Homeopatika Thuya Occidentalis 9CH, máte zkušenost?

monulilinka
8. črc 2014

Maminky,nemáte některá zkušenosti s homeopatiky THUYA OCIDENTALIS CH 9? používáme to na bradavikčy(molusky) a ted malý jakoby vystouply,tak nevím jeslti to tak má být nebo se to horší :(

editah222
8. črc 2014

V homeopatii dochází po podání léku ke zhoršení a pak teprve ke zlepšení.

missymici
8. črc 2014

@editah222 nevím jestli u všech dochazí k takovemu stavu jak uvadíš,..u nas homeopatika zabrali k okamzitemu zlepšení.Teda alespon ty co mame na alergii proti slunícku.Homeopatika na zmenšení nosních mandlí nepomohli,a ani se stav nezhoršil.

editah222
9. črc 2014

@missymici homeopat mi to tak řekl a tak podávám informaci dál 🙂 Nevím jestli to platí u všech homeopatik, ale řekla bych, že v globalu ano.

majaaela
9. čer 2015

@ missymici - Mohla bych se Vás zeptat, jaká homeopatika brala Vaše dcera na alergii proti sluníčku? Byla to tady ta Thuya 9ch nebo jiné? Děkuji 🙂

majaaela
9. čer 2015

@missymici Mohla bych se Vás zeptat, jaká homeopatika brala Vaše dcera na alergii proti sluníčku? Byla to tady ta Thuya 9ch nebo jiné? Děkuji 🙂

veronikadominika
12. dub 2016

Naspala vám doktorka tyhle homeopatika po očkování? Dnes jsem byla s dcerou právě na očkování proti spalničkám a neštovicím, doktorka nám tyhle homeopatika předepsala s tím, že mám dceři dávat 3x denně 3 kuličky preventivně.........

casnadetox
Odpověď byla odstraněná
Zobraz