Homeopatie. Jaký máte názor?

pavlina05
15. zář 2008

Ahoj holky!!
Máte někdo zkušenost?
Mám doma 3 měsíčního chlapečka. má problémy s usínáním přes den a nočním uspáváním. Vyžaduje neustállé kolébání, houpání a po uložení do postýlky stejně pláče.
Chci zajít za homeopatkou. Jaký na to máte názor???

jabber
15. zář 2008

Ahoj, já myslím, že by mohla pomoct (a když nepomůže, tak určitě neublíží), mojí dceru homeopatka vyléčila z atopického ekzému 😉

pavlina05
autor
15. zář 2008

jab, díky. Nemám se toho bát???

jabber
15. zář 2008

určitě ne 😉 🙂
Nějaká homeopatická sedativa jsou i volně prodejná, ale jsou od 1 roku...

pavlina05
autor
16. zář 2008

jabber tak já to vyzkoším. No max. se to nepovede. Ale sedativa bych teda nechtěla. Uvidíme co mi dr. poradí..??

petra.vavra
16. zář 2008

ahoj, já své dítě ničím jiným neléčím a vše je v pořádku, máme výbornou lékárnici, která se homeopatií zabývá a tak vždy vím, kam jít. Můj bratr, dnes 19 let, po narození měl různé ekzémy, laringitidu a x dalších nemocí a jediné co mu pomohlo byla homeopatie, takže já jí věřím....

jabber- jde o to jakého máš doktora, spousta jich homeopatii nedůvěřuje a nebere je jako léčiva, dej vědět, jak jste dopadli, moc mě to zajímá 🙂

micanek
16. zář 2008

AHOJHKY HOLKY ... JÁ MÁM OD NAROZENÍ DOST SILNÉ ALERGIE A ATOPICKÝ EKZEM ... HOMEOPATIKA MI POMÁHAJÍ ... NEMLUVĚ O TOM, ŽE SI MYSLÍM, ŽE DÍKY HOMEOPATIKŮM JSEM MĚLA POHODOVEJ POROD ... MOŽNÁ TO BYLA JEN NÁHODA.

janab78
17. zář 2008

micanek-a jaka homeopatika na porod jsi brala?
Jinak z vlastní zkušenosti mohu potvrdit,že homeopatika zabírají.
Moje kamarádky ji užívají i na děti a taktéž spokojenost.

jabber
17. zář 2008

petra.vavra - no my jsme dopadli dobře, nám homeopatika zabírají i na zuby a jak jsem psala, vyléčily malé AE 😉 . My máme dětskou mudru rozumnou - když se malé ekzém objevil a vybalila jsem na ní, že to chci zkusit léčit homeopaticky, tak souhlasila, že to zkusíme a doporučila nám i homeopatku. Jo a říkala, že svým vlastním dětem taky různá homeopatika dává, hlavně na podporu imunity. Já bych u doktorky, která by trvala jen na 'léčení' tabletkama a kortikoidama totiž ani nezůstala 🙂

kalo
17. zář 2008

My brali homeopatika kvůli zpožděnému pohybovému vývoji...(protože v 11ti měsících ještě malá ležela). A před očima se mi děly "zázraky" 🙂 Během pár dní seděla, během dalšího měsíce stála, během dalšího první zoubek....hrozně ji to popohnalo. Takže homeopatika doporučuji na jakýkoliv "neduh"....Nám moooooc pomohly... 🙂

jabber
17. zář 2008

kalo - to je super 😵 , to jsem ani netušila, že jsou i na takovéhle věci 🙂

kalo
17. zář 2008

Hlavně doktor-homeopat s tebou udělá analýzu tvého těhotenství, rodinné situace, porodu a celého života dítěte /jestli se třeba někdy moc neleklo, nemělo nějaký stres ať už v břiše před porodem, při něm nebo po narození/ Pak určí, z čeho je to způsobené. Těch faktorů je strašné množství....

janab78
17. zář 2008

kalo-v tvém případě jsem trochu skeptická, spíš přišel čas, kdy malá vše prostě začla dělat (a to s i bez homeo). Děti mají skokové dovednosti. JInak ale hemopatii fandím. 😉

lu777
17. zář 2008

urco bych homepatika vyzkousela.. ja je beru par mesicu a rozdil je dost velky.. lip spim, lip se soustredim, jsem trpelivejsi, vic si uvedomuju, kdyz na me jde negativni emoce apod.... taky si lip pamatuju veci, vsechno si jakoby sedlo a mam pocit, ze se mi lip rozhoduje.. mimoto nejsem tak unavena... ted se jen tlucu do hlavy, ze jsem se neodhodlala driv !!

jinak mi byla homeopatka doporucena od kamaradky, jejiz holcicka mela ekzem po celem tele a i pres jeji extremne prisnou dietu pri kojeni se to skoro vubec nezlepsilo.. po homeopatikach ekzem asi za tri mesice zmizel..

petra.vavra
17. zář 2008

lu777- můžeš mi prosím napsat co bereš??? potřebuji si něco dopřát na pamět a trpělivost, protože mě čekají státnice a tak doufám, že by mi něco z homeo mohlo zabrat....dííky P.

micanek
17. zář 2008

Na ten porod jsem brala arnica montana 9ch .. 14 dní před a pak 14 dní po

roryna
26. pro 2012

@jabber prosim muzes napsat jak se jmenujou ty homeopatika na ten exzem nikde jsem nic nevycetla vsude mluvi jak homeopatika pomohla na exzemy ale nikde neni napsany nazev ktery bych strasne potrebovala veet dekuji moc

jabber
2. led 2013

@roryna musíte navštívit homeopata a on vám po konzultaci konkrétní homeopatika navrhne. Každý na to potřebuje dostat něco jiného, není žádný univerzální lék, který by fungoval u všech 😉

betka20
6. bře 2013

Prosím nevíte někdo, jak se jmenují homeopatika, která pomáhají na separační úzkost?

k_y_t_k_a
7. bře 2013

@betka20 Tak jak bylo napsáno výše, každý by měl dostat svůj lék a není nic univerzálního, s homeopatiky se musí opatrně a určitě bych si nic neordinovala sama, ze začátku se může zdát, že to pomohlo a je možné si ten problém i prohloubíte, takže raději navštívit homeopata a ten vám určitě pomůže, mám výborné zkušenosti, na druhou stranu ale nikdy nelze očekávat zázrak a mnohdy léčení přinese i něco negativního, přeju hodně štěstí.

jirina82
10. únor 2014

@micanek Jaká homeopatika jsou vhodná před porodem a v průběhu porodu? Nenašla jsem nikde konkrétní informace☹.

micanek
10. únor 2014

@jirina82 velice ráda bych vám odpověděla..ale už je to skoro 6 let co jsem příspěvek psala a bohužel už si to nepamatuji .

monaska81
22. únor 2014

holky, mě jedna kamarádka poslala odkaz na tuto stránku, je tam v levo výborný přehled homeopatik řazených dle onemocnění a rozepsané příznaky:
http://www.kezdravi.cz/scripts/index.php