• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Veletrh For Kids 2014, navštívily jste? Stojí to za to?

8. října 2014 
Ahoj holky, navštívily jste již tento rok veletrh For Kids v Praze? Čekáme miminko a plánujeme nákup kočárku, sedačky, postýlky, nějaké oblečení, ráda bych si udělala přehled v látkových plenkách. Být z Prahy neváhám a jdu, jsme ale z jihovýchodní Moravy, máme to asi 3 a půl hodiny cesty, tak váhám, zda-li For Kids stojí za to? :slight_smile: Nerada bych tam přijela a objevila jen jednoho prodejce kočárků :frowning2:
5. dub 2014 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raději bych zajela do malvika v Praze, co jsem slyšela, tak ten veletrh nic moc, dají se tam získat slevy do obchodů, ale zase platíš vstupné. Ale snad přidá zkušenosti i někdo, kdo tam byl.
5. dub 2014 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fortunate tak třeba u stánku Bamboolika je poradenství k látkování
5. dub 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terinda super :slight_smile: přesně tohle bych potřebovala.. a co další věci, jsou výhodnější ceny (slevy)? :slight_smile:
5. dub 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fortunate mám to zprostředkovaně, prý tam toho moc není :sweat_smile:
A ten stánek Bamboolika je v obležení, ale je tam dost prodavaček.
5. dub 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocarky tam byly, videla jsem CAM, Inglesiny, Xlandery, Babypoint, .......minimalne 2-3 prodejci urcite, mozna i vic, ale my kocarek uz mame po dceri, detsky dum.cz a detskyraj.cz tam stopro ukazky kocarku meli, pak promrnousky.cz meli docela zajimave veci i cenove, jinak mi to prislo docela slabota oproti minulym rocnikum.....
5. dub 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od kamarádky, co na Veletrhu byla vím, že nebýt toho, že měla slevu(či volný stup), by tam nešla. Prodejců málo, vešli se do 1 pavilonu a prý nic moc. Takže já bych kvůli tomu z Moravy nejela. To už bych peníze, které bych vynaložila na cestu, investovala do něčeho pro miminko :wink:
5. dub 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bylo to k ničemu, drahý vstup 180,- fronta na lístky, drahé parkování 150,- jen jedna hala, málo věcí, čekala jsem novinky, vychytávky, třeba chůvičky, epino nebo aniball a další,, a nic, pleny, oblečky, hračky, kočárky...
8. říj 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek