Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Čínská medicína. Zkusili jste někdy?

petik1981
18. čer 2020

Ahoj. Dostala jsem doporučení jít s dcerkou (7 let) na čínskou medicínu. Od známé vím, že jim pomohla akupunktura a bylinná léčba na atopický ekzém (syn 5let) a má maminka se kdysi léčila s migrénami, a také úspěšně. My řešíme opakující se angíny. Antibiotika teď 4x po sobě. Máte s tím někdo zkušenost? Díky moc.

levandule_k
18. čer 2020

To doporučení ti dala dětská lékařka nebo kamarádka? Mít 4 krát po sobě ATB není vůbec dobré. Čínskou medicínu bych zkusila s tím, že to nemusí zabrat, nebo se mi nemusí navrhovaná léčba líbit, a tedy ji odmítnu a maximálně budu o pár stovek lehčí za konzultaci. Zkušenosti s čínskou medicínou nemám, já jsem spíš na lokální bylinky a psychosomatiku - pouze jako laik.

suzief
18. čer 2020

Mě hodně pomohly tabletky z Číny na endometriózu a celkem rychle, takže za mě ano čínské medicíně.

malinkaelinka
18. čer 2020

Já jsem z čínské medicíny hodně vycházela při své léčbě ekzému, nejprve sama, pak jsem byla i u jedné paní, víceméně mi potvrdila, že postupuju správně, dala další doporučení, pobavili jsme se i o dalších věcech a bylo to moc fajn. Bude to o změně stravy, nějaké úpravy životního stylu, nějaké bylinky. Všechno lepší než taková dávka antibiotik. To bude chtít dát dokupy střevo. Moc doporučuju kvasenou zeleninu, lehce se připraví doma, je vynikající a na střeva fakt zázrak ☺

lachtanice86
18. čer 2020

Já to zkoušela na endometriozu a migrény a nic. Endo se po léčbě zhoršila, migrény zůstaly. Za mně to byly vyhozené peníze

marketka_m
18. čer 2020

sousedka mela z ciny produkty na atopicky..nemuzu napsat nazev..zase me smazou..:D

lenatko91
18. čer 2020

Zkušenosti mám samé pozitivní, s mojí terapeutkou konzultuju zdravotní stav můj i dcery a pomáhá 👍

petik1981
autor
18. čer 2020

Moc dekuji všem za odpovědi. Doporučení mám od známé, ta neměla přímo osobní zkušenost, ale její sestra díky cině přišla do jiného stavu (ačkoli jí lékaři říkali, že nemůže mít děti), a jelikož prý léčí skoro všechno, tak ať to s dcerkou zkusím. Vyzkoušíme to. Neznate nejakeho odborníka? Diky

petik1981
autor
20. črc 2020

Ahoj všem, musím všem vřele doporučit paní MUDr. Štefánii Ebenovou z Kliniky Meridian. Úžasný přístup, vše nám vysvětlila, nasadila bylinky, a chodíme pravidelně na akupunkturu. Dcerka je nadšená, jehličky zvládá krásně, prý jí nebolí. A já už mám také zkušenost s akupunkturou. Měla jsem akutní zánět močového měchýře...byla jsem 2x na jehličkách (mě to tedy bolelo - ale jen na začátku vpichu), dostala nějaké pytlíčky s odvary (jsou tedy hnusný), ale do 4 dnů jsem byla v pohodě, a to bez ATB. Za mě čínská medicína super.

Sem začni psát odpověď...

Odešli