Homeopatika při zvětšené nosní mandli. Máte zkušenost?

hanule05
23. lis 2010

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s homeopatiky na zvětšenou nosní mandli? Starší dcerka od malička má zvětšenou nosní mandli. Nevím sice proč, na rýmy a nachlazení moc netrpěla, ale má střední alergii snad na všechno.

Dýchá pouze pusou, když ji "napomenu", tak mi pro radost zadejchá nosem 😉 , ale asi po třech vteřinách se vrátí na dýchání pusou, bohužel je na to už zvyklá, já ji pořád připomínám "dejchej nosem ne pusinkou" a mám pocit, že to za den řeknu snad milionkrát, ale jede si pořád podle svýho. Ach jo. Taky si myslím, že je to taky tou mandlí.

Neustále má otevřenou pusu a zdá se mi, že špatně mluví (jakoby měla rýmu), manžel sice tvrdí, že to přeháním, ale já jsem s ní přece jen přes den víc, tak to mám už vypozorovaný než on.

Loni nás chtěla doktorka poslat na operaci, ale mě se moc nechtělo, tenkrát mi to přišlo moc brzo (ani jí nebyly tři roky), teď už o operaci dost uvažuju, ale pořád mám strach. Tak mě napadlo jestli nemáte vyzkoušené homeopatika, která by mohla pomoct.
Díky

knobloska
27. pro 2017

@bezejmenaaa nakonec byla na operaci. Odstraneni nosnich a seriznuti kecnich. Vse na soukromé klinice, plazmou. Ani kapka krve. Pomohlo to ohromne. Ke konci uz kazdych 14 dni huhňala a mela zanet spojivek. A chrapala. Kdybych se rozhodovala znovu, nechám ji rovnou odoperovat.

matire
Autor odpověď smazal
Zobraz
matire
Autor odpověď smazal
Zobraz
knobloska
14. led 2018

@matire IP

ivankapri
19. led 2018

homeo při potížích se zvětšenou mandlí velmi doporučuji, mám bohaté zkušenosti, ideál je najít si v blízkosti dobrého homeopata k určení konstitučního léku, šitého na tělo. Ev. zkoušet nižší ředění různých často používaných homeo na blint, nedobrá cesta, ale pokud nelze jinak. Upozorňuji, že mandli trvá týdny než se načne viditelně zmenšovat, ale dítěti se uleví velmi brzy.

karis01
19. kvě 2018

Ahoj. My se teda uz 5let lecime cinskou medicinou. Homeo jsou fajn, taky jsme zkouseli, ale nezabrali tak rychle. Po 3dnech jsme videli zlepseni a to velke! a pak uz to slo rychle samo. Stejne jako chripky... Letos byli vsichni kolem nas nemocni a my nic. Jak to na nas slo, vzali jsme si "leky" a do 3h bylo vse pryc. A to nekecam. Kdybych to nemela vyzkousene na cele rodine...ani bych to sem nepsala
Rada poslu kontakt na "doktorku" 🙂

janakoziol
19. říj 2018

@karis01 Dobrý den, mohla bych poprosit o kontakt na paní doktorku? A na kolik vás vyšetření výjde? Dekuji

xcere100
10. pro 2018

@karis01 Ahoj, mohla bych poprosit případně do soukromé zprávy kontakt na doktorku s čínskou medicínou? Máme podobný problém🙂 Děkuju! Eva

skarra
7. pro 2019

@karis01 Dobry vecer, prodim muzete mi poslat kontakt na doktorku ohledne cinskemediciby viz zvetsene nosni mandle, email. petratulkova@hotmail.com

skarra
7. pro 2019

@knobloska dobry vecer, prosim kde jste byli na operaci plazmou s ditetem viz nosni krcni mandle? moc dekuji, email.petratulkova@hotmail.com