Homeopatický sirup Sedalia. Vaše zkušenosti?

kosac
5. bře 2011

Ahoj,chtela bych znat vase zkusenosti se sirupem Sedalia,jestli je k necemu dobry nebo ne. Premyslim o jeho koupeni,malej (16 mesicu) mel chripku,nez onemocnel,tak uz bylo usinani v pohode,polozil se do postylky a za chvilku sam usnul,ale behem nemoci se nam vse hrozne rozhodilo a usinani se opet stalo hororem,dame ho do postylky,okamzite stoji,silenej rev a nasleduje zvraceni ☹ Takze jdeme k pocitaci,koukat se na pisnicky,koukame,dokud neusne a pak se ho snazime prenest do postylky...uz jsem z toho nestastna ☹ Myslite,ze by nam Sedalia mohla pomoci v tom,aby se uklidnil?

crca
5. bře 2011

Přesně tento stav měla holka,ale po očkování v 18 měsících(?)Usnutí bylo horor,v noci se budila každou chvíli s šíleným řevem-nasadila jsem Sedalku+ještě homeopatika na vyčištění organismu po očkování a sice to chvilku trvalo,ale zabrala.Neměla jsem jí poprvé a vždy pomohla 😉

neu.sona
6. bře 2011

Tak nám nepomohl :(. Malej po něm řval v noci ještě víc než před tím. Brali jsme ho 14 dní. Naštěstí to už ustoupilo. Přeji hodně štěstí 😉

kamila297
6. bře 2011

Nám docela pomohla - náš kluk po ní večer usnul tak do půl hodiny.

markiprcek
7. bře 2011

nám bohužel nepomohl nebo jen maličko, ale my jsme měly problém se spaním ne s usínáním...než jsem jí ho dávala (asi kolem roku) tak se budila po hodině a po sirupu tak po hodině a půl někdy dvou, ale taky ne vždycky...někde jsem četla, že by ten sirup měl "vyprovokovat" děti k větší činnosti přes den, aby pak byli víc unavení a v noci líp spali...ani to se u nás neprojevilo...ale četla jsem, že někomu pomohl, tak to třeba bude i váš případ...

lenamiska
24. říj 2013

koupila jsem a budeme zkoušet,máte někdo ještě aktuálně zkušenost?