Léčba produkty Joalis a řízené detoxikace Mudr. Jonáše

hojda
29. říj 2012

Zdravím všechny maminky,

zaujala mě tato metoda. Více info zde http://www.joalis.cz/cs-CZ/uvod.html . Máte s ní někdo praktické zkušennosti u sebe nebo u dětí? Malý dostal 3x antibiotika, tak bych ráda zkusila i jinou léčbu než antibiotika.

Díky
d.

hojda
autor
29. říj 2012

Nikdo nemá zkušennost? ☹

sabuse1
3. lis 2012

@hojda: my se detoxikujem teď všichni, ale zatím nevím jak moc úspěšně🙂 ale nejsou to věci na akutní stavy, spíš jako prvence nebo očista právě po atb.

maris
5. lis 2012

Já mám letité zkušenosti s kapkami Joalis, se spoustou věcí mi pomohly bez toho, abych potřebovala ATB nebo něco jiného 😉. Takže za mě bych se toho nebála 🙂

kolhermanecka
5. lis 2012

Ahojky,mám s touto Jonášovou metodou zkušenosti,momentálně se detoxikují dětičky a úplná paráda,děvčátka měly dostat od září imunoterapii a tak,jsem přistoupila k této formě raději přírodou,než prášky atd..úplně běžně byly každý měsíc na Atb,bylo to šílený....Holkám se po asi týdnu braní sirupů spustily hnisy,jak u nosu,očí a přirození..asi byly tedy hodně zaneřáděné,bereme už druhý měsíc a úplná paráda..ťuk,ťuk,ťuk zatím dobrý..určitě to budu praktikovat dále..,každopádně je to viditelné,alespoň u nás,to zlepšení..Hezký večer..

janka
5. pro 2012

@hojda mam zkusenost, ze hodne zalezi i na "terapeutovi". Zvolit spravny postup a kombinaci.
Zalezi i na stupni intoxikace organizmu. Moje holka mela po tom fakt silne reakce. Az teploty do 39°C, zhorseni jejich puvodnich problemu, coz je "normalni reakce na kapky". Ale u ni to bylo hooodne komplikovane, a pak jsme postupovali trochu jinak. Takze nemuzu rict ze nam to pomohlo nebo ne. Nicmene si myslim, ze to hodne lidem pomohlo.

denisimo
1. bře 2013

Vyzkoušela jsem sama na sobě a super. procházím teď druhou kůrou...první kůrou jsme odstranili největší blokádu a teď se řítíme hlouběji..uvolňujeme tkáně, kde se toxiny zamkly stresem. Všem doporučuji! Myslíte-li si, že jste v pohodě a nic Vám není, zajděte si za konzultantkou přeměřit a zjistíte, že je co řešit a že vlastně ty malinké problémy, které přehlížíte, jsou důležitýmmi signály, které Vám tělo hlásí, že "něco" není v pořádku 😀

matulinda
21. kvě 2013

Včera večer dávala na čt1 reportář právě o panu Jonášovi. Docela mě to zaujalo, ale nevím jak se k této kůře dostat. Chodíme si pro čajíčky a tinktury do bylinkářství. Ale toto je asi na stejné úrovni. Nebo to je o něčem jiném??

gaabca13
24. čer 2013

mám taky moc dobré zkušenosti-vyléčili mi boreliozu.
jinak když se ukáže taková vedlejší reakce, tak stačí ubrat pár kapiček... ;)

verasona
30. říj 2013

včera jsem byla se 7.letou dcerou u terapeutky v Brně,bylo to na doporučení a přiznám se,že jsem čekala trochu něco jiného,má chyba,že jsem si na stránkách nevšimla,že nejde o lékařku(jedna s terapeutů je).Zarazilo mě,že nedokázala..ani stručně..manželovi říct,jak vlastně přístoj na vyšetření funguje.Když jsem se ptala ,jestli v případě,kdy se začne dcera čistit..,více kašlat atd. můžu aspoň na noc kašel tlumit kapkama,byla její odpověď tak nějak rozpačitá a až asi na třetí zeptání a ještě pár dalších věcí.Jinak byla příjemná.Dcera asi 2 měsíce kašle,přes den pokašlává,,venku málo,někdy ,když je tělo v klidu (např.u Tv)kašle hodně,večer skoro ne,poslední dobou ale víc a víc.Bylo nám doporučeno odstranit nosní mandle,s tím váhám..někdo říká,že to pomohlo,někdo že vůbec.Doktorka nám napíše vždy běžné kapky na tlumení.,naposledy sprej na vdechování s kortikoidy i přesto,že neměla na průduškách nález.Jsem laik,ale i kamarádka zdravotnice se nad tím zarazila..nedávala jsem jí ho a prolívala čajem,bylinkové oleje do koupele,občas kapky na tlumení.
.Terapeutka nám řekla,že máme vyloučit kravské mléko,malá že má v krku a na průduškách ložiska..bacilů..,které nemůže vykašlat a napsala nám troje kapky Joalis,má je brát každé ráno od každých kapek 5k.a po týdnu to stejné 2krát za den.Až doma jsem si přečetla,že kapky nejsou určeny pro děti..ale není tam věk..a dávkování pro dospělého je 2krát 10k ..,to znamená,že příští týden bude mít 30k denně,tedy víc jak dávka pro dospělého..a teď už se konečně dostávám k věci 🙂 ..jaké máte prosím zkušenosti s dávkováním?Byla jsem moc ráda,že jsem našla jinou variantu,než cpát dceru lékama..ale teď z toho mám rozporuplné pocity a přístup terapeutky mě trochu vzal jistotu,že dělám správně.Prosím i o vaši radu,jestli máte podobnou zkušenost s kašlem.Děkuju 🙂

laurinkak
15. led 2014

Právě zahajuji druhou vlnu u sebe. Po porodu 14.8.12 se mi z ničeho nic objevila alergie s kopřivkou a atopický ekzém, který mi hodně zkomplikoval život. Měla jsem ho na rukou a nemohla jsem malou ani přebalit nebo vykoupat. Kortikoidy pomáhaly tak na pár dní a vždy se to o něco zhoršilo a rozlezlo. Už jsem byla úplně zoufalá. Náhodou jsem narazila ne odkaz na Joalis. Našla jsem si na jejich stránkách nejbližší terapeutku a vyrazila. Nejdříve to nic nedělalo. Začala jsem koncem listopadu. Po 3 týdnech jsem vysadila kortikoidovou mast, protože se mi ekzém tolik nevracel. Do krve rozpraskaná kůže se začala hojit a mokvající ložiska pomalu mizela. Zeď mám na rukou v místech kde byl ekzém jen sušší kůži a je vidět, ze je tenčí po několika měsíčním používání kortikoidvých mastí. Občas se někde jakoby začal dělat, ale zase se ztratí. Mohu normálně žít. Teď se chci zbavit alergických reakcí. . . . a dcerka má také kožní potíže po očkování. Takže mažu kapkami i dceru. Zatím dva dny. Tak neumím posoudit, ale u sebe mohu jedině doporučit.

jackaff
17. zář 2014

Ahoj, Jonášovy kapky právě běru už třetí kůru a zatím to vypadá, že pomalinku pomáhají.

Není to v žádném případě jako klasické prášky, kdy třeba antibiotika pomohou hned. Tohle je na delší trať.

Já mám plno problémů, např. s Imunitním systémem, kde jsem často nemocen. Zkusil jsem snad všechny vyšetření i na imunologii a všichni řekli, jste 100 pr. zdráv. Na imunologii testy z krve atd. Když jsem jim řekl, že v podzimním a zimním období jsem každých 14 dní nemocen, tak lékaři jen pokrčí rameny. Dále s čím se trápím je časté močení, které trápí hlavně v noci, kdy se nevyspím. Když člověk jde 3-4 za noc na záchod, není dobré pro spánek. Tímto trpím mnoho let. Zašel sjem na urologii a zase řekli, vše dobré, bez zánětů. Navíc mi řekli, že to je normální, že to tak mají všichni lidi. :DDD

Po třetí kůře kapek se to lehce zlepšuje, už chodím jen jednou za noc a někdy nejdu vůbec. Což je velký úspěch. Konečně se vyspím. Další problém jsem měl s častými větry, v současné době zase o něco lepší. Hold mám nějaký zánět a toto mi pomáhá. Bohužel koupit jedny kapky a myslet, že to pomůže je nesmysl. Chce to vydržet. Před pár lety jsem byl u léčitele Jukla. ( http://www.jukl.cz/)

Který mi svými léky také pomohl, ale bral jsme je jen jednou a tím se vše nevyléčilo.

misabacova
20. lis 2014

zkušenost úžasná,malej necelé dva roky,po dovolené obrovská ječná zrna,byla jsem s ním v pěti různých nemocnicích na vyšetření,závěr vždy stejný,nějaký zákeřny druh streptokoků,hned na vyříznutí,celková anestezie.Samozřejmě jsem nesvolila,kapeme třetí měsíc,pomalinku se nám to zatahuje,malej je úžasnej,nakapu mu čtvery kapky po sobě a neprostestuje.Jinak u nás detoxikujeme všichni,díky za úžasnou metodu cesty ke zdraví🙂 😵

hojda
autor
20. lis 2014

@verasona pomohlo to na kašel?

adelka21
3. pro 2014

@hojda taky by me to zajímalo, ale protože @verasona je v neaktivním stavu, tak se to asi už nedozvíme ☹

hojda
autor
3. pro 2014

@adelka21 U nás kašle už 5 měsíců a stále dokola, po 10 dnech to začne na novo....

terashek
24. led 2015

@gaabca13 Ráda bych se zeptala ohledně boreliozy a Jonášových kapek. Krevní testy na borelii byly negativní, avšak podle Jonášových metod borelii mám. Dostala jsem čtvery kapky, jsem zatím na začátku. Rádi bychom se za dva měsíce chtěli začít snažit o miminko. Poslední půlrok jsem byla každý měsíc alespoň týden nemocná - rýma, kašel, teploty ne nijak vysoké. Máme raději s miminkem počkat? Jak dlouho trvá, než kapky zaberou? Díky

520d
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
oli221
6. lis 2015

Ahoj. Nedalo mi a musim napsat sve zkusenosti s kapkami. Na uvod musim ptiznat,ze se spoustou doktorskych postupu nesouhlasim. Na vse se davaji kortikoidy, neresi priciny, testy nic nejsou spolehlive,kolikrat pro smrtelnika nedostupne.... Dcera po ockovani od 4 mesicu dostala ekzem, stale se rozlezal, byl suchy zarudly...vedela jsem ze je to znamka zaneseneho organismu hlavne jater. Odmitla jsem mazat kortikoidni mast a nejdrive vyhledala homeopatika. Ekzem se dost zlepsil,ale stale trval. Pak jsme dostali k pani, ktera naordinovala joalisky, urcila dceri loziska a za 14 dni kapani ekzem zmizel. Brala dve kury, coz znamenalo asi sedmery kapky na ocistu plic, ledvin, jater, lymfy, odstraneni toxinu...a uz presne nevim dalsi. Z ockovani byla zatizena hlinikem. Kazdopadne je po kure zivejsi, veselejsi a po ekzemu zadne stopy... Ja sama jsem na dalsi kure a zatim prozivam detoxikacni ucinky jako je unava, migrena, nevolnost..takze uvidim nejdrive za mesic, zda lecba pomohla i mne. U deti vse reague mnohem rychleji.

lenka_kramarova
11. bře 2016

Ahoj, já jsem s Joalis preparáty moc spokojená. U mě několikrát pomohly jak s opakujícími se záněty, tak s problémy s vnitřním uchem (diagnóza tinitus, kdo zkusil, tak ví, jak je to k zbláznění...) U dcerky jsme řešili atopický ekzém, také dobré, má to tak o 80 % lepší, zatím bere druhou kúru, snad se dočkáme úplného zmizení. Začala jsem to studovat a metoda mě nadchla, zdá se, že to umí opravdu úžasné věci.

zlatulka89
15. bře 2016

@hojda ahoj prosímtě, zkoušeli jste od toho Jonáše ? pomohlo vám to ? syn už 2 měsíce kašle, zajeli jsme k jedné léčitelce,která nám jej doporučila. díky za info 😉

oli221
15. bře 2016

Ahoj. Joalis jsou od jonase. A kasel byl u dcery zpusobeny hlavne chlamidiemi, coz teda rekla lecitelka. No a rok je pokoj a tuzo zimu byla zdrava,ani chripka,nic ji nebylo. A tinitus si trd lecim taky kapkami. Ale zatim nic se nelepsi ani po 2 mesicich. Tak uvidim

hojda
autor
15. bře 2016

@zlatulka89 Ahoj, nakonec jsem zvolila tradiční čínskou medicínu a to pomohlo. Letos kašel skoro vůbec (klepu to), jen rýma.

zlatulka89
15. bře 2016

@hojda a muzu se zeptat co konkretne z te cinske mediciny? vůbec nevim o co jde.dekuji

hojda
autor
16. bře 2016

@zlatulka89 Měla jsem pro malou připravené bylinky (prášek) na míru, které brala a postupně se vše zlepšovalo.

jikar
3. zář 2016

@lenka_kramarova
Dobrý den. Můžu se vás zeptat, jaký preparát vám pomohl na tinnitus? Děkuji Karásková.

lenka_kramarova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jikar
5. zář 2016

Děkuji za odpověď😀 Můžu ještě vědět, jak dlouho jste tinnitus měla? A jak se vám objevil? Díky a hezký večer😀

lenka_kramarova
6. říj 2016

@jikar Dobrý den, tinitus se mi objevil před pár lety, když jsem začala učit ve škole. Asi kvůli velké míře hluku, nevím. Na ušním jsem dostala léky, zabraly až po pár dnech, do té doby jsem myslela, že se zblázním. Pak jsem to dostala ještě několikrát - vždy hučení v uších (někdy jen v jednom), točení hlavy, špatně jsem slyšela, no velmi nepříjemné, kdo to zažil, tak ví. Vždycky jsem na ORL vyfasovala léky a věděla, že se budu ještě pár dní trápit, než to plně zabere. A dostala jsem radu, že se mám vyhýbat hluku. Tak jsme úplně zrušili koncerty apod., doma jsem vysávala se sluchátky na uších, ve škole jsem při zvonění pokud možno nebyla na chodbě a když jo, tak jsem si nenápadně zacpávala uši. Jenže stejně se to vracelo. Pomohly mi až ty kapky Joalis, zmizelo to po nich vždy druhý den a nemusela jsem valit na ušní. Navíc postupně mi tinitus úplně vymizel, ještě se to teda párkrát vrátilo, jenže já jsem byla poněkud nedůsledná, ty kapky se mají vybrat celé, aby se odstranil chronický problém, ale já to brala jen když mi hučelo v tom uchu, jinak jsem na to prostě zapomínala. I tak ale to postupně zmizelo - teď už jsem neměla problém určitě tak 2 roky. Kapky mám ale doma pro jistotu stále v pohotovosti v lékárničce.

zerog
7. lis 2017

Mam dlouholetou zkusenost u sebe,me matky i u mych synu,zvlaste mne i starsimu synovi to moc pomohlo.zalezi urcite hodne i na terapeutovi.je to myslim na dyl a kdyz clovek zvladne krome detoxikace preparaty dodrzet i dietni omezeni,pokud jsou,tim lip..

zuzanajana
19. led 2018

Dala jsem na doporučení na tomto Babywebu a zakoupila přípravek Joalis Kokplus a Joalis Nodegen, abych zkusila poslední možnost jak se zbavit streptokoka. Mám 10 dní před datem porodu nezbývá mi dosti času. Jak je uvedeno na webu Joalis Přípravek není určen pro děti. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí. Ale po zakoupení přípravku je na krabičce jedna zásadní informace! PŘÍPRAVEK NENÍ URČEN PRO TĚHOTNÉ A KOJÍCÍ ŽENY! Kdybych měla déle času a podívala se pořádána složení přípravku, které je stejné i na webu i na krabičce asi by mi došlo, že polovina bylin společně s 20% etanolem, není vhodná pro těhotné. Ale důvěřivost v Babyweb byla bohužel silnější než vlastní rozum!