Homeopatikum pro zvýšení chuti k jídlu u 5ti m. mimi

alena36
26. kvě 2011

Jaké mám koupit homeopatikum pro zvýšení chuti k jídlu u 5 měsíčního miminka?? Existuje něco takového? ☹ ☹ ☹

dlabinecka
26. kvě 2011

Myslíš, že 5ti měsíční miminko potřebuje zvyšovat chut k jídlu? Miminka jsou docela chytrá a celkem přesně vědí, kolik toho mají zbaštit...

romana29
26. kvě 2011

Jako máš ve fotoblogu, že malej spapal 100g zeleniny s rýži a kuřecím masem - v pěti měsících - podle mého názoru jí až dost 😀 . To naše princezna - která ale určitě není podvyživená - dá stěží teď 😀 ve skoro 10 měsících

berenika39
26. kvě 2011

vůbec nechápu, na co se ptáš, četla jsem tvůj článek a aniž bych ho jakkoliv komentovala - podporovat chut k jídllu normálnímu zdravému prospívajícímu kojenci je blbost. natož pak léky, byť homeopatiky. Spíš by to chtělo, aby ti nějak řekl, že toho má dost 🙂 .
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/alena36/clan...

ladybugie
26. kvě 2011

teda mamině, která dává dítěti léky zbytečně kvůli takový ptákovině, by měli toho prcka radši sebrat! Dítě není pokusnej králík!!!!! Toť můj názor, možná trochu radikální, ale je můj.
Dítě samo moc dobře ví, kolik toho potřebuje. To je i u kojení, jednou sajou moc, jednou málo. Moje malá někdy sní porci jako dospělej chlap a jindy to samý jídlo jen přehrabuje a sní sotva půlku. A co? Pokud doktorka neřekne, že je podvyživená a že se to musí řešit, tak nevím, na co bych jí cpala nějaký homeopatický nesmysly. Zkus uvařit něco dobrýho a vydá to za kýbl homeopatik!

crca
26. kvě 2011

teda to abych je taky začala něčím ládovat 😀 Jsou nám dva roky máme 11kg,nesnědí ani 200g jídla na oběd,tak možná i s večeří 😀 ale co,hlady neskučej,nabízím pořád,nechtěj-jsou až moc živí 😀 i bez homeopatik 😝 ,ještě v půl roce mě holka pila jen 90ml mlíka max.-neřešila jsem to,nic jí nechybělo 😉

karmenta
17. čer 2011

mě doktorka napsala Lycopodium 🙂