Komu pomohli léčitelé, bylinkářky, čarodějnice atd.?

rintintyna
5. lis 2008

Ahoj, zdravím moc všechny 😉 😵 Jsem teď aktuálně po 2. zamlklém těhotenství a s chutí vycházím vstříc dalšímu snažení. Po pročítání témat už si připadám jak chodící lékařský slovník. O pomoci alternativním přístupem jsem se zatím dočetla minimálně, pominu-li diskuze o bylinných přípravcích a cvičení Mojži. Tak mě napadlo založit toto téma a získat díky tomu více info. Tak pište prosím Vaše zkušenosti nebo i klidně příběhy z doslechu. Beru vše 😀 😀 😀

adajar
5. lis 2008

ahojky tin uz mas ty homeopatika??? 😉

rintintyna
autor
5. lis 2008

jo, včera už jsem požila první 4 kuličky 😉 doteď jsem byla v poho, až nepříjemný hovor s paní ze sociálky mi to zkazil, ale vše dobře dopadlo a zase se můžu usmívat 😉

adajar
5. lis 2008

rin copak ti zasek udelalï???

gasha
5. lis 2008

Ahoj holky, ja jsem zatim zadnou alternativu nezkousela, ale mam par kontaktu na nejake bylinkarky a jine, tak chci neco vyzkouset. Ale budu rada, kdyz se tu objevi nekdo, komu neco pomohlo 🙂

josefka
5. lis 2008

rintntyna - ja nemam zkusenosti s alternativni lecbou ohledne tehu, ale jinak se uz asi 10 let nelecim jinak nez pomoci homeopatik. K obvodakovi jsem si akorat chodila pro nemocensky, kdyz jsem potrebovala (a recepty s lekama a antibiotikama zahazovala) a potvrzeni a ockovani 😀.
Jediny klasicky lekar, ktereho navstevuji je gynekolozka 🙂 - ale stejne spis jen pro kultivace a preventivni prohlidky, kdyz mi neco je, tak to taky resim homeopatii spolu s bylinkama a upravou jidelnicku.

misicka455
5. lis 2008

Ahojky Týnko dobré téma snad se ujme. Me by zajímalo jestli nemá někdo nějaký dobrý kontakt 😀 na léčitele V Brně a okolí 😉 U mě se jedná o bolesti zad, motání hlavy a jeden zamklí potrat.Lékaři jsou bezradný tak jsem uvažovala zkusit něco jiného. Předem díky 😉

elitera
5. lis 2008

misi, mohla bych ti poradit super kineziologa, chodí k němu hodně holek tady z Koníka a je z Přízřenic 🙂

adajar
5. lis 2008

josef ja homeopatika pouzila letos poprve a nedam na ne dopustit teda jen na nachlazeni. A chtela jsem se objednat k jedne, ale zatim mi neodpovedela.

misicka455
5. lis 2008

elitera sem sním , jsem už zoufalá 😉 pisni mi do Ip 😉 A co přesně dělá?

elitera
5. lis 2008

misi, máš to v IP 🙂

grej
5. lis 2008

Tak já jsem po dvou letech neúspěšného snažení a po nepovedeném 1. IVF zašla k léčitelce. Moc tomu nevěřím, ale dostala jsem kontakt od kámoše, kteří řešili také neplodnost a po dvou sezeních a paní léčitelky se najednou zadařilo. Já od ní dostala kapičky, které jsem brala asi měsíc a pak jsem u ní dvakrát byla na srovnání "čaker". Musím uznat, že ty "vlny", které vycházely z jejích rukou, jsem fakt cítila.

Pak jsem taky byla u kartářky, spíš jen ze srandy a brala jsem to asi jako poslední věc, co jsem v rámci neplodnosti nevyzkoušela. Ta mi předpověděla, že druhé IVF vyjde a já tomu věřila. A to myslím pomohlo ze všeho nejvíc. Nepřipouštěla jsem si neúspěch, když přeci v kartách to vyšlo 😉 A nejdůležitější je věřit a být optimista. Asi ne nadarmo se říká - vírá tvá tě uzdraví...

elitera
5. lis 2008

grej, přesně tak, pokud ty věci zabírají, tak je mi pak jedno jak 😀

anaj.pet
5. lis 2008

Ahojte holky, zkouším první měsíce homeopatika na neplodnost. Jak u mě, tak u partnera. Tak uvidíme, jestli to přinese ovoce 🙂) ale jediný poznatek zatím mám, že se po nich cítím psychicky velice dobře a tomu mé přestala chonická rýma 🙂)

misicka455
5. lis 2008

Elitera dík 😉

rintintyna
autor
5. lis 2008

anaj, tak držíme palce a průběžně nás prosím informuj 😉

misicka455
5. lis 2008

Anaj určitě to pomůže 😉

anaj.pet
5. lis 2008

no, jestli to zabere, tak začnu věřit na zázraky 🙂 mám za sebou jedno nesúspěšné IVF, ten můj má velice mizerný SPG. a snažíme se ca. dva roky.

jmisa
5. lis 2008

Nevím,jestli mi pomohla homeopatka nebo Femigard nebo už se na nás prostě usmálo štěstí, ale po dvou nevydařených transferech jsme konečně při třetím našli //.
Jediná změna byla, že jsem asi měsíc v tu dobu brala homeopatika.

anaj.pet
5. lis 2008

no a taky jsem zkusila výpočet ovulace podle dne narození ... a nic☹ jednoho léčitele... a nic ☹ prý je ale dobrá akupuntura, ta bude další v pořadí 😉

rintintyna
autor
5. lis 2008

výpočet ovulace podle dne narození? to jsem neslyšela, já věděla, že se tu dozvím novinky 😀 no na určení ovulace jsem byla plně spokojena s měřením BT. Zkoušela jsem to sice jen jeden cyklus, ale hned to pomohlo. Teď ale pokud chci dodržet co jsem si předsevzala, tedy dát událostem volný průběh, tak měřit nebudu......nebo budu? 😕 😀

saralinda
5. lis 2008

Ahoj holky, a jaká homeopatika jste na neplodnost braly a o jaké koncentraci

jmisa
5. lis 2008

Saralinda, ono to chce nechat si umíchat homeopatika na míru, ono se neberou vyloženě na neplodnost, ale prostě na celého člověka, kde by to mělo nabudit tělo, aby se vyladilo samo.

rintintyna
autor
5. lis 2008

Přesně tak, jak říká jmisa jsem dostala homeopatika i já tzn. ne přímo na potíže s těhu, ale měly by mít celkový prospěch.

rintintyna
autor
6. lis 2008

tak nás šoupnu trochu dopředu, nějak jsme zapadly prachem 😒

foogy
6. lis 2008

holky, jen vám chci napsat, že věřím léčitelovi, ke kterému celá naše rodina jezdí už asi 14 let, věřím bylinkám i homeopatikům. Léčitel mě zbavil depresí, cyst (které se mi už vážně nedělají, potvrzeno ultrazvukem od mudr.), mamku vředu a teď léčí kámošku, která nemůže otěhotnět, ale výsledek ještě žádný není...

misicka455
6. lis 2008

A ty homeopatika jsou na předpis?

rintintyna
autor
6. lis 2008

🙂 miši, to není na předpis, ale je lepší určitě se poradit s někým, kdo Ti udělá celkovou analýzu. Homeopatika jsou pak k dostání ve vybraných lékárnách. Minulý rok jsem manželovi koupila k Vánocům knihu Na prameni činské medicíny, nebo tak nějak od Petra Hofmana, kde doporučuje různé bylinné preparáty na všechny možné neduhy. K potížím s těhotenstvím tam byly nejméně 2 a pak na jeho www stránkách jsem našla dokonce 4. Můžeš si je sama volně objednat. Jenže jedny se berou při nedostatku jangu na ledvinové dráze, druhé při nadbytku, třetí a čtvrté při já nevím jaké příčině a teď babo raď 😕

anaj.pet
6. lis 2008

ahojte, některá homeopatika, ale na předpis jsou. Ale sama bych si je raději neordinovala, lepší je se poradit s homeopatem, ti už by to měli mít vychytaný 🙂

rintintyna
autor
6. lis 2008

anaj, jako že Ti je v lékárně neprodají, dokud nepředložíš a teď nevím, co by se mělo předložit, jestli recept od homeopata, který musí být nějak podložen, že to napsal homeopat s certifikátem, nebo jak to funguje??? 😕

misicka455
6. lis 2008

Tak to jo a tá v té Lišni ti stím poradila jo? Jakože co jsi jí řekla?Mám dojem, že jsme u té paní byla kdysi na masáži a je fakt milá 😉