristi
12. led 2011

masaze delaji skoro ve vsech lepsich studiich - Sabai, Zen atd.

zoe08
16. led 2011

těhotenská masáž v Sabai byla moc příjemná..myslím, že jí nabízí jen ve Slovanském domě 🙂

des
13. zář 2013

Kdyby to bylo pro někoho aktuální, tak doporučuju na těhotenské masáže v Praze paní Adélu Pekárkovou, sídlí v Poliklinice Táborská (snadno vygůglíte) - rozhodně ví, co dělá🙂

elivin
3. lis 2013

Můžete také zkusit Kineziotaping -rehabilitace Tylova pasáž - v těhotenství dnes již běžně používaný...

evaseb
8. bře 2014

Zkusit můžete taky Helenku Fischerovou v sauna-hadovka.cz

gepe
8. bře 2014

Medistar - gynekologie, je tam i navazujici psychiatrie a taky masaze/fyzio. Pani je kouzelnice, chodim k ni uz nekolik let na masaze, i v tehotenstvi, ma dlouholetou praxi. Chodi k ni manzel i z naseho okoli. Pani ma i vlastni webovky krcmarova.cz musim vsak podotknout, ze opravdu dba na zdravotni stav cloveka, kdyz prijde na masaz. Ja byla preobjednana diky nachlazeni memu 🙂) coz nekomu asi muze vadit. Ja byla mile prekvapena, ze ji vic zalezelo na mem zdravi, ze to nebylo vhodne pro masaz. Sice mrzelo, protoze jsem se tesila na masaz, na druhou stranu potesilo, ze nic nezanedbava. Pred ni jsem vyzkousela nekolik maseru i fyzio, ale na hlazeni mam doma manzela, anebo mi narozdil od pani nepomohli s mymi problemy s pateri.

cerveliska
18. zář 2014

Mně hodně trápila bolest v kříži, zašla jsem za masérem Jiří Hyna, Kačerov (lze vygooglit), moc pomohl.

novamamina
10. dub 2017

Ahoj holky, ráda bych obnovila tuto diskuzi. Máte některá ověřenou masérku na těhu masáže v Praze, nebo Praha - západ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru