Komu pomohli léčitelé, bylinkářky, čarodějnice atd.?

rintintyna
5. lis 2008

Ahoj, zdravím moc všechny 😉 😵 Jsem teď aktuálně po 2. zamlklém těhotenství a s chutí vycházím vstříc dalšímu snažení. Po pročítání témat už si připadám jak chodící lékařský slovník. O pomoci alternativním přístupem jsem se zatím dočetla minimálně, pominu-li diskuze o bylinných přípravcích a cvičení Mojži. Tak mě napadlo založit toto téma a získat díky tomu více info. Tak pište prosím Vaše zkušenosti nebo i klidně příběhy z doslechu. Beru vše 😀 😀 😀

rintintyna
autor
6. lis 2008

Miši, jak už jsem Ti psala do IP, nejdřív jsem u ní byla na výkladu karet, při kterém mi sama tu homeopatii navrhla a pak jsem přišla na takový pohovor (ona tomu říká odběr), kde se ptá na všechno různé: na co hlavně se chceš zaměřit, na tvé dětství, pocity, nemoci, jaká jsi, co máš ráda, sny, vztahy, práci atd, zkrátka aby posbírala co nejvíce info o Tobě, homeopatik je strašná spousta a trefit se je kumšt 😉

anaj.pet
6. lis 2008

no, každý homeopat by měl být Dr. a ten má klasické recepty, razítko podpis a tak. Já jsem před měsícem byla pro tři hom., dvě byli volně prodejné a jedno bylo na předpis a museli ho objednat v Praze. A asi ten, který není Dr., tak předpokládám, že dává je ty homeopatika, která jsou volně prodejná, ale zas až tak velkou zkušenost s tím nemám.

teri81
6. lis 2008

Ahoj,zkouseli jsme vsechno,co bylo v nasich silach - spolecne s lecbou IVF jsme chodili na akupunkturu , brali homeopatika,vitaminy,nahrivali se specialnimi pelynkovymi doutnicky od alternativni lekarky, jedli bio,zkratka vse.
Otehotnela jsem ale stejne po IVF ( a ne napoprve - taky jsem loni mela zamlkle tehotenstvi).
Po akupunkture se ale partnerovi jedna hodnota spg zlepsila , a to rychlost.
Jinak nas uspech prikladam prave umelemu oplodneni,myslim,ze ta homeopatika atd v tom takovou roli nehrala.

misicka455
7. lis 2008

A jak cenově výjdou takové homeopatika?

veruru
7. lis 2008

Ahoj holky,
jste tu některá z Brna?Já jsem Brno-Líšeň
Já beru homeopatika, Femigard, jedu do Frant. lázní a také po lázních chci zajít na akupunkturu, kde mi pan doktor - předseda spol. akupunkturistů říkal, že se tím dá pomoci.
Koupila jsem si ted CD s relaxací, kde si vsugerováváš 1 přání během hluboké relaxace..je to docela zajímavé🙂
TAké jsem byla na rodinných konstelacích, ale nevím, jestli to má účinek☹..chci zajít ještě na hypnozu, protože navíc trpím depresemi, což je docela nemilé☹

Neznáte nějaké dobré kartářky? mohlo by to být zajímavé..🙂

K jakému jste kdo chodil léčiteli, kromě homeopatie?..Já mám na homeopatii kamarádku.
Homeopatika vyjdou asi 50 Kč 1 krabička, ale vystačí to na dlouho..záleží na tom, já brala vždy od různých koncentrací třeba 3-5 kuliček za měsíc..

Ahoj, VErča

veruru
7. lis 2008

Zkoušel jste někdo paní Romanu z Brna-Líšně?prý dělá karty, výklad z ruky, masáže..

misicka455
7. lis 2008

Rintinty na u ní byla 😉

veruru
7. lis 2008

Ty stránky jsou ale asi na někoho jiného..je to nějaká Michaela...🙂
já jsem dostala kontakt na paní Romanu, mob. 721 071 564, neznáte?

misicka455
7. lis 2008

Aha tak to potom netuším. 😒

veruru
7. lis 2008

a co jsi zkoušela Ty, Mišičko?
Jaké máš vlastně problémy s početím?
Já mám PCO.. ☹

misicka455
8. lis 2008

Já jsem zkoušela Femigrad. Já z početím asi nemám problém otěhotněla jsem hned první měsíc, ale potratila jsem 😒 Takže chyba bude někde jinde 😒 Spíš mám problémy teďka ze zádama a asi trošku i psychika k tomu přispivá 😒

misicka455
9. lis 2008

Co to je to PCO ?

rintintyna
autor
9. lis 2008

Byla jsem skutečně u paní Michali a jsem velice spokojená, paní Romanu neznám. No veru vyzkoušela jsi toho už požehnaně tedy 😒 Jak dlouho se snažíte?

veruru
10. lis 2008

Ahoj holky,
PCo jsou polycystická ovaria - máš na vaječníkách takové malinké cystičky, vajíčka nedozrají uplně a neprasknou a pak to tam zůstává..většinou nemáš MS nebo s hodně dlouhými přestávkami několik měsíců...je to na prd, ale zase to není až tak šílené, že by s tím holky neměly děcka🙂

rintinty, na čem jsi u té p. Michaly byla? jaký máš Ty problém?

My se snažíme 2 roky, ale naštěstí mě to ještě nějak nepohltilo a nesžírá..hlavně pořád věřím🙂

tak se mějte dnes fajn,
ahoj Veru

rintintyna
autor
10. lis 2008

veruru, má za sebou 2 zamlklá těhotenství. 1. před rokem, 2. před měsícem a něco, ale na zákroku jsem byla teprve před 14 dny. U paní Michaleli jsem byla nejprve na výkladu karet, kde mě nazajímala příčina, ale chtěla jsem vědět co mohu udělat pro to, aby 3. těhu dopadlo ok. Podle karet je někde ve mě hluboko nějaký blok, který je možná příčinou, tak jsme přešli na ta homeopatika pro celkové srovnání 😉

veruru
10. lis 2008

homeo jsou dobrá, možná bys na blok mohla zkusit rodinné konstelace, tam se tím také zabývají.Byla jsem u jedné holky ve Šlapanicích, jsou bud konstelace individuální nebo skupinové.
Snad se Ti ten blok podaří nějak rozpustit...🙂
byla jsi už na genetice?

rintintyna
autor
10. lis 2008

ne nebyla, konstelace znám dost důvěrně, ale nemyslím si, že by to bylo něco co bych chtěla absolvovat osobně. Mám na ně svůj názor, ale každému hold pomáhá něco a věřím, že spoustě lidem pomohly 😉

veruru
10. lis 2008

Já také nevím, jestli to mělo nějaký smysl, jen vím, že jsou lidé, na které to nějak účinkuje..Osobně si myslím, že to má asi hodně vliv na jiné lidi než jsem já, ale napsala jsem Ti o tom, kdybys to neznala. Ale zase o tom něco vím a mám další zkušenost🙂
Lékaři neví, kde je u Tebe problém?

rintintyna
autor
10. lis 2008

veruru, zamlklé těhotenství je poměrně častý jev a bohužel i u zcela zdravých párů. Na příčinu se bohužel přijde málokdy. Laicky řečeno, spermie spline s vajíčkem, předají si genetické info a dochází k buněčnému dělení, najednou se ale narazí na nějakou chybku či chybějící info a růst se zastaví. Někdy dříve než žena vůbec zjistí, že je těhu a vše se normálně odplaví s MS. U mě to bylo vždy až v 7tt a bohužel se to stává i ve vyšších tt

rintintyna
autor
10. lis 2008

jinak ještě k těm konstelacím, je celkem dost nebezpečné si s nimi zahrávat, bo pokud je neprovádí člověk, který opravdu ví co dělá, dá se nadělat daleko víc paseky než užitku 😒

misicka455
10. lis 2008

Holky a o co se jedná ty konstelace? 😲

rintintyna
autor
10. lis 2008

no jak to říct zjednodušeně 😕

rintintyna
autor
10. lis 2008

je to takový čáry máry 😕 to jsem Ti toho řekla co 😒

saralinda
10. lis 2008

Ahoj holky, neznáte někoho dobrého, vyzkoušeného (homeopat, bylinkář,...) v Praze? Já bojuji hlavně s cystama. Kde je příčina samozřejmě nevím, a tak bych chtěla zkusit nějakou alternativu. Doktoři přeci jen příčinu nehledají. ☹

misicka455
10. lis 2008

No tos mi to tedy posala si to tedy vyhledám na netu 😀 😀

petrala
10. lis 2008

Ahoj vsem...z bylinkama to moc neprehanejte neni to dobry pro tehotenstvi...ale pokud uz musite,muzu vam doporucit cas-KONTRYHEL,maji ho vsude v lekarne cena cca 30kc nejlepsi je sypany,pije se jednou denne od prvniho cyklu MS az do ovulace...takze je dobre si merit bazalni teplotu...aby jste vedela kdy presne na to skocit kdy je to 85% sance otehotnet!Ale pozor nesmi se pit v tehotenstvi!!!! 😉

petrala
10. lis 2008

ted neco o tom kouzelnem caji-
Kontryhelový čaj léčí mnohé potíže spojené s menstruačním cyklem ženy. Snižuje bolestivost menstruace a zmírňuje nadměrné krvácení, zároveň při dlouhodobém a pravidelném užívání dokáže upravit nepravidelnost menstruačního cyklu.
Schopností kontryhele tlumit krvácení, posilovat děložní svalstvo a tlumit křečovité stahy svalstva se využívá také u těhotných žen, a to v případě, že hrozí potrat plodu, zejména v posledních 3 měsících těhotenství. Pro tento účel je však vhodná konzultace odborníka a jeho následný dohled.

mirjanka
10. lis 2008

Tak mě jednou v televizi zaujal pořad ve kterém vystupoval pan Jonáš s přirozenou regulací početí...když se mi nedařilo otěhotnět, koupila jsem si jeho knihu - Přirozená regulace početí a pak si nechala vypočítat plodné dny, pokus podle dnů se podařil hned napodruhé (možná by se podařil i tak, byla to třeba jen taková psychická podpora), druhé těhotenství taky nešlo, zase jsem si nechala poslat kalendář plodných dnů dle postavení hvězd a měsíce...podařilo se...oba kluky mám v červenci, tak jsem si myslela, že plodné dny jsou u mne jen září a říjen, ale od té doby jsem ani v této době neotěhotněla...zase jsem si nechala poslat kalendář a plodné dny mi vycházely hodně blízko menstruace...otěhotněla jsem potom taky...jen se nikdy nedovím, jestli hvězdný kalendář byl jen berlička a psychická podpora nebo opravdová pomoc

rintintyna
autor
11. lis 2008

tak to jsou skutečně zajímavé příběhy 😉