Léčitel Jukl. Máte zkušenost?

lilisa
14. zář 2010

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda má někdo zkušenost s léčitelem www.jukl.cz. Moc díky za informace.

boswellius
4. říj 2010

Ahoj liliso!
Pana Jukla znám cca 10 let a pravidelně k němu s rodinou jezdíme na "profylaxi", ale i akutní zásahy.
Patří určitě do TOP10 českých léčitelů a je velmi dobrý diagnostik. Bylo mu už 60, a tak má již své odžito a dost toho s pacienty zažil. Tudíž má i obrovské zkušenosti.
Pokud vím, tak např. dlouhá léta jezdí s atlety na mistrovství a vylaďuje jejich formu na závody.
Má firmu Bylinářství-kořenářství, kde vyrábí své vlastní bylinné směsi, tinktury, masti i tablety.
Provozuje i 2 ordinace: jednu v Sádku u Poličky (podle štěstí jdeš na řadu za chvíli nebo taky za půl dne) a druhou v Praze (objednací lhůta 3 měsíce). Ordinační hodiny jsou uvedeny na jeho webových stránkách www.jukl.cz. Mimochodem před pár dny otevřel na těchto stránkách eshop, kde najdeš spoustu informací a můžeš si cokoli objednat.
Uff - až mne tak dlouhá odpověď vyčerpala
Doufám, že Ti to bude k užitku!

lilisa
autor
11. říj 2010

Děkuji za odpověď, byli jsme u něj s manželem, a dal nám na neplodnost čajíky a vitamínky, tak doufám, že pomůžou 😉

adrie
12. říj 2010

ahoj Iiliso, kde jste prosím byli s manželem u p. Jukla, v Sádku nebo v Praze??? Bydlím asi 10 km od Sádku, tak mě zajímá, jestli se musí objednávat nebo ne.

lilisa
autor
15. říj 2010

Adrie: nemusí se objednávat, jen se musí čekat, je to skoro na celý den, záleží kdy tam přijedeš. Bývá tam strašně moc lidí. Byla jsem v Sádku 😉