Jakou chuť má Aloe Vera?

hojda
22. lis 2012

Užíváte někdo Aloe VEra? Jakou má chuť, mám tu nějaký přípravek a ta chuŤ je dost hořká ☹ . Nevím jak to má přesně chutnat, ale tohle mi připadá moc ošklivé.

evitaa
22. lis 2012

Je nakyslá a když se to přežene, je z toho pěkná běhavka 😀

miriam3333
30. lis 2012

ja pouzivam aloe veru broskvovou na imunitu a moc mi chutna a hlavne pomaha. zalezi,co mas za prichut?

denikulh
4. pro 2012

aloe vera broskev od lr je výborná piju já i 2 letá dcerka oporučuju

alzbeta77
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fiverka
5. dub 2013

Ahoj, záleží na druhu mám příchuť pomeranč taťka bere takovou trochu do citronova, aloe bez příchutí může být pěkně hořká. Je mnoho firem my máme dobrou zkušenost se stejnou firmou jak píše denikulh.
Běhavka bývá z těch které nejsou vyráběné z loupaných listů... a záleží najejí koncentraci a dávkování...

pelmisek
10. dub 2013

já mám Aloe Vera gel a má se to rozmíchávat do vody - prakticky to tam tam necítím, nebo když si dám méňě vody tak je to příjemně osvěžující - hořký to tedy není

blahova_andrea
10. dub 2013

taky dávám malému aloe od LR s broskvovou příchutí

sofiesarah
8. kvě 2013

Já piju aloe s brusinkou od FL. Kamarádka si ode mě pro děti odebírá aloe s broskví a babička forever freedom na klouby. Člověk si na zu chuť musí zvyknout, ale ty ochucené jsou dobré 🙂

upari
30. črc 2013

Dobrý večer.... kdysi dávno jsem zkoušela rostlinu rozříznout a olíznout a fuuuuuuuuuuuuj - hořký hořký ... síla... 😝 😀

Dnes jsem se náhodou (doporučení kamaráda a gynekologa!!!) dostala na přednášku o této firmě a produktech... o rostlině Aloe vera vím už dávno, že je léčivá a jak vypadá (kdysi jsem ji i pěstovala v květináči). V pátek si jdu koupit od lr - aloe vera gel, first (první pomoc), zubní pastu a koukám, že doporučujete i další, co mít při ruce, takže mám ještě dost času brouzdat na internetu... mamka zná a používá deodorant a další... je to hodně a už se těším 😀
Pokud je někdo z Prahy/okolí, můžete se ke mně přidat 😉
PS: nemá cenu to tu vychvalovat - vaše pozitivní zkušenosti (i z jiných diskuzí tady na MK) mluví za vše, dokonce i kosmetika pro děti... 🙂

renusiq
27. led 2014

Dobry den,taky užívame aloe vera gel bery a nam moc chutna,malemu pomaha na afty.Pak uzivame zubni pastu ktera je vhodna od narozeni kdyz se prorezavaji prvni zuobky,firtst je uzastna prvni pomoc na kožni problemy,na rany popaleniny,vypadavani vlasu,na ztlumeni horečky,na hrdlo je i na vnitřni použitíi na ženske problemy(proste na všechno)pak muj syn pouzíva detske vitamíny KIDS na imunitu,jsou moc dobre detem chutnaji,jsou• bez umělých barviv a konzervačních látek
• cucavé tablety
• fytonutrienty získané z nejlepších surovin, jako například brokolice, špenát, cukrová řepa a mrkev,moc doporučuji.
Maminky pracuji z tohle firmou,maji skvele produkty,a vinikajíci vysledky,jestli by mel nekdo zájem není problém mne kontaktovat na mail:jkubal@centrum.cz a rada Vam představim produkty popripade objednam nejakej produkt o kterej by byl zájem🙂

marketinkakopretinka
12. lis 2014

kvalitni aloe nemá mit prichut broskve ani niceho jiného, ale aloe 🙂, aby se tim nemaskovala horkost aloinu, který by tam byt nemel, který nektere produkty mají diky nižší kvalite zpracovani listu, rozemelou se cele listy. Kvalitni produkt se vnejsi casti rostliny zbavuje rucne a pak se lisuje gel na stavu 🙂

11112
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fiverka
13. lis 2014

@blahova_andrea
Broskev je s umělým sladidlem, pozor na to zbytečná zátěž pro dítě. Med nebo freedom by bylo možná vhodnější... ke zvážení🙂

kremja
1. črc 2016

broskev je slazena umelym sladidlem a proto radsi doporucim aloe vera gel od jine firmy ramissio, ktera je velmi chutna a je slazena ASAI a agave sirupem,takze uplne bez chemie, Navic se pije "jen"30 ml denne u dospeleho u ditete 5-10 ml takze vydrzi opravdu hooodne dlouho. Pila jsem take LR napoje aloe vera a musim rict,ze tohle se neda chutove ani cenove vubec srovnat 🙂 Je to uplne nekde jinde a mnohem lepsi... Uz to pomohlo na ekzemy u zname a navic jeste na klouby a zazivaci potize. Pokud mate nekdo zajem, klidne me kontaktujte do zprav 🙂 Velmi rada zodpovim jakykoli dotaz 🙂

pulecp
1. črc 2016

Přesně jak psala @upari před asi rokem jsem zkusil kousek listu aloe, neloupaný. Bylo to příšerné a té chuti jsem se dlouho nemohl zbavit. Jinak produkty s aloí samozřejmě chutnají "běžně".

bachovy_esence_poradna
1. črc 2016

s aloe vera ovšem opatrně, někomu může spustit průjmy...
určitě je potřeba kvalitní přípravky, které mají minimum přídatných látek

ideálně takové doplňky stravy, které jsou přírodní a obsahují živé enzymy