Konstituční homeopat v Praze - doporučíte?

lu777
15. led 2015

Ahoj,

chtěla jsem se zeptat jestli někdo můžete doporučit dobrého konstitučního homeopata v Praze?

Jde mi hlavně o sklon k nachlazení a komplikace s tím spojené, jak u syna, tak ale hlavně u mě.
Mám chronický zánět dutin, chodím na imunologii a konstituční homeopatii mi tam (kromě výrobků Energy) doporučili.
Energy i léky z imunologie mi pomohly, ale musím se opravdu hodně hlídat s oblečením a plno věcí nemůžu, omezuje mě to a chytají to ode mě i děti (víc chytají ony ode mě než já od nich)

Díky moc!

hojda
15. led 2015

Jak se pozná konstituční homeopat? Výborná homeopatka je Dolejšová kousek od divadla Spejbla a Hurvínka, ale ta nebere, manžel se tam dost drze vecpal. Další vyhlášená je Strnadelová, ale počítej s kompletní změnou jídelníčku tj. žádný cukr, mouka, mléko....

hojda
15. led 2015

Ještě mě napadá zkusit Tradiční čínskou medicínu.

1maruska1
19. srp 2019

Nemohu doporučit konstitučního homeopata, ale mám vynikajícího postklasického.
Nám pomohl od vleklého exemu u syna a dcera zase trpěla na bolavé uši a opakující se nachlazení. byli jsme téměř 3/4 roku doma, protože pořád jen marodila, pomohl: http://www.homeo-hrubin.cz/
Vynikající přístup, delší léčba, ale jsme už druhý rok bez ATB a téměř pořád zdraví!!!