Těhotenské předporodní kurzy. Máte zkušenost?

nadik
23. led 2008

Ahoj holky, toto téma jsem hledala a nějak se nezadařilo, tak jestli existuje, omlouvám se. Přemýšlím o předporodním kurzu, kamaráda mi říkala,že je to dobré, pak když to přijde, prvorodička může zbytečně plašit a pak trávi v porodnici zbytečně hodně času dopředu, jsou to i nervy a taky prý učí jak se to pozná, je to asi 6 lekcí a stojí to kolem 1000,-. Máte stím taky nějaká zkušenost?

libena6
15. led 2016

Ahoj! Já byla moc spokojená u porodní asistentky Veroniky ze Studia maminka. Absolvovala jsem individuál a informace k nezaplacení. Od 14 týdne jsem tam chodila pravidelně i cvičit. Je to na Praze 4.

veverun1
3. únor 2016

@nadik Já jsem taky absolvovala on-line video kurz PorodBezObav.cz a dnes děkuji po druhé. Koupila jsem si ho před 2,5 lety, když jsem čekala 1. dítě a neměla jsem čas na kurzy docházet. Teda na jednom jsem byla v porodnici a byla to katastrofa. Jediné, co jsem se dozvěděla byly všechny rizika, co nás můžou potkat a akorát nás vystrašili. Pak jsem naštěstí shlédla online kurz od Majky Staňkové a dozvěděla jsem se úplně včecko, co mě zajímalo a dokonce se jsem se na porod těšila. Úžasná baba. Dnes jsem znova těhotná a koukám na kurz podruhé a nemusím už nic investovat. A znova to hltám jako poprvé 🙂 Určitě doporučuji.

veverun1
8. únor 2016

🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru