Homeopatika - zklidnění/užitečná rada na cestu letadlem

hypo
31. kvě 2013

za 14 dnu nas ceka let letadlem 2hod s dcerami 3,5let a 10 mesicu a jiz mam plno rad jak predejit boleni ousek (bonbony, flaska) dr. radil kinedryl ale chtela jsem se zeptat vas na zkusenost s homeopatiky.... vubec se v tom nevyznam.... je neco co doporucite na zklidneni??

pejtho
31. kvě 2013

My jsme letěli, když bylo malé 10 měsíců a nic na zklidnění jsme neřešili. Já jsem tedy ještě kojila, takže při startu a přistání jsem jí kojila a bylo to úplně v klidu. Na zklidnění doporučuji příruční zavazadlo plné hraček, nějakých pamlsků, když tak i malou deku s polštářkem. Nevím, kdy poletíte, ale obvykle tyto lety vychází třeba kolem půlnoci a třeba Travel Service vám deku ani polštářek nedá.
Zbytečně bych děti neládovala ani kynedrylem. To je myslím docela sajrajt! 2hodiny není tak moc a na ouška opravdu stačí ty bonbony nebo sát z flašky. A větší bych dala ten bonbon.

maximka33
1. čer 2013

my taky letěli s půlročním dítětem a pak za rok, nebyl s tím žádný problém. čím menší dítě, tím líp ty vzlety zvládají. navíc jsme měli k dispozici čaj ve flašce a moje prsa 🙂) na ty krizové momenty. přijde mi horší letět se staršími děti od dvou let, ty už jen tak lehce nezabavíš, spát nebudou.. homeopatika nevím, kinedril jsem nedávala?