Homeopatikum na podporu imunity u malého dítěte

zuzasila
10. únor 2014

Máte prosím někdo zkušenost s nějakým homeopatikem na podporu imunity u malého dítěte? Ráda bych zkusila např. Oscillococcinum, které se podává preventivně 1 týdně. Prý je možné např. půl tablety podávat i malému dítěti (5 měsíců). Máte někdo s tímto přípravkem zkušenost, radu?
Děkuji, Zuzka.

ladaa20
10. únor 2014

ahojky jo je to možne ,ale nejsou to tablety,ale takove malilinke kuličky v tubě ktere nasypeš do pusinky a tam se musi rozpustit nepolikaji se menšim dětem se da pul tuby,ale ja davala od pul roku celou normalně jsem mu to nasypala do pusinky,da se to udělat i tak,že je nechaš rozpustit ve lžičce vody a tu pak spolkne,jen je to trochu dražši 30tub stoji přes 600kč.Na druhou stranu zkušenost mam s tim dobrou přes zimu davame a když začne ryma tak davam 1-2x denně 3dny. Přes zimu taky davam vit C+zinek v takovych želatinovych bombonech,existuje to i jako sirup

ipkh
10. únor 2014

@zuzasila Byla jsem na přednášce, kde homeopatka říkala, že každá kulička je nositelem té homeopatické informace. Na její radu dávám klukům jen obsah jednoho víčka. Prý to jde rozpustit i ve vodě, tak to by bylo řešení pro tebe. Určitě bych se poradila v lékárně, u nás máme jednu, kde je právě přímo ta paní homeopatka.
Občas mají akce, já jsem koupila to velké balení Oscilla do 500 Kč.

ladaa20
10. únor 2014

@ipkh
@zuzasila ostatni homeopatika se davaji do vička vždy 5 kuliček ty jsou větši oscillo je jine to se dava cela ta tuba nebo min pulka tam je ta davka jinak je to jak u jinych těch 5kul a dalši homeopatika se rozlišuji i podle ředěni třeba ředěni 5CH je na něco a vyšši ředěni u stejneho homeopatika je na věc uplně opačnou ja byla na homeopat kurzu pro zdravotniky jezdila jsem na několik parhodinovych přednašek a bylo to dost obsahle

zuzasila
autor
15. únor 2014

Díky 🙂 už je beru a cítím, jak jsem hned zdravější 🙂))