Jaké jsou vaše zkušenosti s užíváním homeopatik?

cocoska
1. lis 2010

Dobry vecer,
ozivuji toto zapadle tema.
Upozorneni pro adminy, budte tak laskavi a neodkazujte mne na tema homeopatika v rubrice kojenci - resi se tam jen laktace 😀 .
Mile damy, chtela bych se vas zeptat, 1. jake jsou vase zkusenosti s pouzitim homeopatik u deti i dospelych. a 2. co bych mela mit zhruba v domaci lekarnicce, ktera zakladni homeopatika.
Predem dik za odpovedi.

crca
1. lis 2010

@cocoska tak za mě teda jsem s homeopatikama pro děti spokojená 😉 Za 2.to se nedá asi říct jaká homeopatika by jsi měla mít doma....záleží co vám bude a pod. ale já mám doma homeo proti modřinám a podlitinám 😅 pak mám na krk(teď myslím na bolení v krku,ale virového původu,ne angínu) a čistící homeo po očkování 😉 Taky mám sirup Sedalii,ale to je lepší pak konzultovat v lékárně kvůli věku dítěte-ta je na klidné spaní,ale to všechno jsem dostala od dr.,jinak bych si to nekoupila sama a neměla v zásobě 😅 Pokud by jsi chtěla vědět názvy tak písni 😉

jakoubka
1. lis 2010

@cocoska -Ahoj
Já mám vždy po ruce : Stodal(sirup na kašel)
:Euphorbium compositum(sprej do nosu)
:Osccilium
:Sedalii

tea1909
18. led 2012

@crca @jakoubka holky, prosím, mohly byste mi poradit, co na klidnější a lepší spaní? A seženu to v lékárně, nebo mi to musí napsat nějaký homeopat?

crca
18. led 2012

@tea1909 Zkus tu Sedalii,taky jí asi zase nasadím 😠 😅 Jde koupit normálně v lékárně,bez nějakého předpisu a dáváš jednu lžičku ráno a jednu večer 😉

tea1909
18. led 2012

@crca díky moc a kolik to stojí?? zkusím už cokoli. 😔 😅 😔 😔

crca
18. led 2012

Já jí kupovala kolem 80-90kč a zítra jí jdu asi koupit 😀

jakoubka
18. led 2012

@tea1909 -my taky měli Sedalii.....ale tu jsem spíš dávala na zklidnění přes den 😀 🙂 a noc nám pomohl sirup(není homeo).
mmt najdu odkaz 😉

http://www.topvet.cz/pro-deti/detske-sirupy/572...

tea1909
19. led 2012

@crca díky moc. už jsem se dopo stavovala v lékárně - musí jí objednat, ale odpo se tam můžu pro to stavit. tak jsem zvědavá.

@jakoubka super, díky. když to nepomůže, zkusím tohle. A u vás byly nějaké velké problémy se spaním a celkově s neklidem? že jsi mu dávala homeo přes den a ne-homeo na noc? Jak vaše noci vypadaly? To je super, že to pomohlo.

crca
19. led 2012

@tea1909 není zač 😉 Jen čekej změnu tak až po týdnu,nezabírá to hned,ale nám to vždycky pomohlo a koupila jsem i meduňkový čaj a taky docela zabíral,pili ho normálně přes den 😉

tea1909
20. led 2012

@crca @jakoubka a kolik mám dávat? lžíci ráno i večer, nebo jen večer?

crca
20. led 2012

@tea1909 malou lžičku ráno a malou večer,tak mě to bylo řečené,ono to v tom příbaláku není psané,ale my to brali už od 8mi měsíců takto,tak jsem to dala i teď 😉

tea1909
17. únor 2012

@jakoubka tak jsem koupila taky ten meduňkový sirup. Sedalia nepomohla ☹. A prosím, jak jsi ho dávala? Píšou tam 2-3 x denně...může se v takovémto množství dlouhodobě? A po jaké době to pomohlo? Hned první den?