Vhodné cvičení - pilates pro těhotné?

marquett86
16. únor 2012

Ahoj, chci se zeptat jestli jste některá cvičila nebo cvičíte v těhotenství pilates pro těhulky? Nebo jestli máte nějaké jiné tipy na cvičení, které by hlavně ulevovalo zádům. Jsem zatím v začátcích těhu a pilates jsem cvičila i předtím, ale ne moc pravidelně. Na záda mi to docela vyhovovalo (mám dvojitou skoliózu páteře).
Děkuji za vaše zkušenosti a rady 🙂

holubice.petra
16. únor 2012

já mohu doporučit 😉

marcinek
16. únor 2012

ja jsem cvicila pri druhem tehotenstvi pilates v poslednich mesicich pred porodem a tak me zada vubec nebolela. Dole se mi to krasne pripravilo, takze probehl rychly, bezproblemovy porod. Jestli na to melo vliv zrovna pilates, ale netusim 🙂

helen3
17. únor 2012

Jste některá z Prahy? Ráda bych začala cvičit, ale nevím jaký kurz vybrat.

svija
17. únor 2012

Pokud jsi pilates cvičila předtím, tak je podle mě ideální přejít na pilates pro těhulky, už víš o čem to bude. Jinak všeobecně jakýkoliv těhu cvičení by mělo být vedený s ohledem na záda, takže i gravidjóga, cvičení na míčích, aquaaerobik pro těhule, cokoliv z toho by bylo fajn, hlavně se hýbat 🙂 (pokud máš fyziologické těhotenství). Vždycky nejvíc záleží, jak ti sedne konkrétní cvičitelka...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru