Bachovy esence, máte zkušenost?

hanicka27
21. pro 2012

Ahoj holky.chtěla bych se zeptat jestli některá z vás má zkušenosti s Bachovou esencí,Chtěla bych vyzkoušet,ale nevím jestli do toho dát ty peníze 🙂

barunka25
25. led 2017

@bachovy_esence_poradna Dobrý den, bylo by možné si u Vás nějaké bachovy essence nechat namíchat? Pokud ano, mohli bychom případné složení zkonzultovat prostřednictvím emailu? Předem děkuji za odpověď.

bachovy_esence_poradna
25. led 2017

@barunka25 ano, určitě, už Vám odpovídám na zprávu

jandiska
27. čer 2017

@brcko007 mam uplne stejny problem...mohu se zeptat na nazev tech kapek anebo jaksezenu kontakt na tu pani? Moc dekuju.

bachovy_esence_poradna
28. čer 2017

@jandiska dobrý den, napsala jsem Vám zprávu

milkywei
2. srp 2017

Dobrý den, měla bych zájem také o bachovy esence, mohli bychom se prosim spojit přes soukromou zprávu? Děkuji moc.

uzivatelkapetra
12. zář 2017

Ahojte,
Chci se optat za kolegu, který má problém s dcerou (8), každé ráno mu volá a brečí a prosí, že nechce do školy, psycholog nic neřekl, chemické léky ji dát nechce. Dojde do školy a vše je ok. Napadly mě mu poradit krizové bachovky, dokonce dělají i bonbóny.
Může se to dát i dětem a je to na toto uklidnění dobré?

bachovy_esence_poradna
13. zář 2017

@uzivatelkapetra ano, Bachovy esence můžou užívat děti už od narození 😉

otázka je spíš jestli budou krizové esence samy o sobě dostečně silné - je to výborná "první pomoc", ale bohužel často nepokrývají ty stavy, které zažíváme...
je to jen 1 z mnoha kombinací 😉
efektivnější je kombinace esencí na míru....

pntr23
30. zář 2017

@sandraanikola Dobrý den,mohla by jste mi.poslat kontakt na pani která mycha ty kapky? schwarzovapetra@seznam.cz. Děkuji moc 🙂

koran2
30. zář 2017

@pntr23 Ahoj, paní nad Tebou je exkluzivní! Vlastní zkušenost... 👏

ivcula55
3. říj 2017

Dobrý den, mám skvělé zkušenosti s paní Hanzlovou, která také míchá kapky na míru. Zároveň má na e-shopu veškeré informace ke všem kapkám - jaké jsou na co a jaké jsou jejich účinky - http://www.lecivazahrada.cz/lecivazahrada/3-O-B.... Vyzkoušela jsem již Kejklířku - http://www.lecivazahrada.cz/lecivazahrada/eshop... na stavy úzkosti a na nervozitu a opravdu to skvěle funguje 🙂

lucien
9. led 2018

@bachovy_esence_poradna Dobrý den, můžete mi prosím poradit se spánkem dvouleté dcery? Pokud tady stále jste 🙂

bachovy_esence_poradna
10. led 2018

@lucien Dobrý den, ano, jsem tu, napište mi prosím do zpráv co konkrétně byste potřebovala, hned Vám odpovím

evca_
17. říj 2018

Dobrý den chtěla bych se informovat jestli nemate kontakt na konkretniho terapeuta kde mi namicha biobachovky. jsem v praci hodne vytizena a nevim jestli se musí nekam zajet nebo staci po telefonu nebo internetu. za kazdou radu budu vdecna, jinak kdybych si primo koupila v eshopu tak jak vybrat? dle konkretniho problemu? dekuji za radu

koran2
17. říj 2018

@evca_ Dobrý den, ja velmi odporučam pani nad Vami - @bachovy_esence_poradna - velmi nám pomohla, je to hotový Anděl! 👏

bachovy_esence_poradna
18. říj 2018

@evca_ Dobrý den, můžete mi napsat (viz blog).

Jinak jako u všech věcí jsou zdaleka nejlepší výsledky pokud jsou směsi připravené na míru.

Vybírání přes e-shop bohužel nemůžu doporučit - často nevidíme hlavní věc, se kterou potřebujeme pomoci. Proto také míváme tendenci leckdy "chodit v kruhu". A nevhodně vybrané esence můžou posílit to co vlastně posilovat nepotřebujeme (např. podpora motivace u někoho kdo neumí odpočívat nebo špatně spí... podpora vůle u někoho kdo je anorektik, podpora tolerance u někoho kdo zažívá ve vztahu verbální nebo fyzické násilí... i s tím jsem se setkala....vypadá to velmi jasně takhle napsané, ale pokud je člověk delší dobu ve stresu tak tyhle spojitosti nevidí).

j.b.
10. bře 2019

@bachovy_esence_poradna Dobrý večer, mám zájem o více informací. Předem moc děkuji.

petruseh
20. kvě 2019

@lu777 dobrý den, prosím michate ještě esence? Dekuji P.

bachovy_esence_poradna
23. kvě 2019

@petruseh ano, jen jsem pod novým jménem

lu_energie_rostlin
22. čer 2019

@esencedr.bacha - Lucie - ráda poradím nejen s výběrem esencí, ale i s různými alternativami užívání i míchání....

kinder26
7. bře 2022

Zdravím, chtěla bych obnovit diskuzi. Prosím, zabírají bachovky na ekzem?

bachovy_esence_poradna
7. bře 2022

@kinder26 Dobrý den, ano, velmi často zabírají, protože projevy na kůži bývají s psychikou více nebo méně spojené téměř vždy. Zároveň Bachovy esence přes hormonální systém ovlivňují velmi dobře i tělo.
Jinak můžete případně napsat přímo zprávu.

darsin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lu_energie_rostlin
6. pro 2022

Bachovky na ekzém fungují výborně - optimálně ještě v kombinaci kapiček kapaných - užívaných s namíchanými do krému k vnějšímu užívání. ps: jen nemíchat ty k užívání vnitřně do krému - mají jinou recepturu 🙂 Klidně s ozvěte. Lucie