Veletrh For Kids 2014, navštívily jste? Stojí to za to?

fortunate
5. dub 2014

Ahoj holky, navštívily jste již tento rok veletrh For Kids v Praze? Čekáme miminko a plánujeme nákup kočárku, sedačky, postýlky, nějaké oblečení, ráda bych si udělala přehled v látkových plenkách. Být z Prahy neváhám a jdu, jsme ale z jihovýchodní Moravy, máme to asi 3 a půl hodiny cesty, tak váhám, zda-li For Kids stojí za to? 🙂 Nerada bych tam přijela a objevila jen jednoho prodejce kočárků ☹

pear
5. dub 2014

Raději bych zajela do malvika v Praze, co jsem slyšela, tak ten veletrh nic moc, dají se tam získat slevy do obchodů, ale zase platíš vstupné. Ale snad přidá zkušenosti i někdo, kdo tam byl.

terinda
5. dub 2014

@fortunate tak třeba u stánku Bamboolika je poradenství k látkování

fortunate
autor
5. dub 2014

@terinda super 🙂 přesně tohle bych potřebovala.. a co další věci, jsou výhodnější ceny (slevy)? 🙂

terinda
5. dub 2014

@fortunate mám to zprostředkovaně, prý tam toho moc není 😅
A ten stánek Bamboolika je v obležení, ale je tam dost prodavaček.

ija1
5. dub 2014

kocarky tam byly, videla jsem CAM, Inglesiny, Xlandery, Babypoint, .......minimalne 2-3 prodejci urcite, mozna i vic, ale my kocarek uz mame po dceri, detsky dum.cz a detskyraj.cz tam stopro ukazky kocarku meli, pak promrnousky.cz meli docela zajimave veci i cenove, jinak mi to prislo docela slabota oproti minulym rocnikum.....

speedygon
5. dub 2014

Od kamarádky, co na Veletrhu byla vím, že nebýt toho, že měla slevu(či volný stup), by tam nešla. Prodejců málo, vešli se do 1 pavilonu a prý nic moc. Takže já bych kvůli tomu z Moravy nejela. To už bych peníze, které bych vynaložila na cestu, investovala do něčeho pro miminko 😉

nakad
8. říj 2014

bylo to k ničemu, drahý vstup 180,- fronta na lístky, drahé parkování 150,- jen jedna hala, málo věcí, čekala jsem novinky, vychytávky, třeba chůvičky, epino nebo aniball a další,, a nic, pleny, oblečky, hračky, kočárky...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru