Chamomilla vulgaris 15Ch a Belladonna při vztekání

monyliny
11. únor 2013

Ahoj holky.Můj 14 m. syn mě začal plácat do obličeje při jakémkoliv zákazu či odebrání od nějaké aktivity,která nabyla zrovna nejbezpečnější 😒 K tomu se přidalo vztekání a v posledních třech dnech i zvýšená citlivost,reaguje na vše pláčem 😖 Máte prosím zkušenost s homeopatiky Chamomilla vulgaris 15Ch a Belladonou?Myslíte,že by pomohly? 🙂A jestli ano,jaké je dávkování?Děkuji 🙂

missymici
11. únor 2013

Ahoj,ja Chamomillu vulgaris 15Ch davala male na spaní a když měla bolesti a nevedela usnout,...par dní.
Na uklidnění. Davkovaní: 5 kuliček na 1 dcl vody,..používat jen 24hod, pak zadělat novou.Pomahala tak půl na půl.
Jen nevím jestli pomůže ve tvem případě,... Nebo spíš změnit přístup k tomu,jak mu to vše řeknes,vezmes,...

hojda
11. únor 2013

Taky bych řekla, že to je klasické období vzdoru a na to asi homeo moc nepomůže.....

marton
11. únor 2013

Také jsme měli Chamomilu od homeopata na klidné spaní.Výsledek žádný.Jestli můžu,myslím si,že je to období,kterým si děti procházejí.Vám se to logicky nelíbí,nějak mu to dáte najevo a to je jeho reakce.Vzteká se,je nespokojený.Zkus když tě plácne mu ukázat že do maminky ne,ale že může třeba do polštáře.U nás to zabírá.V diskuzi Respektovat a být respektován by ti holky poradily víc.Omlouvám se,že jsem odbočila od homeopatik 🙂 .

berenika39
12. únor 2013

No, nevím, ale tohle není nic, co by se muselo řešit homeopatiky. Každé dítě tím projde a budou i jiná období, vzdor, takový ten klasický, pak bude dostávat co? Diazepam? Řešení je jinde, v přístupu k prckovi. On totiž na tvoje záazy dost dobře nemůže reagovat jinak - nemá moc možností, nemluví, aby ti to řekl. Pláče, protože se mu to nelíbí, co jiného by měl dělat? 🙂 Potřebuje si vyzkoušet, co se stane, když plácne, jaká bude reakce. Udělá to, co mu velí momentální vývojové období. ted plácá, tak tě plácne. V podstatě je to dobře, je to jak má být. můžeš zkusit změnit sebe, ne dítě🙂. Namísto NE, NEdělej to, NEbouchej mě, prostě místo věčného ne ne ne nabídni ANO. Nabídni jinou činnost, místo té co nechceš aby dělal, když chce do něčeho bouchat, dej mu obrácený hrnec na zem a at se vyblbne. Ale nesnaž se to zlomit, přeprat. Nejde to. projde si tím, jako všechny děti a vymyslí si na tebe něco jiného. Tak to je a je to vlastně úplně v pořádku. Vyvíjí se tak, jak má, tak mu v tom nebraň nějakými homeopatiky.