Esenciální oleje - pomáhají se zdravotními problémy?

liendien
13. pro 2017

Ahoj dostala jsem se k esencialnim olejům, které jsou určeny jak k duševní pohodě a taky pomáhají se zdravotními problémy. Mate s tím nějaké zkušenosti??

janka_kr22
13. pro 2017
Uživatel janka_kr22 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janka_kr22.

Ahoj, zkoušela jsem eucalyptový na pleť 🙂 objednala jsem ho normálně na internetu.

apka
6. led 2018

Mam zkusenost s olejem Slim a sassy na lepsi metabolismus, zadrzovani vody a na snizeni chuti na sladke a mouku. Nechcete neko vyzkouset?

irelan14
22. čer 2018

@apka a co to je prosimte za oleje?

apka
23. čer 2018

Ahoj irelan, jsou to ciste prirodni oleje CPTG kvality, kde je jejich ziskavani podrobeno nejlepsim podminkam,ktere rostliny muzou mit a podrobeno 7 druhum nezavislych testu.Vic se doctes na strance www.certifikovaneoleje.sk.Pokud bys mela dalsi otazky dej mi vedet.Ja oleje pouzivam denne jak pro mne tak pro moje deti.

apka
23. čer 2018

Jeste opravuji stranku www.esencialneoleje.sk. Omlouvam se za chybu.

apka
23. čer 2018

Oleje pijeme ve vode, mazeme za krk, cimz se dostavaji do celeho tela.Je toho hodne, rada dam vyzkouset vzorecek, pokud bys chtela.Jsi z Prahy?