Jak se starat o nemocné dítě? (rýma, kašel, teplota...)

alishia
20. pro 2008

Ahojky,

určitě nejsem jediná mamča, která má v této době nemocné mimčo. Vojtíšek má příšernou rýmu už od středy, to jsme také byli u naší doktorky. Doporučila, zvlhčovat nosík sterimarem, ráno a večer kápnout nasivin a dvakrát denně Mucosolvan Junior 2,5ml a pořád odávat. Na postýlku dávám vlhké plíny a rýma se nás dží a drží:( Malej dost kašle, ale to bude tím mucosolvanem a jak mu hleny z nosíku padají do krku. Všechno tohle dodržuji a přesto se to nezlepšuje:( Vůbec třeba nevím jestli má mít v pokojíčku teplo nebo spíše chladno. Jestli s ním mám jít ven nebo jestli ho držet doma v teple. Nevím kolik čaje denně. atd. poradte🙂

dana3262
25. led 2015

@motorkabezkol tak to samozřejmě ne.

11112
19. únor 2015

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat jak často dáváte cibuli s tím cukrem a v jakém množstv? Syn má 3 roky. Děkuji za odpověď. Martina

jindradraha
26. říj 2015

No tak to já mám Stopkašel pro děti, děti ho mají rády a uklidňuje jejich kašlání a dávení u toho kašle. Taky krásně spí a občas jim dám stopkašel jen tak preventivně, náš nejstarší taky klidně může něco dotáhnout ze školky, tak jistota je jistota.

lennus
26. říj 2015

Mám dobré zkušenosti s kapkami Kaloba www.kaloba.cz

market20
30. led 2016

Dceři bude 9let marodi nam s hornímy a dolnímy díchacímy cesty od malinka i nosní mandly jsme daly vytrhnout a kničemu vždyčky jí pomohly antibiotika ale já už je nechci ted má už přes týden bílou rýmu a suchej kašel výtěr z krku vyšel negativní ale žádné kapky ani sirup nezabírá poradte prosím