Těhotenské masáže, v jaké poloze jsou nejlepší?

pellullinka
24. lis 2013

Hezké poledne 🙂

nenašla jsem tady diskuzi na toto téma, možná se bude hodit i někomu v budoucnu.
Chtěla bych se zeptat zda někdo máte zkušenosti nebo názory. Jsem v 21tt a začínají mě při vstávání nebo obracení ve spánku bolet záda v kříži - na pravé straně. Nevím jestli sem si něco skřípla, že mě bolí jen ta jedna strana. Ale napadlo mě zkusit těhotenskou masáž.
U nás ve městě jsem našla 2 masážní studia co to dělají. V jaké poloze je to nejlepší? jedno studia u nás nabízí masáž na boku (záda) a na zádech (bříško), druhé nabízí záda a šíji v sedě.

Prosím o Vaše zkušenosti a názory 🙂

fifina86
24. lis 2013

@pellullinka chodím pravidelně k fyzioterapeutce a když jsem tam byla naposledy byla jsem cca 13.tt, takže mi leženi na bříšku problém nedělalo. Ale bavily jsme se, že až to problém bude, má speciální stoličku a masáž bude v sedě.

lenus202
25. lis 2013

@pellullinka Mám ten stejný problém, od začátku mě bolí v kříži, jsem teď 24tt a chodím na těhotenské masáže k úžasné paní, masíruje záda na boku nebo v sedě a pak nohy, což je taky bezvadný 🙂 ale chce to někoho, kdo tomu opravdu rozumí a ví co může a co ne...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru